Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (1724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı Cumalar takım..

Güzel günler sizlerin olsun...
  • Hayırlı Cumalar
    Bugün aracımı bi güzel yıkıyım dedim yıkarken bir baktım arabayı çizmişler kasti olarak yapıldığı çok belli ya hangi mantıkla hangi nedenle yaptıklarını öğrensem daha önemlisi kimin yaptığını öğrensem aynı çizikleri bende onun üstne atıcam o olucak yani bu kadar düşüncesizlik olunmaz cuma cuma insanı insanlığından çıkartıyorlar başkasının malına bile bile zarar vereni Allah'a havale ediyorum bu mübarek cuma gününde beni bu kadar sıkan bir olay umarım bir taraflarından çıkar ne diyim daha fazla

• arkadaşlar merhaba.
    dizel era mda bir süredir motordan bi ses gelmeye başladı.
    sanki böyle cır cır böceği gibi:) şık şık şık şık şeklinde.
    viteste ya da boşta sürekli geliyor. debriyaja basınca kesiliyor.
    acaba ne olablir.
    ayrıca bir aracın tamponunun hafif sürtmesi sonucu biraz boya sıyrılmıştı.
    şimdi baktım nokta nokta küflenmeler var. ne önerirsiniz.
    kazasız sürüşler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UPS

arkadaşlar merhaba.
    dizel era mda bir süredir motordan bi ses gelmeye başladı.
    sanki böyle cır cır böceği gibi:) şık şık şık şık şeklinde.
    viteste ya da boşta sürekli geliyor. debriyaja basınca kesiliyor.
    acaba ne olablir.
    ayrıca bir aracın tamponunun hafif sürtmesi sonucu biraz boya sıyrılmıştı.
    şimdi baktım nokta nokta küflenmeler var. ne önerirsiniz.
    kazasız sürüşler...

aracın çekişi rampalardaki durumu ve yakıtı ne durumda, büyük ihtimalle debriyaj balatalarının bilyalarından gelir o ses. bir baktırmanızda yarar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

Hayırlı Cumalar
    Bugün aracımı bi güzel yıkıyım dedim yıkarken bir baktım arabayı çizmişler kasti olarak yapıldığı çok belli ya hangi mantıkla hangi nedenle yaptıklarını öğrensem daha önemlisi kimin yaptığını öğrensem aynı çizikleri bende onun üstne atıcam o olucak yani bu kadar düşüncesizlik olunmaz cuma cuma insanı insanlığından çıkartıyorlar başkasının malına bile bile zarar vereni Allah'a havale ediyorum bu mübarek cuma gününde beni bu kadar sıkan bir olay umarım bir taraflarından çıkar ne diyim daha fazla

hocam ben artık bakmıyorum bile :)

hemen her gün bir yerlerinde çizikler oluyor artık bıktım bu işten o nedenle mümkün olduğunca görmezden gelmeye çalışıyorum,benim aracın ilk sahibi İstanbul da 4 sene kullanmış doğru dürüst çizik yoktu ama küçük bir ilçede çoğu yeri çizildi ,tahminen çoğunu mahallde ki çocuklar yapıyor,arabaların yakınında acemice bisiklet kullanıyorlar ve büyük ihtimal dengeyi kaybedip arabaya vuruyorlar :)

yok ,yapacak bir şey yok ,anne babaları çocuklarına toz kondurmuyorlar,ayrıca bizim gençlerimizde araç çizme hobisi vardır neden yaparlar sorsan kendileri de bilmez

bir gün yan komşu kadının yüzüne karşı beddua ediyorum ,dedim ki ,inşallah ileride çok güzel ve çok pahalı bir araba sahibi olursunuz ama aynı senin çocukların gibi çocuklar o arabanın tepesinden inmez

ben bekliyorum ki kadın bozulacak

abi sen ne kadar güzel bir söz söyledin Allah razı olsun demez mi

ya ne güzel sözü aksine sana beddua ediyorum deyince ,tek öyle bir arabamız olsun da varsın çocuklar üstünden inmesin diyor :)

kadın benim söylediğimi kendince ulaşılamaz olarak gördüğünden her şeyi kabul edeceğini zannediyor ama bilmiyor ki bir kucak para verip o arabayı alınca nasıl içi gidecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

takım günaydın,

bakın ne dedim
    tıkla berat dedim, berat buralardan ayrılamaz oldu.

şimdi kedi gibi bekliyordur Engin hoca yeni linkler eklese diye
  • Taksimde direnenlere yürekten destek
  • quote:

Hayırlı Cumalar

bu mesajın cevabını özelden yazdım

takım günaydın,

Kemal üstat beratı iyi tanımış,
    kesin kedi gibi pusuda bekliyordur.

tıkla berat (sadece berat)TIKLA BERAT (sadece Berat için özel, başkası tıklamasın)

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Hayırlı Cumalar

hocam ben artık bakmıyorum bile :)

hemen her gün bir yerlerinde çizikler oluyor artık bıktım bu işten o nedenle mümkün olduğunca görmezden gelmeye çalışıyorum,benim aracın ilk sahibi İstanbul da 4 sene kullanmış doğru dürüst çizik yoktu ama küçük bir ilçede çoğu yeri çizildi ,tahminen çoğunu mahallde ki çocuklar yapıyor,arabaların yakınında acemice bisiklet kullanıyorlar ve büyük ihtimal dengeyi kaybedip arabaya vuruyorlar :)

yok ,yapacak bir şey yok ,anne babaları çocuklarına toz kondurmuyorlar,ayrıca bizim gençlerimizde araç çizme hobisi vardır neden yaparlar sorsan kendileri de bilmez

bir gün yan komşu kadının yüzüne karşı beddua ediyorum ,dedim ki ,inşallah ileride çok güzel ve çok pahalı bir araba sahibi olursunuz ama aynı senin çocukların gibi çocuklar o arabanın tepesinden inmez

ben bekliyorum ki kadın bozulacak

abi sen ne kadar güzel bir söz söyledin Allah razı olsun demez mi

ya ne güzel sözü aksine sana beddua ediyorum deyince ,tek öyle bir arabamız olsun da varsın çocuklar üstünden inmesin diyor :)

kadın benim söylediğimi kendince ulaşılamaz olarak gördüğünden her şeyi kabul edeceğini zannediyor ama bilmiyor ki bir kucak para verip o arabayı alınca nasıl içi gidecek :)

Hiç sorma abi ya çok tuaf insanlar var bide daha borcu bitmeden bunların olması canı sıkıyorlen eve geldim bir baktım gezi parkında işler büyümüştü dünden beri onu takip ediyorum arabayı flan unuttum gitti yani

• quote:

quote:

Hayırlı Cumalar

takım günaydın,

tıkla berat (sadece berat)TIKLA BERAT (sadece Berat için özel, başkası tıklamasın)

Okudum teşekkür ederim abi çok güzel açıklama olmuş çok doğru bir olaya değinmişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanbaba62

Taksimde direnenlere yürekten destek

•  <<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanbaba62 -- 1 Haziran 2013; 10:33:28 >
  • quote:

quote:

Hayırlı Cumalar

takım günaydın,

sen söylersinde ben tıklamammı hemen tıkladım :))) bu numaralara gelmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beratyus -- 1 Haziran 2013; 12:59:29 >

•  <<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>
     <<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

Ben açıkcası o bayrağın rengini beğenmedim kurban olurum al bayrağıma ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beratyus -- 1 Haziran 2013; 13:06:45 >

• gezi parkı protestosunu elbetteki destekliyoruz ama birde burayı gelip görseler,belki milyona varan sayıda ağaç katledildi / katlediliyor ,bulunduğum yerde sadece ben bu işe kızıyorum diğerleri deli diye bakıyorlar :)

nasılsa bu bölgede ağaç çok ya sanki hiç bitmeyecekmiş gibi sökülüp yerlerine sanayi tesisleri,evler,avm ler vs. hemen her yer betonlaştırılıyor ve bunu gören vatandaş zevkten dört köşe olmuş vaziyette ,bize çok yatırım geliyor,sağolsun belediye başkanı,sağolsun akp diyorlar

akan su kir tutmaz yalanını çok acı bir şekilde yaşadık ,şimdi hiç kuşkum yok ki yakın bir gelecekte buralarda yeşile hasret kalacak

artık ne diyelim ,insanlar hak ettiğini bulurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratyus

Ben açıkcası o bayrağın rengini beğenmedim kurban olurum al bayrağıma ben

bütün renkler var işte hangisini beğenmedin :)

yeryüzünde yaşayan her farklı düşüncenin beraberce yaşayabilmesini simgeliyor. kısaca BARIŞCI DÜNYA bayrağıda diyeniliriz

• Arkadaşlar, pazartesi günü aracıma Sonax'tan iki numara cam filmi çektiriyorum kısmetse. Kampanya başlatmışlar, büyük indirimler var.
    Peşin 159 TL, KK Peşin 190 TL'ye çekiyorlar. Kapılar filan sökülmüyor zaten Sonax'ta. Malumunuz, bizim buralar iyice sıcak olmaya başladı.
    Aracın içerisine güneş fazla etki etmez, bu sayede klimadan tasarruf sağlanıyor. Aracın içerisinde eşim, ailem rahatça seyahat edebiliyor; tabi ki beyaz kaplana da güzel yakışacaktır. İşin açıkçası Sonax gibi yerler 300 TL'den aşağı yapmıyorlardı. %50 kampanya olunca yaptırayım dedim. Şans işi, buralarda cam filmi çevirmesi pek olmuyor. 3 senedir gezen arkadaşlar var. Yakalanırsak da el mahkum söktüreceğiz ama yaptırıyorum kafaya koydum arkadaşlar. Fotoları paylaşırım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Arkadaşlar, pazartesi günü aracıma Sonax'tan iki numara cam filmi çektiriyorum kısmetse. Kampanya başlatmışlar, büyük indirimler var.
    Peşin 159 TL, KK Peşin 190 TL'ye çekiyorlar. Kapılar filan sökülmüyor zaten Sonax'ta. Malumunuz, bizim buralar iyice sıcak olmaya başladı.
    Aracın içerisine güneş fazla etki etmez, bu sayede klimadan tasarruf sağlanıyor. Aracın içerisinde eşim, ailem rahatça seyahat edebiliyor; tabi ki beyaz kaplana da güzel yakışacaktır. İşin açıkçası Sonax gibi yerler 300 TL'den aşağı yapmıyorlardı. %50 kampanya olunca yaptırayım dedim. Şans işi, buralarda cam filmi çevirmesi pek olmuyor. 3 senedir gezen arkadaşlar var. Yakalanırsak da el mahkum söktüreceğiz ama yaptırıyorum kafaya koydum arkadaşlar. Fotoları paylaşırım inşallah.

hocam çok yakışacağı kesin de ceza durumu can sıkıcı

üstelik sökerken bile bir sürü uğraşı gerekiyormuş ama siz bunları zaten biliyorsunuz ,ben yine de bir hatırlatayım dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Arkadaşlar, pazartesi günü aracıma Sonax'tan iki numara cam filmi çektiriyorum kısmetse. Kampanya başlatmışlar, büyük indirimler var.

hocam çok yakışacağı kesin de ceza durumu can sıkıcı

üstelik sökerken bile bir sürü uğraşı gerekiyormuş ama siz bunları zaten biliyorsunuz ,ben yine de bir hatırlatayım dedim

Okulda üç arkadaş da cam filmli gidip geliyorlar. Bende heves var, ceza muhabbetine yaptıramıyorum. Adamlara üç yıldır çevirme filan gelmedi, bakarım çevirme varsa, 4 camı da aşağı çekerim, buralar yaz kış sıcak olur biter napayım.

• 
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.