Şimdi Ara

DH Harita Mühendisleri ve Teknikerleri Odası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
8
Favori
31.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emelpak

ben de harita mühendisliği yazmayı düşünüyorum ama özelde bayanlar için iş sıkıntısı olur mu?

özel zormuş diye duydum Devlete girersin yada belediyelere.... Hangi üniversiteyi yazmayı düşünüyorsun ?
  • benide ekleyebilirsin Selçuk Üniversitesi- Harita Mühendisliği- 4.sınıf
  • Geçen bir arkadaş PM den mesaj atmış meslek hakından yorum iştemiş meslek hakkından konuşulcak çok şey var o yüzden yüz yüze olmayınca burdan yanlış yönlendirmek istemem kimseyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OceaN_MaN

benide ekleyebilirsin Selçuk Üniversitesi- Harita Mühendisliği- 4.sınıf

Ekledim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpalavrax

peki özelde İtü mezunu mu öncelik Ytü mü?.. fark yoksa kampüsü güzel olana gitcem :P :)

İTÜ önceliklidir sonuçta işverenler üniversitenin o bölümünün kalitesine değil ismine bakıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emelpak

ben de harita mühendisliği yazmayı düşünüyorum ama özelde bayanlar için iş sıkıntısı olur mu?

Kendinizi geliştirdikten sonra bay, bayanın çok fark edeceğini zannetmiyorum.
  • Yıldız teknik ten mezun birisi bana ytü yaz dedi. İtü nün eğitimi daha çok akademi için dedi kafam karıştır...metalrji ve malzeme mühendisliği de yazabilirm.. kafam çok karışık daha tercih yapmadım
  • quote:

Yıldız teknik ten mezun birisi bana ytü yaz dedi. İtü nün eğitimi daha çok akademi için dedi kafam karıştır...metalrji ve malzeme mühendisliği de yazabilirm.. kafam çok karışık daha tercih yapmadım

Yıldız'dan mezun olan arkadaş nerede çalışıyor? Devlet - özel? İşsiz?
  • Devlete girdi..Erzurum orman bakanlığı mıydı neydi
  • quote:

Devlete girdi..Erzurum orman bakanlığı mıydı neydi

Anladım. Erzurum memleketi sanırım...
  • Evlilik meselesi vardı..eşi orda çalışcakmış o da orayı yazdı..neden sordunuz ki ?
  • quote:

Evlilik meselesi vardı..eşi orda çalışcakmış o da orayı yazdı..neden sordunuz ki ?

Devlet kadroları, puanları iyi iyi diyoruz ya. Millet İstanbul vs. dururken niye Erzurum'a gidiyor diye merak ettim.
  • siz nereden mezunsunuz ? .. bide nerde çalışıyorsunuz?
  • quote:

siz nereden mezunsunuz ? .. bide nerde çalışıyorsunuz?

Mezun değilim. KTÜ'de okuyorum. YTÜ'ye geçeceğim sanırım. İkinci sınıftayım.
  • Hayırlısı olsn
  • quote:

Hayırlısı olsn

Teşekkür ederim. Umarım öyle olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettunc -- 28 Temmuz 2011; 16:09:02 >
  • Tercihlerim arasına Harita kadastro yazmayı düşünüyorum . Bu bölümü okuyan veya mezun olan arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim.sağdan soldan duyma yorumlar yazmayın lütfen arkadaşlar şuan kafam çok karışık bilgisi olanlardan cevap bekliyorum . Bu bölümü okuduktan sonra Harita teknikeri olarak mı mezun olucam ? İş bulma imkanı nasıldır ? Özelde İş bulabilir miyim ? Maaş aralığı ne şekildedir ? Bölümü bitirdikten sonra Üstüne 2 yıl daha koymak için dgs sınavına giriliyormuş galiba Bu sınavı geçmek zor mudur ?
    Benim matematiğim çok iyi değildir orta seviyede diyebilirim
    Bu bölüm ile Lojistik(2 senelik) arasında kaldım. 2 si arasında iş bulma ve maaş kıyaslaması yaparsak hangisi tercih edilebilir

Yorumlarınızı bekliyorum.Yardımcı olursanız sevinirim
  • konu hakkında bilgili arkadaş yok mu ya ??
  • arkadaşlar ben selçukta 3. sınıfa geçtim aman konya ya geleyim demeyin hocalar çok zorluyor dersler birbirine bağlı 1 dersten kalınca diğerini alamıyorsun.birçok arkadasımın okulu uzadı ama tek avantajı müdek denen bişey var her sene denetliyor okulu bu da türkiye de sayılı okul ve bölümde var bizim aldığımız diplomalar yurtdışında geçerli denklik sorunu ortadan kalkmış oluyor otomatikman ama ben çalışırım 4 senede bitiririm diyorsanız gelin derim bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapshvia

Tercihlerim arasına Harita kadastro yazmayı düşünüyorum . Bu bölümü okuyan veya mezun olan arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim.sağdan soldan duyma yorumlar yazmayın lütfen arkadaşlar şuan kafam çok karışık bilgisi olanlardan cevap bekliyorum . Bu bölümü okuduktan sonra Harita teknikeri olarak mı mezun olucam ? İş bulma imkanı nasıldır ? Özelde İş bulabilir miyim ? Maaş aralığı ne şekildedir ? Bölümü bitirdikten sonra Üstüne 2 yıl daha koymak için dgs sınavına giriliyormuş galiba Bu sınavı geçmek zor mudur ?
    Benim matematiğim çok iyi değildir orta seviyede diyebilirim
    Bu bölüm ile Lojistik(2 senelik) arasında kaldım. 2 si arasında iş bulma ve maaş kıyaslaması yaparsak hangisi tercih edilebilir

Yorumlarınızı bekliyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

Eşref_37 ile iletişime geçin...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.