Şimdi Ara

DH | HD-Smart | Genel Konu (dHDs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
10.479
Cevap
44
Favori
437.534
Tıklama
Giriş
    12767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amare_34

Arkadaşlar nba tv hd olarak mı yayın veriyo.

Hayır ama maçlar hd kanallarda 3d ve hd olarak verilecek. İleriki zamandada nba tv hd düşünülüyormuş.
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Binbaşı
    1819 Mesaj
    tüm paketlere açık sanırım nba ve diğer spor kanalı yanlış okumadıysam b mailde öyle diyor...

Orijinalden alıntı: bynoun

tüm paketlere açık sanırım nba ve diğer spor kanalı yanlış okumadıysam b mailde öyle diyor...

26 Aralık'a kadar hediyeymiş!!!

Deneme yayınını hediye ediyor adamlar.

Maxi paket ve üzerine açık olacak yeni gelen nba ve smart sport.

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

26 Aralık'a kadar hediyeymiş!!!

Deneme yayınını hediye ediyor adamlar.

Maxi paket ve üzerine açık olacak yeni gelen nba ve smart sport.

ahaha 26 aralık çok değilmi ya bu akşama kadar hediye olsaymış, bende mail i okuyunca her d smartlıya açmışlar diye düşünmüştüm düzelttiğin için sağol...
    |
    |

• Teğmen
    167 Mesaj
    SmartSport maçları 3d mi verecek yoksa 3d seçeneği mi olacak beyler ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

SmartSport maçları 3d mi verecek yoksa 3d seçeneği mi olacak beyler ?

Smart3D verecek
    |
    |
    D-smart yeni tp kiralamış vatana millete hayırlı olsun çok şükür. 17 tane daha hd kanal gelebilir artık hazır olun

Edit. Modüllü üyeler frekans değişimlerine hazırlıklı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 24 Aralık 2011; 20:06:48 >

• Binbaşı
    1392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: invisible

D-smart yeni tp kiralamış vatana millete hayırlı olsun çok şükür. 17 tane daha hd kanal gelebilir artık hazır olun

Günün en güzel haberi bu aslında.hd kanalların bazıları tp yetersizliğinden çamur gibiydi. Hd kanalların yayın kalitesinin artırılması,yeni kanalların gelmesinden daha önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kaan Kural'da NBA maçlarında yorumcu olarak D-Smart'ta olacakmış. D-Smart'tan işte böyle kanallar ve hizmetler bekliyoruz. 2012'ye bomba gibi giriyor D-Smart.
    |
    |

Bana problem değil de pederin TV'de ciddi sıkıntı. 1 kanal için bütün listeyi tek tek baştan yapmak gerekiyor. Ne diyeyim a.q. (aklını sevdiqimin) LG'si !!!

quote:

Bana problem değil de pederin TV'de ciddi sıkıntı. 1 kanal için bütün listeyi tek tek baştan yapmak gerekiyor. Ne diyeyim a.q. (aklını sevdiqimin) LG'si !!!

yeni yazılımı filan yok mu tv nin belki düzeltmişlerdir.

• Yarbay
    5242 Mesaj
    quote:

arkadaşlar...2012 yeni yılında ülkemizin şifreli dijital yayın şebekelerinden d-smart platformunun müthiş gelişmeler kaydedebileceğini düşünüyorum...ülkemiz için yeni frekans hayırlı ve uğurlu gelsin inşallah...
    |
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Teğmen
    167 Mesaj
    d-smartlılar bu kadar gelişmeye alışık değil. aslında hayretle beklemekteyiz hepimiz. büyük adımlar atmakta. yukarda bir arkadaş yeni tp den bahsetmiş. valla bu d-smarta birşeyler olmuş. yeni akılları başlarında değil ya yeni zamlar gelecek yada bunlar 1 sene boyunca yatmaya hazırlanıyorlar.
    |
    |

quote:

quote:

yeni yazılımı filan yok mu tv nin belki düzeltmişlerdir.

İnternet veremedim tv'ye aldığımdan beri ama LG LW serisi LW570; yeni yazılımı olsa duyardım herhalde. Forumda LW hastası çok var malum :)
    |
    |

• Teğmen
    247 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: epsilon82

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: epsilon82

Herkese merhaba, 21 Ocak'ta evlenip eşimle yaşayacağımız eve geçeceğiz. Salonda kullanmak üzere geçtiğimiz ay MediaMarkt'tan Philips 46PFL9705 led tv aldım. Bu tv ile kullanmak için de Dsmart HD Eğlence paketi almayı düşünüyorum. Yıl başından sonra kampanyalar devam etmez, ya da fiyatlar zamlanır endişesi ile 21 Ocak'a kadar izlemeyecek olmama rağmen önümüzdeki hafta paketi alayım diyorum. Sizler ne dersiniz?

TV modelin 9xxx yani kallavi bir seri. Dahili tunerın varsa D-Smart modül alabilirsin teknosadan. Hem daha ucuza gelir. Eğlence paketi tırt mevzusuna girmeyeyim bence gayet yeterli diyip geçeyim. Bayiden alırsan full paketli modül alabilirsin ama aktivasyonu anında yaparlar. teknosadan alırsan aktivasyonu sanırım 1 ay sonra yapma şansın olur. Sinema TV ekstra almak istersen de 120 liraya senelik alabilirsin. Modüllü eğlence paketi artı sinema tv sana 320'ye gelmiş olur. Tabi sinema tv fiyatı sen aktivasyon yapana kadar ne olur onu bilemiyorum. 400 liraya full paket alma imkanın da var bayilerden. Kayda değer bir ucuzluk olmuyor toplamda ama 1 sene sonra abonelik uzatırken kayda değer bir fiyat farkı oluşuyor.

D-Smart bölümü yıkıldığı için benim soruya cevap veren olmamış şimdi cevabımı d-smart'ı arayıp teknosa modüllerin aktivasyon süresi var mı öğreneceğim. 2. modülü ne zamana kadar aktive edebileceğimi sorup daha sonra bilgilendiririm.

Hocam tv'yi MediaMarkt'ın kampanyası ile aldım, 2010 yılı modeli olduğundan stokları eritmek için çok sağlam bir indirim vardı fakat dahili tuner bulunmuyor, 2011 modeli olan 9506'ya dahili tuner koymuşlar sanırım. Bu nedenle illa receiver olacak. Sunduğun alternatifler de cazip, yarın bir ara Teknosa'ya da uğrayıp konuşayım. Eğlence paketi incelediğimde bana da yeterli gelmişti kanal çeşitliliği açısından fakat aradaki fiyat farkı sinemaxiyi daha cazip kılıyor. Yoksa evde TV seyreden biri değilim aslında, gerçi tabi odamdaki 37 ekran TV'de sadece karasal yayın olmasından da kaynaklanıyor bu durum.

Yarın Teknosa'da turuncu indirim var, senelik eğlence paketi 159 lira olacak muhtemelen önceki indirimlerde olduğu gibi. İlave sinema paketi de istersen 279 lira olacak yani 1 senelik üyelik bedeli. Full paketten eksiğin Cache peche, smart3d, euro futbol kanalları olacaktır. Onları da seneye full paket ile uzatırken alabilirsin. Aktivasyon içinde bir süre sınırı olmadığını öğrendim. Dilediğin zaman aktivasyon yaptırıyorsun. Yarın aldın diyelim modülü, 1 ay sonra düğününü yaptın balayına gittin geri döndün d-smart'ı arıyorsun 15 dakika içinde aktivasyonun yapılyor ve izlemeye başlıyorsun. Artı olarak yarın ki indirim bütün teknosa mağazalarında geçerli olacak, bugünden d-smart modül satan sana en yakın teknosayı tespit edersen yarın tercihen 11 gibi bir saatte gidip alabilirsin. Aslında kapışılmıyor bu ürün akşam da gitsen bulursun ama ne olur ne olmaz erken gitmekte fayda var.

Modül ile kullanabileceğin receiver ile ilgili mesajı da pm ile yolladım. D-Smart dışındaki şeyleri izlemek istiyorsan veya örneğin yarın emu ile d-smart veya başka bir paket açıldığında onları izlemek istiyorsan, pm'de bahsettiğim yayınları almak istiyorsan pm'i dikkate almanı öneririm. Yok bana d-smart yeter diyorsan 250-300 liraya kendine bir receiver alman gerekir. Hatta bu pm'de bahsettiğim atlanta da olabilir pmde bahsettiğim receiverda yapabileceklerini yapılan yöntem değişmedikçe atlanta ile de yapabilirsin.

engunaydın hocam önerilerin için çok teşekkür ederim. Özel mesaj ile cevap veriyorum.
    |
    |

Şampiyonluk Şarkısı Düşmesin Dillerden

• Yarbay
    12621 Mesaj
    iki ay önce bitmişti senelik aldığım modülün süresi.modülü 60tlye satmıştım :)
    bugün teknosadan 159tl 1senelik modül aldım aile+hd. aylık 8.25tl ye geldi :)

Orijinalden alıntı: e_capkan

hangi teknosadan aldınız bana 199 tl dediler bu gün

İlk once cakma hd kanallarin kalitesini arttirsinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: acerx

quote:

tüm teknosalarda turuncu indirim vardı.
    heryerde 159 olması lazım ben çanakkaleden aldım.

quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

İlk once cakma hd kanallarin kalitesini arttirsinlar

yeni frekans geliyormuş.kesin gözüyle bakılıyor.ama belli olmaz yinede.
    smart spor hd gelicek.fx hd yide taşıdılar 10970e.tnt hd de gelicek deniliyor.
    artık görüntü kalitesi artar heralde baya.
    |
    |

• Yarbay
    3813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acerx

quote:

Sorunca 199 demişlerdi bana da kasada okutturup da 159'u görerek almıştım geçen seferki indirimde.

Bu arada teknosada bugün bir abukluk vardı. Katalogda 119 lira gözüken fotoğraf makineleri 199 idi İzmir Çankaya teknosada. 169 lira etiketli olympus fotoğraf makinesine biraz dolaşıp geri döndüğümde etiketi 199'a çıkmıştı.

Ayrıca Turuncu indirim kazığı da hakimdi. Beyaz fiyat kağıtlarının üzerine aynı kağıdın turuncusunu koymuşlar; turuncu fiyat kağıdını elinizle çekince alttan indirimsiz fiyat olarak da aynı fiyat çıkıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 25 Aralık 2011; 1:25:38 >

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.