Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu benzin zamları da beklerken fikrimizi etkiliyor gibi.
  • İyi günler arkadaşlar. Ben ix35 1.6 style plus için kaparo verdim, ilk sıradayım. aldığım bilgilere göre maalesef ocak ayı içinde teslimat olmayacak. bu demek oluyor ki planlama vs. şubatta olur belki ve araç teslimatları mart ayını bile bulabilir.. bekleyen dervişler muradına erişir sonunda
  • bu arada, aralık ayı içinde ix35 i.6 style modelleri sahipleriyle buluştu. bayide siyah bir tane vardı fakat cam tavan olmadığı için almadım. bayi 50 bin tlye sattı arabayı. fabrika verilerine göre 6.8 litre benzin ortalama tüketim var fakat kullanıcılar 9 civarı olduğunu söylüyor. yani yakıt tüketimi az değil. bir de bu araca lpg taktırma olasılığı bulunmuyor haberini duydum, bilgilerinize..
  • bir de web sitelerindeki resim ve videolarda görüyoruz ki konsolda kimilerinin ekranı daha büyük ve navigasyon takılı, tuşlar farklı ve sis farları köşeli, daha agresifken bazıları yuvarlak farkındaysanız..ben şahsen köşeli sis farlarını yuvarlak olanlara tercih ederim. ancak bunun modifiesi yapılabilir mi ve maaliyeti ne olur bilemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: L 77
    bir de web sitelerindeki resim ve videolarda görüyoruz ki konsolda kimilerinin ekranı daha büyük ve navigasyon takılı, tuşlar farklı ve sis farları köşeli, daha agresifken bazıları yuvarlak farkındaysanız..ben şahsen köşeli sis farlarını yuvarlak olanlara tercih ederim. ancak bunun modifiesi yapılabilir mi ve maaliyeti ne olur bilemiyorum..

Servislerde sis fari cercevesi gibi aksesuarlar diger aksesuarlarla birlikte mevcut
  • İşlerim sebebiyle forumdan biraz uzak kaldım. Ne mutlu ki paylaşım tüm hızıyla sürüyor. Cuma günü ix35'imi aldığım bayiye aksesuarlar için 5dakikalığına bir uğradim. Firmanın Genel Müdürünü görünce de şöyle bir sohbet ettik. ix35 bekleyen arkadaşlarla hemen paylaşayım. Araçlar ay sonu gelecekmiş. Ancak sayı çok sınırlıymış. Slovakya fabrikasının üretimi yetişmediği için Hyundai Çek Cumhuriyetinde bir ix35 üretim bandı kurmuş. Bu güzel haber, ancak artık TR'ye sadece Çek Cumhuriyetinden araç gelecekmiş. Genel Müdür durumu şöyle açıkladı: "Listede 18 kişi var, verilecek araç sayısı 1. Ben o aracı kime vereceğim!!!"

Aksesuar konusunda sadece yan basamak ve iç kapı nikelajı var. Yan basamak'ta TucsonIX yazıyor, 550TL. LED'li iç kapı nikelajlı ise 250TL şeklinde fiyatlandırdılar. Ben ikisini de pek beğenmedim, ayrıca fiyatlarını da yüksek buldum. Aksesuar konusunda daha önce de sizinle paylaştığım gibi piyasanın fiyatlarının oturmasını bekleyeceğim. Fiyat bilgisi paylaşımlarınızı okumayı da merakla bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: neurofuzzy
    İşlerim sebebiyle forumdan biraz uzak kaldım. Ne mutlu ki paylaşım tüm hızıyla sürüyor. Cuma günü ix35'imi aldığım bayiye aksesuarlar için 5dakikalığına bir uğradim. Firmanın Genel Müdürünü görünce de şöyle bir sohbet ettik. ix35 bekleyen arkadaşlarla hemen paylaşayım. Araçlar ay sonu gelecekmiş. Ancak sayı çok sınırlıymış. Slovakya fabrikasının üretimi yetişmediği için Hyundai Çek Cumhuriyetinde bir ix35 üretim bandı kurmuş. Bu güzel haber, ancak artık TR'ye sadece Çek Cumhuriyetinden araç gelecekmiş. Genel Müdür durumu şöyle açıkladı: "Listede 18 kişi var, verilecek araç sayısı 1. Ben o aracı kime vereceğim!!!"

Aksesuar konusunda sadece yan basamak ve iç kapı nikelajı var. Yan basamak'ta TucsonIX yazıyor, 550TL. LED'li iç kapı nikelajlı ise 250TL şeklinde fiyatlandırdılar. Ben ikisini de pek beğenmedim, ayrıca fiyatlarını da yüksek buldum. Aksesuar konusunda daha önce de sizinle paylaştığım gibi piyasanın fiyatlarının oturmasını bekleyeceğim. Fiyat bilgisi paylaşımlarınızı okumayı da merakla bekliyorum...

Merhabalar.aksesuar konusunda ust kisimlarda bir arkadas aldigi aksesuarlari yazmis.sizde 2 tane var diyorsunuz.hangisi dogru acaba kararsiz kaldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chn06

quote:

İşlerim sebebiyle forumdan biraz uzak kaldım. Ne mutlu ki paylaşım tüm hızıyla sürüyor. Cuma günü ix35'imi aldığım bayiye aksesuarlar için 5dakikalığına bir uğradim. Firmanın Genel Müdürünü görünce de şöyle bir sohbet ettik. ix35 bekleyen arkadaşlarla hemen paylaşayım. Araçlar ay sonu gelecekmiş. Ancak sayı çok sınırlıymış. Slovakya fabrikasının üretimi yetişmediği için Hyundai Çek Cumhuriyetinde bir ix35 üretim bandı kurmuş. Bu güzel haber, ancak artık TR'ye sadece Çek Cumhuriyetinden araç gelecekmiş. Genel Müdür durumu şöyle açıkladı: "Listede 18 kişi var, verilecek araç sayısı 1. Ben o aracı kime vereceğim!!!"

Merhabalar.aksesuar konusunda ust kisimlarda bir arkadas aldigi aksesuarlari yazmis.sizde 2 tane var diyorsunuz.hangisi dogru acaba kararsiz kaldim.

Servis'te bulunan katalogda bir sürü aksesuar var. Ancak benim aracımı aldığım bayinin elinde sadece iki tanesi mevcut. Yazımda bunları belirtmeye çalıştım. Hain ustadan sonra Hain yedek parçacının yalancısıyım...

• Simdi anladim:)).bende araci bu ay icinde alacam.pazartesi santafeyi verecekler.aksesuarlarida secerim o zaman katalogtan.bu katalog tum hyundai bayilerinde aynidir degilmi.aksesuarlarin icerigi sayisi falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn06

Simdi anladim:)).bende araci bu ay icinde alacam.pazartesi santafeyi verecekler.aksesuarlarida secerim o zaman katalogtan.bu katalog tum hyundai bayilerinde aynidir degilmi.aksesuarlarin icerigi sayisi falan.

Yedek parça bölümüne uğrarsanız orada kataloglar mevcut. Her model için ayrı katalog var. Temin edebildikleri de zaten stoklarında mevcut oluyor. Servis danışmanı beğendiğim aksesuar olursa getirtebileceklerini de söyledi...
  • Tesekkurler.araci teslim alalim en kisa zamanda taktiricam.yan basamak navigasyon pacalik falan dusunuyorum
  • Benim yan basamakta ix35 yazıyor. Tucson yazmıyor. Ve oldukça da güzel. Takdırdığım en güzel aksesuar ama 750 tl.
  • Gunaydin ,

Aranizda jantlari degistiren yada degistirmeyi dusunen var mi? Var ise modelleri resimlerle paylasirsaniz sevinirim...
  • quote:

Oda güzel sırada 18 kişi var gelen araç 1 komedi

• Valla iyi ki erken almışım. Benim zamanımda araç pek bilinmiyordu. Kuyruk ta yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimabi2
    Valla iyi ki erken almışım. Benim zamanımda araç pek bilinmiyordu. Kuyruk ta yoktu.

Bizim dizeller icinde kuyruk yok saniyordum ama var galiba.araci hala teslim alamadigima gore:(
  • Arkadaşlar merhabalar,
    Benim birkaç sorum var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok memnun olurum.
    1. Xenon far için sonradan takıldığında polisin ceza yazdığını ve araç muayenesi sırasında sorun çıktığı söyleyenler var, acaba bu doğru mu?
    2. Bazı araçlarda görülen plakaların daha iri ve estetik yazılması acaba yasal mı? Yoksa o da polis kontrolü ya da araç muayenesi esnasında sorun çıkartabilir mi?
    3. Hertürlü aksesuarın Türkiye'den çok daha uygun fiyata temin edilebildiği ebay in yanısıra ;
    http://www.smartauto24.com http://www.lightinthebox.com...vs siteler ne kadar güvenilir sizce, acaba buralardan hiç alışveriş yapan oldu mu? Türkiye'ye de gönderebileceklerini söylüyorlar ve fiyatları serviste verilenlere göre çok komik denecek kadar uygun ayrıca haklarında çok olumlu yorumlar var.
    4. Son olarak bagajın arkadan öne mesafesini aracını alan şanslı bir arkadaştan ölçmesini tekrar ( 3. kez yazıyorum ) rica ediyorum, yoksa bayilerde de araç olmadığı için elimde metre ile gördüğüm ix35 leri kovalamak zorunda kalacağım : )) kovalayacağım araç belki de siz olabilirsiniz :D köpeğim için taşıma kafesi sipariş edeceğim, çok önemli lütfeeenn...
    Şanslı arkadaşlara keyifli sürüşler, bekleyenlere sabırlar dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dischci

Arkadaşlar merhabalar,
    Benim birkaç sorum var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok memnun olurum.
    1. Xenon far için sonradan takıldığında polisin ceza yazdığını ve araç muayenesi sırasında sorun çıktığı söyleyenler var, acaba bu doğru mu?
    2. Bazı araçlarda görülen plakaların daha iri ve estetik yazılması acaba yasal mı? Yoksa o da polis kontrolü ya da araç muayenesi esnasında sorun çıkartabilir mi?
    3. Hertürlü aksesuarın Türkiye'den çok daha uygun fiyata temin edilebildiği ebay in yanısıra ;
    http://www.smartauto24.com http://www.lightinthebox.com...vs siteler ne kadar güvenilir sizce, acaba buralardan hiç alışveriş yapan oldu mu? Türkiye'ye de gönderebileceklerini söylüyorlar ve fiyatları serviste verilenlere göre çok komik denecek kadar uygun ayrıca haklarında çok olumlu yorumlar var.
    4. Son olarak bagajın arkadan öne mesafesini aracını alan şanslı bir arkadaştan ölçmesini tekrar ( 3. kez yazıyorum ) rica ediyorum, yoksa bayilerde de araç olmadığı için elimde metre ile gördüğüm ix35 leri kovalamak zorunda kalacağım : )) kovalayacağım araç belki de siz olabilirsiniz :D köpeğim için taşıma kafesi sipariş edeceğim, çok önemli lütfeeenn...
    Şanslı arkadaşlara keyifli sürüşler, bekleyenlere sabırlar dilerim...

Sayın dischci, bildiklerimi sizinle paylaşabilirim;

1- Bu bilgi yanlış, xenon far kullanımı ister orjinal ister sonradan takılma olsun yasak değil. Zaten polisin bununla tespit edecek ne vakti ne bilgisi var. Ama serviste taktırtırsanız garanti konusunda sıkıntı yaşamazsınız...
    2- Emin olmamakla birlikte yasak olduğunu düşünüyorum...
    3- Paypal ile ödeme yaparsanız siparişiniz % 100 güvence altındadır. Bu yaz 3 çift Converse sipariş vermiştim, Paypal ile ödeme yaptım. Siparişim gelmedi. Başvuru yaptıktan sonra satıcıya soruyorlar 1 hafta içinde satıcı buna cevap vermezse paranızı hemen iade ediyorlar. Ancak bu yaşadığım ebay'da oldu diğer sitelerdeki uyarıları okumanızı öneririm. Ancak siparişinizin tutarı 100 usd'nin üzerine çıkarsa gümrüğe takılırsınız ve belki bir o kadar gümrük ödeyebilirsiniz. Ayrıca gelecek malzemenin GTİP numarasını öğrenebilirseniz tanıdık bir gümrükçüye sorup ithalinin serbest olup olmdığını öğrenebilirsiniz. En basiti TR'ye akü sokamazsınız. İyice araştırmadan 100 usd üstü sipariş vermenizi önermem.
    4- ix-35'im olsa yardımcı olurdum Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dischci

Bu kovalamaya köpeğin de eşlik etme olasılığına karşı ben cevap vereyim en iyisi...

Bagajın orta kısmında ön-arka mesafe : yaklaşık 88 cm (koltuk bitimi ile döşeme bitimi arası) (Bagaj şu an biraz dolu olduğundan tam orta hattan olmasa da mümkün olduğunca orta hatta yakın ölçtüm)

Bu mesafe yanlara ve yukarı doğru gittikçe azalıyor haliyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noveche -- 16 Ocak 2011; 15:40:53 >

• Ambar gibi maşallah bagaj yatak ser yat
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.