Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese günaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

iyi akşamlar takım,

bu sabah çocuğu okuluna bıraktıktan sonra,hemşire arkadaşımızı da yanımıza alarak köyümüze doğru yola koyuldu,ama maalesef varamadık.
    Doğtaş fabrikasına girmek isteyen bir tırın sağ şeritten işaretsiz ve dikkatsiz bir şekilde önüme kırmasıyla dorsenin altına girdik.Allahın izniyle kurtarmaya çalıştım,Allaha şükür canlarımız kurtardık,hanımda biraz ezikler,hemşire arkadaşda da aynı şekilde ezikler ve dudağı patladı.Başka bir şeyimizde yok çok şükür,vakit saat dolmuş olsaydı artık aranızda olamayacaktım.

Cok büyük geçmiş olsun hocam allah korumuş,iyiki hızın daha yüksek degilmiş,çok üzüldüm

• Günaydın arkadaşlar.
  • Günaydın Arkadaşlar.
  • günaydın beyler

ottoman üstad büyük geçmiş olsun çok üzüldüm tek teselli sizin iyi olmanız oldu
  • Geçmiş olsun Üstad, üzüldüm

Arabayı halledilir, önemli olan sizde birşey olmaması. @mc_delta_te 'nin dediği gibi sadaka verin derim

quote:

iyi akşamlar takım,
    bu sabah çocuğu okuluna bıraktıktan sonra,hemşire arkadaşımızı da yanımıza alarak köyümüze doğru yola koyuldu,ama maalesef varamadık.
    Doğtaş fabrikasına girmek isteyen bir tırın sağ şeritten işaretsiz ve dikkatsiz bir şekilde önüme kırmasıyla dorsenin altına girdik.Allahın izniyle kurtarmaya çalıştım,Allaha şükür canlarımız kurtardık,hanımda biraz ezikler,hemşire arkadaşda da aynı şekilde ezikler ve dudağı patladı.Başka bir şeyimizde yok çok şükür,vakit saat dolmuş olsaydı artık aranızda olamayacaktım.

• ottoman hocam geçmiş olsun
    allah beterinden korusun hepimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

benim ilk kasko 610 lira çıkmıştı yani full kasko hiç bir şey eksik değil,ama % 30 indirimle 570 tl yapmazki,bu senede kazıklıyorlar

1200 lira tutmaz 60 bin tl lik araçların kaskosu bu kadar tutuyor zaten,yeni blue dizellerin bile ilk kaskosu şu anda 750 tl ...

bu arada ottoman geçmiş olsun...

sizin kosko yaptırdıgınız sehir neresi acaba ve kasko şirketiniz hangi firma fiyat alabilirmiyim?
  • quote:

fotolar

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

Geçmiş olsun gerçekten çok daha büyük ve kötü bir kazaya dönüşmedigi için ne kadar şükretseniz azdır, tırın şöförü ne dedi (görmedim-göremedim-ne işiniz var dibimde) tarzı bişey dediyse mahkemeye verseydiniz, gerçi yaralanmalı kazalar kamu davası açılıyor siz şikayetçi olmasanızda, benim merak ettiğim asıl konu şu bazı kazalar neden öldürmeye teşebbüs sayılmıyor, şimdi bu kaza ile adamın bacagına sıkmak arasında nasıl bir fark var arkadaşlar her yıl binlerce insan bu tür kazalarda hayatını kaybediyor sakat kalıyor. Lütfen bu tarz kazalara sebep olan insanların azalması ve yok olması için elimizden gelen hassasiyeti gösterelim ben trafikte kural ihlali yapan her aracı arayıp 155 e şikayet ediyorum hiç üşenmiyorum 1 dk mı alıyo olay benden çıkmış oluyo ben vatandaşlık görevimi yapıyorum. Bu güne kadarda şikayetlerim yüzünden hiçbir sorun yaşamadım. Polis teşekkür bile etti defalarca. Tekrar çok geçmiş olsun umarım tez zamanda bu olayın kötü izlerini zihninizden silersiniz.

• iyi akşamlar takım
  • Iyı aksamlar arkadaşlar.
  • Dükkanı kapatma vakti iyi akşamlar beyler
  • İyi akşamlar cümleten.
  • @ottoman üstadım..

Kusura bakma şimdi gördüm ve çok üzüldüm.eşinize arkadşına ve size büyük geçmiş olsun...

Allah beterinden korusun ,başınıza böyle bir durum bir daha gelmesin inşallah...
    üzüldüm açıkçası,iyi tarafından bakıp size bişey olmadığı için şükredelim...
  • merhaba arkadaşlar bende 2007 model era select 1.4 sahibiyim aranıza katılma talebinde bulundum ottomon arkadaşımıza oda bana yardımcı oldu sağolsun. gemlik / Bursa da ikamet ediyorum.
  • selamm takımm
    ottoman reis, büyük geçmiş olsun Allah muhafaza
    verilmiş sadakanız varmış
    çok şükür
  • mutlu35 ve c.ihan arkadaşlar, aramıza hoş geldiniz
  • ottoman reis ,
    passenger şefim sölemiş gerçi hepimiz yanındayız
    maddi - manevi her türlü
    bu arada eraban da vazifesini en ii şekilde yapmış
  • bu arada büyük geçmiş olsun abi...
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.