Şimdi Ara

DH Fruit Ninja Kapışma Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
4.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herkese merhaba, bu konu üzerinden fruit ninja ve fruit ninja hd kapışalım diyoruz müsait olan arkadaşlar ben müsaitim diye yazar istek atarız oynarız. turnuva zamanı konu üzerinden oynuyorduk ama turnuva biter bitmez konu kilitlenmişti böyle bir konu yararlı olur diye düşündüm. bölüm yetkilisi myfranco abimizinde onayı var

arkadaşlar şu bilgileri paylaşmakta yarar var lite sürümlerle maalesef oynanamıyor sürümün tam sürüm olması lazım, gamecenter üyeliğinizinde bulunması gerekiyor birbirimize gamecenter nickmizi verebiliriz veya konuya yazabiliriz. fruit ninja hd ipadler arasında oluyor ondan dolayı hangi cihazdan oynayacağımızı belirtelimki sonradan karışıklık olmasın

o halde hazırmısınız? benim gamecenter nickim:AhmedKaymakcı

varmı müsait olan keselim 3-5 karpuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmedKaymakcı -- 31 Temmuz 2011; 14:41:21 >

• Hobaaa telefonuda garantiye verdik hd kapışırız ama onda pek iyi degilim :)
  • hocam ben musaitim ama ipad yok ipgone var :( ?? yapalımmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

hocam ben musaitim ama ipad yok ipgone var :( ?? yapalımmı

kabul ettim
  • güsel maçtı yendim :D çıkmasaydın devam ederdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Hobaaa telefonuda garantiye verdik hd kapışırız ama onda pek iyi degilim :)

onda biraz zor oluyor hocam. kocaman ekran elini nereye atacağını şaşırıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

güsel maçtı yendim :D çıkmasaydın devam ederdik

ellerim terledi hocam 8 el yaptık tam dedik bu maçlar 4-4 biter son elide aldın oldı 5-3
  • arkadaşlar şu bilgileri paylaşmakta yarar var lite sürümlerle maalesef oynanamıyor sürümün tam sürüm olması lazım, gamecenter üyeliğinizinde bulunması gerekiyor birbirimize gamecenter nickmizi verebiliriz veya konuya yazabiliriz. fruit ninja hd ipadler arasında oluyor ondan dolayı hangi cihazdan oynayacağımızı belirtelimki sonradan karışıklık olmasın. bu mesajımı ilk konuyada editliyorum sormak istedikleriniz olursa pm atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Evet kocaman ekran basparmaklarim zor kavusuyor zaten hangi elimle tutucam ipadi hangi elimle kesicem meyveleri :)

ipade iphone uygulaması yukliyicem ondada zor olur ama hd kadar degil :)
  • quote:

quote:

quote:

Evet kocaman ekran basparmaklarim zor kavusuyor zaten hangi elimle tutucam ipadi hangi elimle kesicem meyveleri :)

sen niye garantiye verdinki cihazı bir sıkıntısımı vardı,gerçi garantiye verdiysen illa bir sıkıntısı vardı, o zaman şöyle diyim ne sıkıntısı vardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen niye garantiye verdinki cihazı bir sıkıntısımı vardı,gerçi garantiye verdiysen illa bir sıkıntısı vardı, o zaman şöyle diyim ne sıkıntısı vardı

Home tuşu basmıyordu adamakıllı o yüzden verdim dayanamayıp :)
    Birde iPhone 5 soylenitileri cikti telefon heran 2. Ele düşebilir o yüzden sağlam olsun istedim :)
    (Birde sıfır telefon verirlerse jelatini cıkarmam satarım daha iyi olur dedim ama yedek parça bekleniyor yazıyor)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Home tuşu basmıyordu adamakıllı o yüzden verdim dayanamayıp :)
    Birde iPhone 5 soylenitileri cikti telefon heran 2. Ele düşebilir o yüzden sağlam olsun istedim :)
    (Birde sıfır telefon verirlerse jelatini cıkarmam satarım daha iyi olur dedim ama yedek parça bekleniyor yazıyor)

hayırlısı olsun hocam en yakın zamanda gelir inşallah. iphone suz hayat baya zor ya Allahtan iPad var

• @Ahmedkaymakcı

Evet hocam ipad olmasa vermezdim garantiye zaten.iPhone a ios 5 beta 4 yukliyip assistive touchla hallederdim :)

Bu arada zor mor ama gelin kapışalım ipadde ?
  • quote:

@Ahmedkaymakcı

Evet hocam ipad olmasa vermezdim garantiye zaten.iPhone a ios 5 beta 4 yukliyip assistive touchla hallederdim :)

Bu arada zor mor ama gelin kapışalım ipadde ?

hocam bi 20 dakika sonra kapışalım şimdi bi dışarı çıkmam gerekiyor max yarım saate gelirim. istek atarım ben
  • TamamdırBende biraz alıştırma yapayım
  • @römercan istek attım
  • Güzel maçtı hocam

Edit: 1 telefon cevapladım arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 31 Temmuz 2011; 15:41:31 >
  • quote:

Güzel maçtı hocam

yok artık hem telefonla konuştun hemde maçı aldın vallahi helal olsun hocam
  • quote:

quote:

Güzel maçtı hocam

Macı aldım denemez bir turdan kısa sürdü konuşma Karar veremedim açsammı açmasammi diye aldım ipadi konuşuyorken oynadım zor olmadı

• quote:

quote:

quote:

Güzel maçtı hocam

Macı aldım denemez bir turdan kısa sürdü konuşma Karar veremedim açsammı açmasammi diye aldım ipadi konuşuyorken oynadım zor olmadı

bende ipadden konuştun zannettim bi an hocam benim ipadde telefon özelliği varda aklım bi an ona gitti

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmedKaymakcı -- 31 Temmuz 2011; 16:07:19 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.