Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hoşbulduk arkadaşım
  • Şimdi arkadaştan geldim aracın yol bilgisayarı -8 diyordu hadi hayırlısı herhalde -12-14 görücez bu gece evde hafif serin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_ihan

merhaba arkadaşlar bende 2007 model era select 1.4 sahibiyim aranıza katılma talebinde bulundum ottomon arkadaşımıza oda bana yardımcı oldu sağolsun. gemlik / Bursa da ikamet ediyorum.

aramıza hoş geldin C_ilhan kardeş.

ottoman hocam , elimizden gelen yapabileceğimiz ne gerekiyorsa yapalım her zaman yanındayız

takım iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

merhaba arkadaşlar bende 2007 model era select 1.4 sahibiyim aranıza katılma talebinde bulundum ottomon arkadaşımıza oda bana yardımcı oldu sağolsun. gemlik / Bursa da ikamet ediyorum.

aramıza hoş geldin C_ilhan kardeş.

ottoman hocam , elimizden gelen yapabileceğimiz ne gerekiyorsa yapalım her zaman yanındayız

takım iyi geceler.

hoşbuldum abi...

iyi geceler herkese...
  • Günaydın arkadaşlar.. Soğuğun taksim edildiği yerden selamlar herkese..

Gelirken yol bilgisayarı - 10 diyordu hadi hayırlısı :)
  • Günaydın arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_delta_te

Günaydın arkadaşlar.. Soğuğun taksim edildiği yerden selamlar herkese..

Burasıda çok soguk +10 derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günaydın arkadaşlar soğuk heryer herhalde ya...
  • Günaydın arkadaşlar

Bende Inegölde'yim, sabah burasıda -7 C'ydi

quote:

günaydın arkadaşlar soğuk heryer herhalde ya...

@sfzb67 üstad 1 ay sonra donuyorum diye yazarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Gül bakalım Serkan gül içten içten :D

Sen geleceksin buraya ben gidicem manisaya .. :D
  • quote:

Evet kardeş donuyor her yer ama burası ayrı donuyor :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Gül bakalım Serkan gül içten içten :D

Sen geleceksin buraya ben gidicem manisaya .. :D

Hayırlısı hocam nöbetleşe bu işlerBen şimdi gelsemde olur sıkıldım baya burada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Günaydın arkadaşlar

Bende Inegölde'yim, sabah burasıda -7 C'ydi

quote:

@sfzb67 üstad 1 ay sonra donuyorum diye yazarsın

İllaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

iyi akşamlar takım,

bu sabah çocuğu okuluna bıraktıktan sonra,hemşire arkadaşımızı da yanımıza alarak köyümüze doğru yola koyuldu,ama maalesef varamadık.
    Doğtaş fabrikasına girmek isteyen bir tırın sağ şeritten işaretsiz ve dikkatsiz bir şekilde önüme kırmasıyla dorsenin altına girdik.Allahın izniyle kurtarmaya çalıştım,Allaha şükür canlarımız kurtardık,hanımda biraz ezikler,hemşire arkadaşda da aynı şekilde ezikler ve dudağı patladı.Başka bir şeyimizde yok çok şükür,vakit saat dolmuş olsaydı artık aranızda olamayacaktım.

hocam çok çok geçmiş olsun. daha bugün girebildim foruma ve yeni gördüm.inanın çok üzüldüm.önemli olan sizde birşey yokmuş.eşinize ve diğer arkadaşa da çok geçmiş olsun.

• arkadaşlar dün itibariyle 2006 era style dizel aracımı sattım ve 2011 model 111.yıl dizel sedan astra aldım. burdaki paylaşımları da hala takip ediyorum. malum burası ilk takımımızdı. 2009 yılından beri buradaydık. eğer kabul ederseniz hala takımda olmaya devam edeceğim. elimizden gitti ama gönlümüzden gitmedi erabamız. 3 yıl sorunsuz kullandık. satarken de hiç zorlanmadık. ottoman hocam bilir tunceli yollarını az aşındırmadım erabayla. neyse Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josephsezer

arkadaşlar dün itibariyle 2006 era style dizel aracımı sattım ve 2011 model 111.yıl dizel sedan astra aldım. burdaki paylaşımları da hala takip ediyorum. malum burası ilk takımımızdı. 2009 yılından beri buradaydık. eğer kabul ederseniz hala takımda olmaya devam edeceğim. elimizden gitti ama gönlümüzden gitmedi erabamız. 3 yıl sorunsuz kullandık. satarken de hiç zorlanmadık. ottoman hocam bilir tunceli yollarını az aşındırmadım erabayla. neyse Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun.

kimse açısından sorun olacağını sanmıyorum bende daha yeniyim team de ama muhabbet o boyutla kısıtlandırılabilecek türden değil :))
  • quote:

arkadaşlar dün itibariyle 2006 era style dizel aracımı sattım ve 2011 model 111.yıl dizel sedan astra aldım. burdaki paylaşımları da hala takip ediyorum. malum burası ilk takımımızdı. 2009 yılından beri buradaydık. eğer kabul ederseniz hala takımda olmaya devam edeceğim. elimizden gitti ama gönlümüzden gitmedi erabamız. 3 yıl sorunsuz kullandık. satarken de hiç zorlanmadık. ottoman hocam bilir tunceli yollarını az aşındırmadım erabayla. neyse Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun.

Hayırlısı olsun, yeni arabanız hakkında fikirleriniz nedir nasıl buldunuz eranın 110 Hp 1.5 dizel motorundan sonra 90 Hp 1.3 CDTI motor sanırım biraz alışmanız zor olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: engyldrm

quote:

Hayırlısı olsun, yeni arabanız hakkında fikirleriniz nedir nasıl buldunuz eranın 110 Hp 1.5 dizel motorundan sonra 90 Hp 1.3 CDTI motor sanırım biraz alışmanız zor olacaktır..

hocam hyundai'nin 110 beygirine göre astra tabi ki daha ağır. hatta alırken şüpheyle yaklaştım acaba sıkıntı yaşarmıyım diye ama çok şükür beklediğim kadar da ağır çıkmadı. sadece 1. vites biraz ağır o da hareketten sonra hemen vites yükselttiğim için sorun olmuyor. arabada 6. vites var.tabii uzun yolda büyük avantaj sağlıyor. 2000 devirde 120 km'ye yakın gidiyor araç 6.vitesteyken. donanım olarak gayet güzel aradığım hemen hemen herşey var araçta.yani hyundai'yi severek kullandığım gibi bu aracıma da daha ilk günden (dün aldım) acayip ısındım. Allah uzun yıllar kazasız belasız binmeyi nasip etsin hepimize...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engyldrm

quote:

hocam hyundai'nin 110 beygirine göre astra tabi ki daha ağır. hatta alırken şüpheyle yaklaştım acaba sıkıntı yaşarmıyım diye ama çok şükür beklediğim kadar da ağır çıkmadı. sadece 1. vites biraz ağır o da hareketten sonra hemen vites yükselttiğim için sorun olmuyor. arabada 6. vites var.tabii uzun yolda büyük avantaj sağlıyor. 2000 devirde 120 km'ye yakın gidiyor araç 6.vitesteyken. donanım olarak gayet güzel aradığım hemen hemen herşey var araçta.yani hyundai'yi severek kullandığım gibi bu aracıma da daha ilk günden (dün aldım) acayip ısındım. Allah uzun yıllar kazasız belasız binmeyi nasip etsin hepimize...

Allah Güle güle kazasız keyifle kullanmayı nasip etsin. Kullandıkça yorumlarınızı yazarsanız seviniriz sonuçta era dan astra geçen birisi olarak özellikle dizel motor hakkında sağlıklı yorumlar yapacagınız kesin.

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.