Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hundai ix35 klübü

sizin bu yazınızı geçmişten hatırladım ilginiz için teşekkürler dediğniz gibi dağa bayıra vurupta yanımızdakilere madara olmayalım araç düzde çok iyi gidiyor fakat rampada vites değiştirme uyarılarına uyarsanız bayılıp kalıyor
    oda ağırlığından dolayı herhalde düz yolda vites uyarılarına uymak rampada uymamak lazım anladığım kadarıyla gerçi düz yolda bile 80 km hızda 6.vitesi istiyorum diye uyarıyor bu hız çok düşük deyilmi normal sürüşe göre uyarıları erken vermiyormu kazasız belasız sürüşler

Evet arabanın ağırlığı da etken. Aslında düz yoldada aracın belirlediği vites uyarılarına pek uymuyorum. Motorun açılması için normalden biraz daha sert kullanıyorum.Ben aracımdan memnunum. Tüm forumdaki arkadaşlara tavsiyem araçlarını kıymetini sürüş zevkini doyasıya çıkarsınlar... İyi sürüşler...
    saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: borsa09

quote:

Orijinalden alıntı: hundai ix35 klübü

sizin bu yazınızı geçmişten hatırladım ilginiz için teşekkürler dediğniz gibi dağa bayıra vurupta yanımızdakilere madara olmayalım araç düzde çok iyi gidiyor fakat rampada vites değiştirme uyarılarına uyarsanız bayılıp kalıyor
    oda ağırlığından dolayı herhalde düz yolda vites uyarılarına uymak rampada uymamak lazım anladığım kadarıyla gerçi düz yolda bile 80 km hızda 6.vitesi istiyorum diye uyarıyor bu hız çok düşük deyilmi normal sürüşe göre uyarıları erken vermiyormu kazasız belasız sürüşler

Evet arabanın ağırlığı da etken. Aslında düz yoldada aracın belirlediği vites uyarılarına pek uymuyorum. Motorun açılması için normalden biraz daha sert kullanıyorum.Ben aracımdan memnunum. Tüm forumdaki arkadaşlara tavsiyem araçlarını kıymetini sürüş zevkini doyasıya çıkarsınlar... İyi sürüşler...
    saygılarımla...

80km'de 6.vitesi istemesi GDI motorun bir özelliğidir, erken uyarı değildir. Burada bir hata olsa araçta bir titreme hissetmeniz gerekli ki, 6.vitesle düz yolda 80km hız ile hiçbir titreme olmadan hafif hızlanabileceğiniz bir tork ile gidebiliyorsunuz. Yani bu vites ve hızda gaza hafif bastığınızda hızlanabiliyorsunuz. Tabiki burada dikkat etmeniz gereken bu hızda rampaya girmemeniz gerekli, ya 6.vitesi değiştirmeden hızınızı yükseltmeniz gerekli, yada rampaya zaten girdiyseniz aracı direk 6'den 4'e atıp devir yükseltmeniz gerekliki (tabi bu oran rampanın açısına ve uzunluğuna göre değişir) aracı rampada sırtınızda çıkarmayın.

• Arkadaşlar merhaba.
    Ben aracın radyosu konusunda bilginize başvuracağım. Radyoda ayarladığım kanalın sinyali seyir halinde zayıflıyorsa hemen otomatik aramaya geçiyor, hemen kanalın üzerine yine bastığımda gayet güzel çalıyor sonra hafif parazitte yeniden aramaya geçiyor. Bunu nasıl aşabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semisay

Arkadaşlar merhaba.
    Ben aracın radyosu konusunda bilginize başvuracağım. Radyoda ayarladığım kanalın sinyali seyir halinde zayıflıyorsa hemen otomatik aramaya geçiyor, hemen kanalın üzerine yine bastığımda gayet güzel çalıyor sonra hafif parazitte yeniden aramaya geçiyor. Bunu nasıl aşabilirim.

Selamlar, bizim radyolarda AF düğmesi var mı hatırlamıyorum ama varsa bunu kapatıp tekrar deneyin. ( alternatif frekans )
  • lütfen aracını eskiden alanlar bilgilerini paylaşsınlar sponun formu x35 formunu sayfa sayısında 3 e katlamış x35 formunun bu kadar olması bile bence çelebiç abinin çok işimize yarayan engin tercübelerinide bizlere aktarıp paylaşmasından selamlar
  • az önce atmashyundai Tekirdağ'dan SMS aldım. çok uygun fiyatlara ix35 diyorlar taksit falan varmış. ben şahsen merak ettim yarın ariycam. arac almayı düşünen arkadaslara duyurulur.
  • quote:

az önce atmashyundai Tekirdağ'dan SMS aldım. çok uygun fiyatlara ix35 diyorlar taksit falan varmış. ben şahsen merak ettim yarın ariycam. arac almayı düşünen arkadaslara duyurulur.

Pazarlama stratejisi çıktı :)
    APA'lı arabayı 61'e verebiliriz diyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurlevuk

quote:

az önce atmashyundai Tekirdağ'dan SMS aldım. çok uygun fiyatlara ix35 diyorlar taksit falan varmış. ben şahsen merak ettim yarın ariycam. arac almayı düşünen arkadaslara duyurulur.

Apa lıya 57 fiyat alan da vardı
  • quote:

quote:

quote:

Apa lıya 57 fiyat alan da vardı

2 hafta önce farklı bayiden APA'lıya 58 fiyat almıstım ben :) Bu faturalı satış limitleri bitti sanırım
  • Ben halen hyudai nin nasıl bu kadar güzel arabay yaptığını anlayamadım..Eski arabalarına bakıyorum getz accent vs yani çok fark var.. yontma taş devri ile uzay devri arasındaki fark kadar geliyor bana..
  • quote:

Ben halen hyudai nin nasıl bu kadar güzel arabay yaptığını anlayamadım..Eski arabalarına bakıyorum getz accent vs yani çok fark var.. yontma taş devri ile uzay devri arasındaki fark kadar geliyor bana..

Bende önümüzdeki hafta teslim alıcam aracımı kısmetse. Umarım arabayı aldıktan sonra bende sizin gibi düşünürüm.
    Bazı arkadaşların araçlarından ses gelme sıkıntıları vardı amortisör, perde gibi nedenlerden. Ben hiç gelemem böyle tıkırtıya falan arabada. Umarım aynı şeyler benımde basıma gelmez
  • quote:

quote:

Ben halen hyudai nin nasıl bu kadar güzel arabay yaptığını anlayamadım..Eski arabalarına bakıyorum getz accent vs yani çok fark var.. yontma taş devri ile uzay devri arasındaki fark kadar geliyor bana..

Bende önümüzdeki hafta teslim alıcam aracımı kısmetse. Umarım arabayı aldıktan sonra bende sizin gibi düşünürüm.
    Bazı arkadaşların araçlarından ses gelme sıkıntıları vardı amortisör, perde gibi nedenlerden. Ben hiç gelemem böyle tıkırtıya falan arabada. Umarım aynı şeyler benımde basıma gelmez

Hocam merak etmeyin arabalar bence mükemmele yakın. Ufak tefek münferit sorunlar çıkabilir ama araçların genelinde bir sorun görülmüyor. Çok methedilen VW'de bile ne sorunlar çıkıyor bir bilseniz.

Son yıllarda Hyundai ve Kia'nın yaptıkları ataklarla VW'nin en büyük rakibi oldular. Yapılan testlerin çoğunda ( Alman Oto dergilerinin yaptıkları hariç ) VW modelleri Hyundai ve Kia modellerine yenik düşmeye başladılar. hem teknoloji hem güvenlik unsurları hemde görsellik yönünden VW'nin modellerine üstünlük sağladılar. Fiyat yönündenden VW daha yüksek olunca alıcılar Hyundai ve Kia modellerine yönelmeye başladılar...

• İlk çıkan arabalarda vardı şanzımandan ses amortisor vs ama servis hemen hallediyor yeni gelen arabalar zaten sorunsuz..Ha sonuçta insan yapımı olur kusurlar önemli olan sorunun hemen halledilmesi ve kalıcı olmaması..Ben de ses varsa o arabadan soğurum..focus vardı ondan gelen sesi ( ön konsol cam kenlarlarında ) servis ne yaptıysa gideremedi bıktırmıştı...
  • quote:

quote:

quote:

Hocam merak etmeyin arabalar bence mükemmele yakın. Ufak tefek münferit sorunlar çıkabilir ama araçların genelinde bir sorun görülmüyor. Çok methedilen VW'de bile ne sorunlar çıkıyor bir bilseniz.

Son yıllarda Hyundai ve Kia'nın yaptıkları ataklarla VW'nin en büyük rakibi oldular. Yapılan testlerin çoğunda ( Alman Oto dergilerinin yaptıkları hariç ) VW modelleri Hyundai ve Kia modellerine yenik düşmeye başladılar. hem teknoloji hem güvenlik unsurları hemde görsellik yönünden VW'nin modellerine üstünlük sağladılar. Fiyat yönündenden VW daha yüksek olunca alıcılar Hyundai ve Kia modellerine yönelmeye başladılar...

Benim önceki aracım otomatik highline golf'tü. İçeri çok ses alması ve artık küçük gelmesi nedeniyle sattım. yenı arac bakarken en buyuk beklentım aracın sessiz olması idi. Çok kullanma fırsatım olmadı ama gercekten bu arac sessiz geldi bana. Zaten forumda kı yorumlardan da boyle oldugu bellı. Acaba 12o 'li hızların üzerine çıkıldığında sunroof'tan gelen sesi, dışarı bir aparat koyarak engellemek mümkün olurmu diye düşünüyorum. Rüzgarın yönünü yukarı çevirecek kaporta rengınde bir parça mesela :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim önceki aracım otomatik highline golf'tü. İçeri çok ses alması ve artık küçük gelmesi nedeniyle sattım. yenı arac bakarken en buyuk beklentım aracın sessiz olması idi. Çok kullanma fırsatım olmadı ama gercekten bu arac sessiz geldi bana. Zaten forumda kı yorumlardan da boyle oldugu bellı. Acaba 12o 'li hızların üzerine çıkıldığında sunroof'tan gelen sesi, dışarı bir aparat koyarak engellemek mümkün olurmu diye düşünüyorum. Rüzgarın yönünü yukarı çevirecek kaporta rengınde bir parça mesela :)

Keşke sunroof suz olanı alsaydın..sunrooftan hakikaten gelen ses rahatsız edici..

• Aracımı aldım sonunda.

APA var, istemediğim için 500TL oradan indirdiler. Yan basamaklar ve kauçuk paspasla birlikte 61.500.
    MTV yüzünden ve de izinde olduğum için Ocak'ta teslim alacağım. Gidip gördüm, dokundum falan araca. Heyecanla bekliyorum.

Çok fazla satıldığını öğrendim. Sadece Erzincan'da 20 adet satılmış, hem de 2.0 motor.

Oturduğum yer arazi koşullarında olduğu için bu konuda ayrıca yazarım. Bir alayım da hayırlısı ile.
  • Şu an piyasa da manyak bir biçimde ix35 çılgınlıgı var herkes bu arabaya bakıyor soruyor bir de sportage
  • quote:

Aracımı aldım sonunda.

APA var, istemediğim için 500TL oradan indirdiler. Yan basamaklar ve kauçuk paspasla birlikte 61.500.
    MTV yüzünden ve de izinde olduğum için Ocak'ta teslim alacağım. Gidip gördüm, dokundum falan araca. Heyecanla bekliyorum.

Çok fazla satıldığını öğrendim. Sadece Erzincan'da 20 adet satılmış, hem de 2.0 motor.

Oturduğum yer arazi koşullarında olduğu için bu konuda ayrıca yazarım. Bir alayım da hayırlısı ile.

hayırlı olsun. Kazasın belasız sürüşler dilerim.
  • Alan arkadaşlara Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun...
  • ix 35 sürücüleri sahipleri.. bakın forum sayfamıza fazla giren çıkan yok.. Yazın birşeyler..Yeni bilgiler..yeni haberler...

Sorular ?*

1- ARabasına led gündüz farı taktıran oldu mu
    2- CAmların otomatik kapanması acılması olayından yaptıran oldu mu
    3- Koltuklara kılıf vs bişeyler pratik güzel yaptıran oldu mu
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.