Şimdi Ara

DH Fruit Ninja Kapışma Ana Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

hınaaa ne oluyor burada yaw

Meyve keseyim yermisin hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

hınaaa ne oluyor burada yaw

Meyve keseyim yermisin hocam ?

ben sadece kendi kestiğimi yerim

sorusu olan varsa kabuğunu kessin, ben paylaştırırım

• arkadaşlar sizden bir ricam var;

ios5 ile ios4 arasında oynamada sorunlar yaşanıyor mu?

Bunun denetimini yapabilirseniz çok iyi olur en azından lig başladığında sorun yaşamamış oluruz
  • quote:

arkadaşlar sizden bir ricam var;

ios5 ile ios4 arasında oynamada sorunlar yaşanıyor mu?

Bunun denetimini yapabilirseniz çok iyi olur en azından lig başladığında sorun yaşamamış oluruz

Ahmet hocam ligi sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Bende 3GS var ama evde suan Wireless internet yok.Mecburen iTunes uzerinden ucretsiz versiyonu indirdim.Kablosuz internet isini halledince, oyunun JB'li makineye nasil kuracagimi ve nerden indirecegimi anlatirsiniz umarim :D
    Ayrica bir sorum var, ucretsiz versiyonda en fazla 125 puanmi yapiliyor tek kisilik modda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiHKLeT

Bende 3GS var ama evde suan Wireless internet yok.Mecburen iTunes uzerinden ucretsiz versiyonu indirdim.Kablosuz internet isini halledince, oyunun JB'li makineye nasil kuracagimi ve nerden indirecegimi anlatirsiniz umarim :D
    Ayrica bir sorum var, ucretsiz versiyonda en fazla 125 puanmi yapiliyor tek kisilik modda ?

cydiadan kurdugunuz installoustan indireceksiniz oyunlari

evet free surumde 125 ten sonra otomatik olarak kapaniyor bolum,yani max 125 yapilabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Bende 3GS var ama evde suan Wireless internet yok.Mecburen iTunes uzerinden ucretsiz versiyonu indirdim.Kablosuz internet isini halledince, oyunun JB'li makineye nasil kuracagimi ve nerden indirecegimi anlatirsiniz umarim :D

cydiadan kurdugunuz installoustan indireceksiniz oyunlari

evet free surumde 125 ten sonra otomatik olarak kapaniyor bolum,yani max 125 yapilabiliyor

Anladim tesekkurler (:
  • Ufak bir sorum olacak.Bu Fruit Ninja'nin full versiyonunu bi sekilde bilgisayar uzerinden telefona atabilir miyiz ?Yoksa ille kablosuz modemmi lazim ?
  • Bir sorum olacak.Installousa girdim Fruit Ninja yapip Search kisminda arattim ve ilk cikana tikladim.App store falan diyor alttada Cracked bilmem kim falan yaziyor ne yapacagim bu noktada ?
  • merhaba
    bende ipod touch var ipod vs iphone ya da ipad macları olmuyor mu?
  • quote:

Bir sorum olacak.Installousa girdim Fruit Ninja yapip Search kisminda arattim ve ilk cikana tikladim.App store falan diyor alttada Cracked bilmem kim falan yaziyor ne yapacagim bu noktada ?

cracked bilmem kim falan yazanı yükleyin hocam
  • Hallettim onu.
    Bu arada 600-700 yapan var arcade modda ben 362'yi zor gectim nasil oluyor bu :D
  • hileli 3 bin kusur hilesiz 1009 yapmistim ben. zamanla alisiyor insan
    kombo yapmaya
  • Hile ne oluyor tam olarak aciklayabilir misiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

arkadaşlar herkese merhaba, bu konu üzerinden fruit ninja ve fruit ninja hd kapışalım diyoruz müsait olan arkadaşlar ben müsaitim diye yazar istek atarız oynarız. turnuva zamanı konu üzerinden oynuyorduk ama turnuva biter bitmez konu kilitlenmişti böyle bir konu yararlı olur diye düşündüm. bölüm yetkilisi myfranco abimizinde onayı var

arkadaşlar şu bilgileri paylaşmakta yarar var lite sürümlerle maalesef oynanamıyor sürümün tam sürüm olması lazım, gamecenter üyeliğinizinde bulunması gerekiyor birbirimize gamecenter nickmizi verebiliriz veya konuya yazabiliriz. fruit ninja hd ipadler arasında oluyor ondan dolayı hangi cihazdan oynayacağımızı belirtelimki sonradan karışıklık olmasın

o halde hazırmısınız? benim gamecenter nickim:AhmedKaymakcı

varmı müsait olan keselim 3-5 karpuz

Hocam ekledimde bi sorun var heralde ıstek gonderemedım sana bı turlü benim nick : YouNeverPlayer
    uygunsa sen ekle hocam senin nickte değisiklik var heralde ben ekledım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 11 Aralık 2011; 2:17:50 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.