Şimdi Ara

Dh guild (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zeki insana bakın 60-70lik mega keseriz diyor koçum benim Peren hiç doktora gözükmeyi düşündün mü Lan ben ispanyol bi arkla mud villagedeki o tapınağa girdik.Adm 41 lvl seraphimonla 39 lvl garudamonlara 300 koyuyordu.Sen bi düşün 60-70 lvl mega varsa biz üstün,acemi kırma partyimize ne yapar (Tekte alır karizma çizilir mazallah )

evet o mesajı yazdığım zaman biraz sağıtıktım ama ya onun vuruşları mis geçerse

galiba yine sapıttım ben forum sapıtanıyım
  • ben lvl45 imperialdramonum kurarım fakat kurması demesinden zor lvl41 olunca guild kurmak icin lvl80 miydi neydi ole 5tane canavar kesion sana bir anahtar gibi birsey verio takı galiba ole guild kuruon ben tek lvl45 imperialle kesemem ki onu en az 3tane lvl41 birde lvl50 lazim ki ben lvl50 yerine gecerim bana 3tane babayiit lvl41 lazim warmı aramızda arkiler
  • valla biraz zor gibi gözukuyo ama yakında olacak inş sen ne kadar zamanda o duruma gelebildin
  • ya cok kolay aslında bak lvl21e kadar en kısa surede kas tamammı sonra kendine hedef koy ben 1ayda lvl41 ooldum 2gun sonra lvl45 oldum dedigim gibi kendine hedef koy lvl21sin diyelim kendinle yarıs bugun 23 olcam bugun lvl25 olcam dıye kendıne hedefler koy ben bole oldum kendımle yarıstım yaptım para kasmak icinde en iyi yer lvl10lar cok kolay kesilio 10tane kesion 5.000bit gelio bence parayi oralarda kas daha sorna zaten kıyafet digieg net felan alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hyperia

ben lvl45 imperialdramonum kurarım fakat kurması demesinden zor lvl41 olunca guild kurmak icin lvl80 miydi neydi ole 5tane canavar kesion sana bir anahtar gibi birsey verio takı galiba ole guild kuruon ben tek lvl45 imperialle kesemem ki onu en az 3tane lvl41 birde lvl50 lazim ki ben lvl50 yerine gecerim bana 3tane babayiit lvl41 lazim warmı aramızda arkiler

var sa ss al inanalım adama bak ya hayatı atmaca
  • ya olum sen git lvl kasmana bak daha lvl22sin kucuksun anlamazsın inanmazsan inanma cok zor bisimi kasmak sanki adamlar 6yılda lvl45 oluyo biz 1ayda olduk diye bir karmasa yasanıo cokmu zor alamazmıyım baskasından para kasamazmıyım yani bunlar yasakmı bana paramı kastım gittim kendime net aldim kıyafet aldım bazılarınıda takasla aldım kendımede hedef koydum kastım ne olcak yapamazmıyım cokmu zor he belkı sana zor gelıo olabılır bu forumdada tek ben lvl45 olabilirim ama calısana cabalayana hersey kolaydır
  • hayır yani ben sunu anlamadım neden herkese lvl kasmak zor gelıo hayır inanmazsan inanma kardesim demekki calısmısım kasmısım ugrasmısım sende buna baskasına saygı duymak zorundasın illa kanıt istiyosan gir oyuna kasiyim seni ama alla alla ya cokmu zor kasmak kardesim cok mu zor yani
  • ss .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nuR^^ -- 14 Şubat 2007; 22:20:58 >
  • ya inadına ss koymucam lan senimi inandırcam git isine bak ya diyerleri inanıyo onlarada gosterdim git onlara sor yada gel babas landa kasiyim seni lvl75lerde
  • quote:

ya inadına ss koymucam lan senimi inandırcam git isine bak ya diyerleri inanıyo onlarada gosterdim git onlara sor yada gel babas landa kasiyim seni lvl75lerde

ss koy özür dileyeyim

ayrıca düzgün konuş ..
  • sende duzgun konus ben sana kanıt verdim gel babas landa lvl75lerde seni 2dakkada 30yapim hemde tek cakısla hepsi yatio
  • quote:

sende duzgun konus ben sana kanıt verdim gel babas landa lvl75lerde seni 2dakkada 30yapim hemde tek cakısla hepsi yatio

bn düzgün konusuom ayrıca senin gibi klavye erkeği de deilim msn ver de orda konuş böyle hadi bakalm...

1-baba's land deil babamon's land
    2-Bn oraya gelemeyeceğimi bildiğin için babas land a gel demeyi bırak ...
  • 1.babas land kısaltılmısı
    2. biliorum gelemeyecegini sana adam verim onunla gel
    3.biraz daha iyi ugrassaydın suanda babas landa geliyo olabilirdin
    4.bu konu burada bitmistir
    5. LVL45 OLDUGUMA İNANAN İNANIR İNANMAYAN İNANMAZ BUNUDA KANITLAMIYACAM İSTİYEN İNANSIN KANITLAMAK ZORUNDADA DEGİLİM BU KONU BURADA BİTMİŞTİR
  • dostum ben inanıyorum merak etmede yihhu nun niye böyle bi saldırganlık sergiledigini anlamadım yani arkadaş daha önce sana bişeylermi yaptıki inanmamazlık ediyosun neyse konu dagılmasın hyperia msn alabilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

dostum ben inanıyorum merak etmede yihhu nun niye böyle bi saldırganlık sergiledigini anlamadım yani arkadaş daha önce sana bişeylermi yaptıki inanmamazlık ediyosun neyse konu dagılmasın hyperia msn alabilirmiyim

http://forum.donanimhaber.com/m_12338452/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: yih_hu

quote:

dostum ben inanıyorum merak etmede yihhu nun niye böyle bi saldırganlık sergiledigini anlamadım yani arkadaş daha önce sana bişeylermi yaptıki inanmamazlık ediyosun neyse konu dagılmasın hyperia msn alabilirmiyim

http://forum.donanimhaber.com/m_12338452/tm.htm

arkadaş orda kendi seviyesini düşürmüş zaten sende aynı haraketleri yaparak onun konumuna getiriyosun kendini.seviyeyi düşürmeyin lütfen

• Yih_hu arkandayız.
  • bu msjından sonra çok merak ettim yılmaz yaşın kaç?
  • bosvern

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nuR^^ -- 14 Şubat 2007; 23:22:20 >
  • quote:

bu msjından sonra çok merak ettim yılmaz yaşın kaç?

Bende Senin Zeka Yaşını Merak Ediyorum Şahsen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.