Şimdi Ara

DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
0
Favori
8.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fenerlix07

yok baktığında anlaşılıyor zaten

şaka bir yana orada ayarlarız zaten ısınırken falan diye düşünüyorum..

Hadi baktın fizik tamamda nefes için ne yapıcan ciğer rontgenimi çekeceksin
  • topic te nele rolmuş yahuu

aslında yaaş göre felan yapsak ta fena olamz yada fiziki duruma göre ama bence 15-20 dk yada yarım saat erken gelmeey çalışalım maç öncesi orda yaaprız kadroları
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle_eagle

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

hihhii hayırlısı dün dükkanı geç kapadık ordan direk eve geçdim bugün topiğe girdim bakdım ayarlamışsınız ben şişlideki yeri tutsaydım 3kişi oraya 4kişi halice diğerleri cevahire gitcekti

okan: benim yerime şu pierdişansa faul yaparmıısn son maçta lincolne atılan tekmeden atsana maliyeti nedir

ahan çıktı ortaya. nerdesin sen hacı merak ettik yaw. biz hallettik halısahayı dekoonline ile legend saolsun. gel izle maçı oynamıcaksan bile. pier olayına gelince bir güzellik düşünücez artık çift mi dalarız kambura mı yatarız.

quote:

Orjinalden alıntı: YoK

resim koyun yav nerde bu halı saha

senin istanbuldan haberin YOK
    @YoK

• PALACIM GİYCEĞİN FORMA BUDUR ÖZEL FORMAM SENİN İÇUN
     DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI
  • bi ara gelicek herkesin yaşı yazılmıştı ne oldu ona?

yaşları düzenleyinde bilelim. Ona göre yani

Benim 23
  • ben 28' i doldurdum 29' dan gün aldım (yaklaşık 7 ay kadar )
  • Beyler bakın yazdım ben duruma göre defansda yaparım kaleyede geçerim farketmez. Eldiven getirebilirim
  • ben o halı sahad hiç oynamadım ama büykmüş bayaa. o zaman birer kişi daha ekleyelim derim ben. zaten breavhert yedek gelicekti, birisi daha çıkarsa sekizerden oynayabilriz derim ben.
  • Büyük olması iyidir. Benim yere yatmak için bahaneye ihtiyacım var
  • quote:

ben o halı sahad hiç oynamadım ama büykmüş bayaa. o zaman birer kişi daha ekleyelim derim ben. zaten breavhert yedek gelicekti, birisi daha çıkarsa sekizerden oynayabilriz derim ben.

• quote:

Orjinalden alıntı: bravehearts74

quote:

ben o halı sahad hiç oynamadım ama büykmüş bayaa. o zaman birer kişi daha ekleyelim derim ben. zaten breavhert yedek gelicekti, birisi daha çıkarsa sekizerden oynayabilriz derim ben.

kızma hocam

• quote:

Abicim orda 2 saha var, biri büyük biri normal. Hangisini aldığımızdan emin olursak ona göre ayar çekelim.

braveheart ve stigmata var. eğer büyük sahaysa ikisini de alalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

PALACIM GİYCEĞİN FORMA BUDUR ÖZEL FORMAM SENİN İÇUN

Çok naziksin teşekkür ederim ama formam bu Burhancığım, yine de sen formanı al gel maçtan sonra imzalarım

• silencer hocam, dekoonline büyük sahayı kapattığını söyledi. normalde dokuzarlıkmış saha. yedişerlikten haşadımız çıkar, mademki breavheart var birini daha bulup sekizerlikten yapalım derim, ama tabii millet ne diyorsa ona uyarız.
  • O sahada ben oynadım abi 7'şerlikten hakkaten canımız çıkar, haklısın. bravehearts geleceğine göre 1 kişi daha alalım.

Bu arada stigmata pardon hocam sen zaten varmışsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

Abicim orda 2 saha var, biri büyük biri normal. Hangisini aldığımızdan emin olursak ona göre ayar çekelim.

Ne diyosun sen yaa..

Benim yedek olarak geldiğimi kim söyledi. Artist artist konuşmayın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

quote:

Ne diyosun sen yaa..

Yanlış yazdığını anlamışsın öfkeye gerek yok ozaman

• quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

quote:

Ne diyosun sen yaa..

yaw kızma adam pardon diyor işte görmemiş. sensiz olur mu stigmata.

• stigmata sakin ol bi yanlışlık olmuş. Şimdiden tartışma çıkarıpda maça gölge düşürmeyelim
  • Tamam tamam sonradan gördüm pardonu. Kendime yakıştıramadım öle yedek filan

4 günde 3 maçım var..

perşembe 1-2
    cumartesi 7-8
    pazar 7-8

Hadi hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.