Şimdi Ara

DH FIFA 15 DÜNYA KUPASI [PS3] (ALIMLAR BİTTİ) RÜTBE ÖDÜLLÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
7
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TURNUVADAN AYRILAN 1 ARKADAŞIMIZIN YERİNE BAŞKASI ALINACAKTIR. YENİ GELEN ARKADAŞ KURA DA ÇIKAN URUGAY TAKIMIYLA OYNAYACAKTIR.
  • Selamlar turnuvada İspanya çıkmış. Online squad da sanırım Diego Costa yok :) Ya da yanlış baktım bilen varsa düzeltsin beni :)

Onun dışında bu akşam saat 8 gibi oynamak isteyen olursa pm atsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLUMNEDİYON

TURNUVADAN AYRILAN 1 ARKADAŞIMIZIN YERİNE BAŞKASI ALINACAKTIR. YENİ GELEN ARKADAŞ KURA DA ÇIKAN URUGAY TAKIMIYLA OYNAYACAKTIR.

hocam bana isveç gelmişti de turnuvadan çıksam sonra tekrar girmek istesem 2 takım boşta olacağından tekrar kura çekilip uruguay ı alabilme gibi bir şansım var mı ?

Edit:yok hocam şaka yapıyorum İsveç'le gayet güzel gidiyorum sevdim takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkancr -- 29 Haziran 2015; 16:49:18 >

• Son 1 kişi kalmış ben olabilirim. tek takım uruguay kalmış :D artık oynaya bildiğimiz kadar.
  • Varmı maç isteyen hdurmus ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın oynayabilirim boş yer varmı acaba PSN: TOLGA_1905_TURK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkaraosman -- 30 Haziran 2015; 13:18:43 >
  • demek ingiltere ha
  • Oyunda olan varsa coop oynayabiliriz

• Turnuva maçını yapmak isteyen pm atsın 11 den sonra müsaitim

• Ve turnuva başlamıştır herkese başarılar

• Herkese başarılar :)

• Nolcak şimdi

• İlla fikstüre göre mi olacak maçlar? Mesela bir arkadaş açık onla maç yapsam sıkıntı çıkar mı ?
  • Grubunuzda kim aciksa onla mac yapin arkadaslar fikstüre gore gidersek cogu kisi ayni anda musait olamaz onemli olan grup maclarini tamamlamak.

• Sanırım bugün başladı. C grubundan müsait olanlar var ise, ben 30 dakika/1 saat içinde uygun olacağım veya iftar sonrası da uygun görürseniz olabilir.

C grubundakiler ekleyebilir: xxterry134xx
  • biz fikstürw göre gökhan hocamla ilk maçımızı yaptık, akşamda aykut hocamlqr yapar sanırım sonra 2. maçlara geçeriz.

Bu arada bence gece oynayın gündüzleri lag oluyor yada sadece bende oluyor bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BEN MAÇLARA YARIN BAŞLAYACAĞIM ŞU ANDA İNTERNETTE SIKINTI VAR ÇOK YAVAŞ YARIN SUPERONLINE EKİBİ GELCEK. YARIN OLURSA YARIN OLMAZSA ERTESİ GÜN ATACAĞIM 3 GÜN İÇİNDE YANİ.

FİKSTÜRE UYMASAK DA OLUR. KARIŞIKLIK OLMASIN DİYE ÇEKMİŞTİM. GRUP MAÇLARI ÇOK UZAMASIN BENCE.

MAÇI OYNADIKTAN SONRA MAÇ SONU EKRANININ SS'SİNİ VE KIRMIZI KARTLARIN GÖSTERİLDİĞİ EKRANIN SS'SİNİ KONUYA ATIN OYNADIĞINIZ RAKİBİ DE HABERDAR EDİN. SKORUNU DA YAZIN KONUYA.

KONUNUN TAMAMINI KİMSE OKUMAMIŞ HERHALDE, KİMSE KONUDA YAZANLARA UYMUYOR, KONUDA YAZILANLAR TEKRAR SORULUYOR.

LÜTFEN OKUYUN ARKADAŞLAR 1 KERE OKUYUN KURALLARI.
  • fikstüre uymamıza gerek olmadığını önceden bilseydik keşke gökhan arkadaşa ayıp oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

fikstüre uymamıza gerek olmadığını önceden bilseydik keşke gökhan arkadaşa ayıp oldu.

Dostum ben uyalım diye hesaplamıştım ama düşündüm sonra uysak çok uzar. Yanlış düşünüyorsam uyalım fikstüre.
  • bana farketmiyor sadece bugün gökhan hocam 2. maçı yapalım dedi bende fikstüre göre gidiyor dedim bide Fransa olan arkadaş hazır açıkken yapalım demişti bende fikstüre göre demiştim de ayıp oldu o yüzden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.