Şimdi Ara

DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
7
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bir önerim var bence maç esnasında skypeden konuşsak iletişim açısından daha iyi olabilir. mesela bugün ilk maçımda bir süre afk kaldım oyun süresiyle 10dk falan uzaktan pres falan yaparak oynadım görmeden. Sonrada yine uzaktan 40 dk falan oynadım zar zor görerek, eğer konuşabilseydik bi hal çaresini bulur hallederdik aramızda. aynı şekilde karşıdaki arkadaşın bağlantısı koptu daha iyi iletişiim kurabilirdik.

bu arada gökhan hocamıda çağırayım konuyada;

hocam ilk maç dk 70 de 1-0 öndeydiniz, ben uzaktayken güzel bi gol attınız :D 2. maç olarak isterseniz sizi 1-0 önde sayıp 20 dk oynayalım isterseniz sıfırdan oynayalım sonuçta öndeydiniz hak geçmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DneBandim -- 1 Temmuz 2015; 21:24:15 >
  • D grubundan maçını yapmak isteyen pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Bu arada bir önerim var bence maç esnasında skypeden konuşsak iletişim açısından daha iyi olabilir. mesela bugün ilk maçımda bir süre afk kaldım oyun süresiyle 10dk falan uzaktan pres falan yaparak oynadım görmeden. Sonrada yine uzaktan 40 dk falan oynadım zar zor görerek, eğer konuşabilseydik bi hal çaresini bulur hallederdik aramızda. aynı şekilde karşıdaki arkadaşın bağlantısı koptu daha iyi iletişiim kurabilirdik.

bu arada gökhan hocamıda çağırayım konuyada;

hocam ilk maç dk 70 de 1-0 öndeydiniz, ben uzaktayken güzel bi gol attınız :D 2. maç olarak isterseniz sizi 1-0 önde sayıp 20 dk oynayalım isterseniz sıfırdan oynayalım sonuçta öndeydiniz hak geçmesin.

Dostum skype olayını maç yaptığın kişiyle konuşman daha mantıklı. 2 Taraf da isterse yaparsınız.

• Bende 1.maçımı 1 saat sonra oynarım :)

• A GRUBU

İlk paylaşım benden olsun

ABD 2-5 FRANSA (1.MAÇ)

DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ

Varane kaybettik
    Turnuvada herkese başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 2 Temmuz 2015; 2:46:28 >

•  DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ
     DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ

Arkadaşlar bugün sabah saatlerinde oynadığımız maç. Arkadaş çok iyi oynuyor özellikle eğer çaprazda boşluk yakalarsa acımıyor söyleyeyim

• asdasfeg kullanıcısına yanıt
    abov lacazette sakat sakat 3 gol atmış
  • İlk ss ler a grubundan kazanan arkadaşları tebrik ederim hocam neymar olmasa onu da yapamam allahtan o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannexus -- 1 Temmuz 2015; 22:46:10 >
  • YA ARKADAŞ VALLA GÖRÜYOM CANIM ÇEKİYO HEMEN ATIYIM MAÇIMI DİYORUM AMA İNTERNET BOZUK :/ TAM BOZULCAK ZAMANI BULDU YA.
  • bizim grup akşam açık olabilirse biz epey maç yapabiliriz sanırım.

Fazla gol yememek ümidiyle
  • A GRUBU

BREZİLYA 1-0 FRANSA (1.MAÇ)

FRANSA 2-2 BREZİLYA (2.MAÇ)

DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ

Tebrikler@gokhannexus hocam. Zevkli maçlardı. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 2 Temmuz 2015; 2:42:23 >

• C grubu açık varsa yapalım, sabah iş var kapatacağım yoksa. Tebrikler bu arada kazananlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 2 Temmuz 2015; 0:27:45 >
  •  DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ

C grubu maclari. Tebrikler ikinci mac cok fenaydi. Benden su anlik bu kadar maalesef yarina kalan maclari yapabiliriz.

• Müsait olan varmı

• Türkiye 0 1 Hollanda
    Hollanda 5 0 Türkiye
    Son maçta keyfim iyice kaçtı takım farkları da çok etkiledi :( Ama olsun gerçekten çok güzel zaman geçirdim
    Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum

• B grubundan ses var mı yarın online yim oynayabiliriz

• D grubu Meksika-Almanya 1. Maç 3-0

• Bu da 2. Maç

• A GRUBU

FRANSA 4-1 ABD (2. MAÇ)

Zevkli maçlardı @aykut4118 hocam . İyi oynuyorsunuz ama ABD nin size gelmesi kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 2 Temmuz 2015; 2:43:29 >

• A GRUBU

İNGİLTERE 1-2 FRANSA (1.MAÇ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasfeg -- 2 Temmuz 2015; 2:54:34 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.