Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs) (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.476
Cevap
40
Favori
444.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burda ilgili herhangi bir yazı bulamayınca kendi gözlerimle gördüğümden şüphe ettim şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin
    Ben de aynısını söylüyorum.

HD yayın çıkınca HD diye yazı koydular lnb'lere HD diye aynı malı satıyorlar. Mal aynı etiket farklı. Digital LNB'dir, bir sonraki teknoloji ise şimdiden bellidir ve de HD veya Full HD LNB değil OPTİK LNB'dir. Optik LNB teknolojisi sayesinde bir kablodan bütün eve hatta bütün apartmana sinyal dağıtmak mümkündür.

Bu optik LNB'den her odaya sinyal dağıtma işi şıkmış. Normal uyduda ev içi dağıtamamak kötü bi durum. Bahsettiğiniz yöntemle dsmart vs. filan da dağıtılabiliyormu acaba. Bir de tahmini ne kadar sürede çıkıp yayılır bu teknoloji.
  • Hd lnb diye bir sey yok.milletti kekliyorlar.bende 4 lu normal.lnb var.hd kutuda var.hic ole sorun filan yok.hd kanallar hdmi kablo ile mukemmel netlikte.sd yayinlarida scarttan seyrediyorum.kutudan cikan hdmi isinizi fazasi ilw gorur.hd yayinlar digital oldugu icin sinyal ya tam gider yada hic gitmez.altin uclu kaliteli vs satilan hdmi kablolar tamemen pazaflama stratejisidir.paranizi cope atmayin. Diger kablolarda scart rgb coacsial gibi kabul ediyorum onlarda kaliteli kalitesiz vardir.

Taahut verdikten sonra paket yukseltme gibi birseyi zor yaparsiiniz.ben 2010 da giris +hd pakete 24 ay taahut ettim.taahut suremin bitmeseine 1 ay kala aradim yahu abonelik bitecek bitmeden kampanyada olan maxi hd ye geceyim dedim.elli dereden su getirdiler.birde bana 44.90 tl imis.29.90 yeni girecek abonelere uygulanan fiyatmis.adamarfaki yuzsuzluge bakin.ben senin jali hazirdaki musterinim.beni elinde tutmak icin cazip fiyat yapacagina beni cantada keklik gorup yeni girene benim yari fiyarmtimdan satis yapiyorlar.bende uzarmiycagimi soledim.26 gun sonra taahut bitiyor.ariyacaklar elbett.ya maxi hd yi 29.90 dan banada verirsin.yada uzatmiyorum diyecegim bakalim artik.
  • arkadaşlar sine maxi veya maxi kullanan varsa kaç lira ödüyorlar acaba aylık belirtebilirler mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: alihande

quote:

Orijinalden alıntı: alihande

Arkadaşlar d smartin eskiyi getir hd kutuyu götür kampanyası devam ediyormu?ayda 23 tl Ye 2 sene kontratli olan.devam ediyorsa normal bir uydu alıcı verebiliyormuyuz acaba bilginiz varmı

arkadaşlarım soruma cevap vermenizi temenni ederim,saygılarımı sunar dikkatinizi çekerim..

normal uydu alıcılı fiyat 29.90 maxi paket.

eyvallah sağol.babamıda hd smartlı yapma zamanı geldi artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

quote:

HD yayın çıkınca HD diye yazı koydular lnb'lere HD diye aynı malı satıyorlar. Mal aynı etiket farklı. Digital LNB'dir, bir sonraki teknoloji ise şimdiden bellidir ve de HD veya Full HD LNB değil OPTİK LNB'dir. Optik LNB teknolojisi sayesinde bir kablodan bütün eve hatta bütün apartmana sinyal dağıtmak mümkündür.

Bu optik LNB'den her odaya sinyal dağıtma işi şıkmış. Normal uyduda ev içi dağıtamamak kötü bi durum. Bahsettiğiniz yöntemle dsmart vs. filan da dağıtılabiliyormu acaba. Bir de tahmini ne kadar sürede çıkıp yayılır bu teknoloji.

Teknoloji eskidi nerdeyse kaç senedir var ama ucuzlamadı. D-Smart veya başka bir yayını 64'e kadar çoğaltmak mümkün optik lnb'den. LNB 300 euro gibi bir rakam olmalı şu an, LNB'yi paraya kıyıp alsanız bu sefer bir de optik kablo almanız gerekecek üzerine o da ucuz bir şey değil ve de metrelerce kullanılacak olması daha büyük sıkıntı. Maliyetler-fiyatlar düşmedikçe yaygınlaşmaz benim bildiğim 2-3 senedir en az bu lnb'ler mevcut ancak fiyatlar yüksek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnkry
    quote:

Teknoloji eskidi nerdeyse kaç senedir var ama ucuzlamadı. D-Smart veya başka bir yayını 64'e kadar çoğaltmak mümkün optik lnb'den. LNB 300 euro gibi bir rakam olmalı şu an, LNB'yi paraya kıyıp alsanız bu sefer bir de optik kablo almanız gerekecek üzerine o da ucuz bir şey değil ve de metrelerce kullanılacak olması daha büyük sıkıntı. Maliyetler-fiyatlar düşmedikçe yaygınlaşmaz benim bildiğim 2-3 senedir en az bu lnb'ler mevcut ancak fiyatlar yüksek.

Baya maliyetli bişimiş, şu aşamada fantazi o zaman dediğiniz gibi. Aklımızda olsun ama böylede bir teknoloji var deriz sonra olursa .. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Arkadaşlar şöyle bir durum var,
    Geçen hafta teknosa kampanyasından denemesi 2 ay bedava dsmart aldım. PVR özellikli fakat harddiski olmayan model cihaz verdiler. Dsmarttan 1 haftalık süre içinde memnun kaldığımı belirtmek isterim. 2 ay sonunda devam etmeyi düşünüyorum. Ancak verdikleri cihazda hatırlatma özelliği çalışmıyor. Mh o özelliğin PVR (harddiski olan) cihazlar için olduğunu harddiski olmayanlarda kullanılamayacağını söyledi. Tamam o zaman pvr alayım dedim şuan için mümkün olmadığını 2 ay sonunda maxi+hd 39,99 a yeni abonelik açtırarak alabileceğimi söyledi.
    Sorum şu; hemen pvr cihaz alamazmıyım vede bu fiyattan daha düşük fiyata alma imkanım varmı?
  • arkadaşlar 2008 cihazımıza 13 tl ye ful paket vermişlerdi sd olarak, şimdi aradılar 23 tl ye maxi hd ye geçmeye karar verdim cihaz değiştir kampanyasından (sd cihazı alıp hd verecekler 24 ay sonunda bende kalacakmış). . 40 tl de aktivasyon ücretiymiş. 24 ay tahahhüt veriyorum . . maxi hd yi daha ucuz kullanan var mı acaba olası mı yani merak ettim. . forumda da 19.90 a full hd paket izleyenler varmış. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 27 Aralık 2011; 17:12:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

arkadaşlar 2008 cihazımıza 13 tl ye ful paket vermişlerdi sd olarak, şimdi aradılar 23 tl ye maxi hd ye geçmeye karar verdim cihaz değiştir kampanyasından (sd cihazı alıp hd verecekler 24 ay sonunda bende kalacakmış). . 40 tl de aktivasyon ücretiymiş. 24 ay tahahhüt veriyorum . . maxi hd yi daha ucuz kullanan var mı acaba olası mı yani merak ettim. . forumda da 19.90 a full hd paket izleyenler varmış. .

sana özel bişe değil tüm 2008 kutulara 23 tl ye maxi veriyorlar. Sen o fiyata maxi+sinema vericekseniz alim de.
  • quote:

quote:

arkadaşlar 2008 cihazımıza 13 tl ye ful paket vermişlerdi sd olarak, şimdi aradılar 23 tl ye maxi hd ye geçmeye karar verdim cihaz değiştir kampanyasından (sd cihazı alıp hd verecekler 24 ay sonunda bende kalacakmış). . 40 tl de aktivasyon ücretiymiş. 24 ay tahahhüt veriyorum . . maxi hd yi daha ucuz kullanan var mı acaba olası mı yani merak ettim. . forumda da 19.90 a full hd paket izleyenler varmış. .

sana özel bişe değil tüm 2008 kutulara 23 tl ye maxi veriyorlar. Sen o fiyata maxi+sinema vericekseniz alim de.

teşekkürler hocam. . o şekilde istekte bulunacam artık netten telimi yazdım yarın ararlar heralde. . peki bir de ben de hdsmart vardı bittikten sonra bir yıl tekrar açtırmadım ful paket 20 ye verirler mi onda (forumda aldığını söyleyenler var da) yoksa o da bir süreliğine bir kampanyaydı geçti bitti mi??
  • Arkadaşlar merhaba.

En kısa zamanda DSMART HD üyeliği almak istiyorum annem için. Ben daha önce bu tip bir platform hiç kullanmadım. Bilindik uydu yayınları kullanırdık.
    KanalD HD, ATVHD, STARHD olsun yeterli bizim için çünkü sadece 3 kanal arasında gidip geliyor annem dizi bakımından. Gerisi normal uydu kanalları olsa yeterli.
    Bu tip fiyat bakımından en uygun bir paket almak istiyorum. Sanırım giriş paketi oluyormuş. Ne kadar a mal olacak bana bunuda öğrenmek istiyorum.
    Çanağım var ama çok eski bunun bir zararı olurmu değiştirilmesi gerekirmi beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.
    Ha bu arada bu hd paket aldım diyelim en uygununu esktra bir yada daha fazla paket almak zorundamıyım. İstemiyorum çünkü gerek yok. En ucuz yollu HD kanal izleme olanağı nedir benim için?
  • Ya müzik kanalı çok az, şu m6 gibi tematik müzik kanalları gerekiyor dsmarta...
  • Musteri hizmetlerini aramadan once burada benzer kosullarda abone olan arkadas varsa sormak istedim.
    Bir adet hd abonelik var. Degisim kampanyasi zamani sd cihaza kiyamayip 24 ay x 39.90 taahhutlu almistim. Bu haziranda bitecek.
    Bir adet de 2007(8) tam yilini hatirlamiyorum ilk ciktigi aylarda almis oldugum sd bir abonelik var. HD cihaz sonrasi bu sd abonelige hic bir yeni abonelik eklemedim. Teledunya kullaniyordum ama artik zam sonrasi birakma karari aldim.
    Uzattim, soruma geliyorum...
    Digiturk'te yan odaya gibi bir isimle 2. abonelik alirken indirim yapiyorlar. Acaba SD aleti de vererek hd bir abonelik alsam ve erotikler haric hepsi olsa desem; hem 2. abonelik hem sd'den yenileme indirimlerini birlestirirler mi? Kac lira olur?
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam. . o şekilde istekte bulunacam artık netten telimi yazdım yarın ararlar heralde. . peki bir de ben de hdsmart vardı bittikten sonra bir yıl tekrar açtırmadım ful paket 20 ye verirler mi onda (forumda aldığını söyleyenler var da) yoksa o da bir süreliğine bir kampanyaydı geçti bitti mi??

Kampanya bolumunden aradilar ama 23 e maxi paket olurmus asla sinemayi vermezlermis yaninda sinemax paketi de 27 ye veriyorlarmis. . Simdi musteri hizmetlerini arayip soracam 23 e sinemax hd yapin diye ya da 20 ye fulhd paket verin dicem diger hdsmart uyduya . . Bakalim ne diyecekler. Bir de 23 e verirlerse aktivasyon ucretinden yirtmanin bir yolu var mi acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba tv hd de geliyor 15 ocakta.
  • pazartesi yayınlanan the killing bu hafta başa sardı. neden acaba? fox crime bbc hd'yi geçti nerdeyse ya. bir diziyi de adam gibi sırayla yayınlasalar..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kampanya bolumunden aradilar ama 23 e maxi paket olurmus asla sinemayi vermezlermis yaninda sinemax paketi de 27 ye veriyorlarmis. . Simdi musteri hizmetlerini arayip soracam 23 e sinemax hd yapin diye ya da 20 ye fulhd paket verin dicem diger hdsmart uyduya . . Bakalim ne diyecekler. Bir de 23 e verirlerse aktivasyon ucretinden yirtmanin bir yolu var mi acaba??

23 TL'ye Sinemaxi vermiyorlarsa 20 TL'ye Full paketi nasıl verecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

biraz karışık oldu farkındayım. . bende iki farklı alet var biri sd yayınlı dsmart (2008 başlangıçlı ve şu anda 13 tl ye ful paket var) diğeri hd dsmart (2009 başlangıçlı bir yıllık kontratla almıştım sonrasında kontrat bitince devam etmedim şu anda boş duruyor). .
    1. seçeneğim hd dsmarta ful hd paket açarlarsa 20 tl ye bunu seçeceğim. . forumda okuduğuma göre bu avantajı sağlamışlar bazı üyelere.
    2. seçeneğim (eğer birinci seçeneğimi kabul etmezlerse) sd dsmartı verip değiştir kampanyasından hd dsmart alıp 23 tlye maxi hd paketi almak olacak bu da iki yıl kontratlı ve 40 tl aktivasyon bedelli olacak. tabi bu seçeneği kabul etmek zorunda olursam elimdeki boşta olan hd dsmartı açtırmıyacağım. .

yarın sabah mh ile görüşecem inşallah 20 tl ye fulhd paket verirler ama muhtemelen bunu bayadır hd dsmart kullananlara sağlıyorlardır sonuçta ben son iki buçuk senedir sadece bir yıl kullandım. .

veya 1. seçenek olmazsa invisible ın dedği gibi değiştir kampanyasından 23 tlye sinemax paketi verirler inşallah. . pazarlık yapmayı pek beceren biri değilimdir tiyolara açığım o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

quote:

quote:

quote:

modüllülere 20ye veriyor dsmart full paketi
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.