Şimdi Ara

DH HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKASI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
0
Favori
8.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ge©eKu$u

quote:

Orjinalden alıntı: comennias

İçimizde fenerliler vardı

yanlış yazdın içimizde beşiktaşlılar vardı

Zaten iki ayrı takımın taraftarı aynı takımda oluırsa yenilmek kaçınılmaz olur...Ben bu maçı yapılmamış farzediyorum.

• Selamlar;

Tüm çabalarıma rağmen yenildik. Maç çok zevkli ve güzel oldu. Birdaha yapmak nasip olursa benden şimdiden okey

Bu arada maç öle bazı fenerlilerin anlattığı gibi ezici bir maç olmadı ki 4-2den maçı 5-4 e çevirsekte sonucun 7-5 bitmesine mani olamadık
  • 35 pas gol güzeldi ama bak ona laf yok
  • Ohoo siz ne biçim Futbol bölümü müdavimlerisiniz kardeşim? Hani maç istatistikleri: Topla oynama yüzdeleri, oyuncular kaçar km koştu, vs. Hadi bunları geçtim en azından takım formasyonları, gol ve asistlerin dağılımını verinde, futbol bölümünde olduğumuz belli olsun
  • onları geçtik ayıptır bari bir iki resim koyun
  • resimler pier de birader
    fotografcımızı da son anda kadroya dahil edince fazla foto cekemedik. mactan önce ve mactan sonra bir kaç foto cekildi. bir de benim ropörtajım var
    istatistiklere gelince. topla oynama oranları birbirine çok yakındı.

Topla oynama: Yenen takım: %52-Yenilen Takım: %48
    İsabetli pas yüzdesi: Yenen takım: %70-Yenilen Takım: %45
    Şut: Yenen takım: 26-Yenilen Takım: 18
    İsabetli şut Yüzdesi: Yenen takım: %43-Yenilen Takım: %26
    Faul: Yenen takım: 1-Yenilen Takım: 1

• Topla oynama: Yenen takım: %52-Yenilen Takım: %48

belki agresifim ama hangimiz değiliz ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagle_eagle

Topla oynama: Yenen takım: %52-Yenilen Takım: %48

belki agresifim ama hangimiz değiliz ki

Biz az şut çektik ama öz çektik. :)

Kaldıki hatırlatırım maç 5-5 iken ben kaleciile karşı karşıya kalıpta tam gol atıcağım pozisyonmdan sahaya yan taraftan neydüğü belirsiz bir cisim gelip önümü kesti ve dönen top bizim kalede gol oldu yoksa maçın sonucu farklı olabilirdi şuan

• Beyler şimdiden bir sonraki hafta için sözleşelim bence. Dünki takımdan eksikler olacaktır ama eminimki başka arkadaşlarda gelmek isteyecektir. Haftaya yine bir maç yapalım derim ben
  • bana rüştü nün beşiktaş formasını ayarlayın geliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

bana rüştü nün beşiktaş formasını ayarlayın geliyim

Batuhan hocam neden Kezman'ı sevdiğini sonunda anladım. Kötü kaleci forvetin iyisini sever mi hiç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

quote:

Batuhan hocam neden Kezman'ı sevdiğini sonunda anladım. Kötü kaleci forvetin iyisini sever mi hiç?

bu şahsıma hakarettir benle ilgili yapılmış olan yorumlar hatalıdır gerçek dışıdır, buna kimsenin alet olmamasını temenni ederim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

quote:

bu şahsıma hakarettir benle ilgili yapılmış olan yorumlar hatalıdır gerçek dışıdır, buna kimsenin alet olmamasını temenni ederim

batuhan sen çok konuşma zaten ikinci köprü yoluda kapalıydı

• harbi bak ben onu unutmuştum
  • arabada ben hariç 5 kişiydiniz görmediniz mi yazıyordu fsm yoğun diye
  • quote:

arabada ben hariç 5 kişiydiniz görmediniz mi yazıyordu fsm yoğun diye

• ŞOK ŞOK ŞOK !!!!

Yediği hatalı goller yüzünden eleştirilen Batuhan'ın aslında GS altyapısında yetiştiği öğrenildi. Kaleciliği GS altyapısında Hayrettin'den öğrendiği ve idolünün Yaşar olduğunu öğrendiğimiz Batuhan son maçta yediği hatalı goller yüzünden oldukça eleştirilmişti.
  • Pierden haber yok mu

Ayrıca haftayada yapalım. Yalnız biraz daha geç olursa iyi olur. O saatin neden tutulmadığı belli. Tam hava karardığı sırada yaklaşık 10 dk falan karanlık oluyor. Yaksalar erken olur yakmasalar saha görünmüyor vs.. Gerçi bir kaç gün sonra o saat tamamen aydınlık olur aslında abonede olunabilir her hafta mutlaka gelecek birileri çıkar forumdan. Başlamışken açalım şu ciğerleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: simple

Pierden haber yok mu

Ayrıca haftayada yapalım. Yalnız biraz daha geç olursa iyi olur. O saatin neden tutulmadığı belli. Tam hava karardığı sırada yaklaşık 10 dk falan karanlık oluyor. Yaksalar erken olur yakmasalar saha görünmüyor vs.. Gerçi bir kaç gün sonra o saat tamamen aydınlık olur aslında abonede olunabilir her hafta mutlaka gelecek birileri çıkar forumdan. Başlamışken açalım şu ciğerleri

iyi fikir..

• quote:

Orjinalden alıntı: Bekapa

Beyler şimdiden bir sonraki hafta için sözleşelim bence. Dünki takımdan eksikler olacaktır ama eminimki başka arkadaşlarda gelmek isteyecektir. Haftaya yine bir maç yapalım derim ben

Ben kadroya dahil olmayınca başka bir forumla maç yaptım. Maç olursa, özellikle Anadolu yakasında olursa %100 gelirim...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.