Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN İX35 İÇİN YAN BASAMAK ARAŞTIRDIM SAĞLAMLIK VEDE BASAMAK OLARAK VOYAGER MARKA TAKTIRDIM
    GAYET HOŞ VEDE SAĞLAM OLDU HERKESE TAVSİYE EDERİM
    www.autosmiler.com

• Herkese tekrar merhaba.1 ay önce sipariş verdiğim beyaz ix35 style plus aracım geldi:) çok mutlu ve heyecanlıyım.4 gün süre verdiler boya koruma ve uv cam için.Ama aracı 4 gün sonra alamıcam çünkü babam şehir dışında daha da sabredemiyorum.Herkesin paylaşımlarını dikkatlice okuyup araştırıyorum ve çok yardımcı oluyorsunuz.Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.Ayrıca bayimin gösterdiği ilgiyede teşekkür ederim .SAYGILAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkaytas

Herkese tekrar merhaba.1 ay önce sipariş verdiğim beyaz ix35 style plus aracım geldi:) çok mutlu ve heyecanlıyım.4 gün süre verdiler boya koruma ve uv cam için.Ama aracı 4 gün sonra alamıcam çünkü babam şehir dışında daha da sabredemiyorum.Herkesin paylaşımlarını dikkatlice okuyup araştırıyorum ve çok yardımcı oluyorsunuz.Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.Ayrıca bayimin gösterdiği ilgiyede teşekkür ederim .SAYGILAR...

Hayırlı ve uğurlu olsun, güle güle kullanınız.
  • Arkadaşlar Arka stop ve Farda Biraz degişiklik yapmak istiyorum sizede bir danışayım dedim sizce nasıl duruyor?

• Ön farlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 3n3ss

Arkadaşlar Arka stop ve Farda Biraz degişiklik yapmak istiyorum sizede bir danışayım dedim sizce nasıl duruyor?

Aracın tamamının göründüğü fotolar koyabilir misiniz?
  • quote:

Arkadaşlar Arka stop ve Farda Biraz degişiklik yapmak istiyorum sizede bir danışayım dedim sizce nasıl duruyor?

Müthiş olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinok

quote:

Aracın tamamının göründüğü fotolar koyabilir misiniz?

Malasef Kardeşim bunları Bir internet sitesinden buldum sipariş vericektim siparişleride veremedim hala deniyorumhttp://www.superichmotors.com/

• Yanılmıyorsam bunlar arkadaşın yaptırdığı modifiyeler değil bir japon sitesinden alıntı yapmış.Daha öncede paylaşıldı bunlar ve çok beğendiğimizi söylemiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Yanılmıyorsam bunlar arkadaşın yaptırdığı modifiyeler değil bir japon sitesinden alıntı yapmış.Daha öncede paylaşıldı bunlar ve çok beğendiğimizi söylemiştik.

Fikir alıyorum demiştim Kardeş Link te verdim mesajlara bakarsan

Ama yaptırdıktan sonra resimleri koyacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinok

quote:

Herkese tekrar merhaba.1 ay önce sipariş verdiğim beyaz ix35 style plus aracım geldi:) çok mutlu ve heyecanlıyım.4 gün süre verdiler boya koruma ve uv cam için.Ama aracı 4 gün sonra alamıcam çünkü babam şehir dışında daha da sabredemiyorum.Herkesin paylaşımlarını dikkatlice okuyup araştırıyorum ve çok yardımcı oluyorsunuz.Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.Ayrıca bayimin gösterdiği ilgiyede teşekkür ederim .SAYGILAR...

Hayırlı ve uğurlu olsun, güle güle kullanınız.

Cok teşekkür ederim Altinok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ken_618

Yanılmıyorsam bunlar arkadaşın yaptırdığı modifiyeler değil bir japon sitesinden alıntı yapmış.Daha öncede paylaşıldı bunlar ve çok beğendiğimizi söylemiştik.

Fikir alıyorum demiştim Kardeş Link te verdim mesajlara bakarsan

Ama yaptırdıktan sonra resimleri koyacagım

Ben zaten anladım durumu.Diğer arkadaşlar başka bir açıdan resim koyar mısınız diye sorunca sizin yaptırdığınızı düşündüler herhalde diye söyledim.
  • quote:

Hayırlısı olsun aracınız.Paylaşımlarımızın boşa gitmediğini ve sizin gibi dikkatli vede ilgili kullanıcılar arttıkça dahada güzelleşeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler...
  • Herkese tek tek teşekkür edrim.Allah hepimmize kazasız sürüşler nasip etsin.Bir sorum olacak bu sitedeki parçalrı nereden temin edebiliriz?http://www.superichmotors.com/
  • quote:

Herkese tekrar merhaba.1 ay önce sipariş verdiğim beyaz ix35 style plus aracım geldi:)

Hayırlısı olsun çok güzel bir seçim yapmışsınız güle güle kullanın kazasız belasız...
  • Hayırlı uğurlu olsun, 2.0 mı acaba aracınız bir de bayi ve şehir öğrenebilir miyim lütfen, zira ben beyaz 1.6 style plus için Aralık 2010 dan beri bekliyorum. Artık sinirlerim laçka oldu...
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: dischci

Hayırlı uğurlu olsun, 2.0 mı acaba aracınız bir de bayi ve şehir öğrenebilir miyim lütfen, zira ben beyaz 1.6 style plus için Aralık 2010 dan beri bekliyorum. Artık sinirlerim laçka oldu...
    quote:

hocam tamda ben soracaktım aşağıya doğru inince senin sorduğunu gördüm

bu arada ilkaytas güzel mutlu günlerde kullanma dileğiyle :)

• 1.6 Style Plus.Aslında buradan takip ederken hiç umudum yoktu aracın 1 ay içerisinde geleceğinden.Söyledikleri zamandan daha kısa sürede geldi.Aracımı İstanbul Tuzla Dumankaya'dan aldım.Ayrıca Dumankaya nın sahibinin oğlu benim arkadaşım hiç yardım istemedim :) Valla dediğim gibi bayim sağolsun.Çok teşekkür ederim daha teslim alamadık ama herşeyi ile hazırda bekliyor.İnşallah sizde en kısa sürede araçlarınıza kavuşursunuz...
  • 1ay icinde aldım diyende var, Aralıktan beri bekliyorum diyende var. Çok büyük bir çelişki var ortada.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.