Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
914.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xylen

Merhaba arkadaşlar.. forumda daha çok okur durumdayım ama araç alırken danışayım dedim...
    98 model palio 1.6 16 valf klimalı, çifr airbagli, lpg li ve hidrolik direksiyonlu bi araç var. gayette temiz durumda...
    bana 9500 tl ye gelecek (takasla). 135000 de...

sizce almalımıyım?

eğer araçta darbe falan yoksa alınabilir bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xylen

Merhaba arkadaşlar.. forumda daha çok okur durumdayım ama araç alırken danışayım dedim...
    98 model palio 1.6 16 valf klimalı, çifr airbagli, lpg li ve hidrolik direksiyonlu bi araç var. gayette temiz durumda...
    bana 9500 tl ye gelecek (takasla). 135000 de...

sizce almalımıyım?

Ağır kazası yoksa, boyası varsada çırak işi değilse, km orjinal ise hiç kaçırma.
  • arkadaşlar palionun ön farlarına angel takılır mı takılırsa fiyatları nasıldır bilenlerden yardım bekliyorum ?????
  • Bu arada teampalio'ya ne oldugunu duyan, bilen yok mu ? Çok güzel paylaşımlar vardı palio sahipleri için.
  • 1998 1.6 16V HL 103hp mavi palio ile benide yazarmısınız :)
    gittim aldım bu gün arabayı...

biraz rolanti problemi var ama sanırım önemli bişey değil... güzel kaçıyo bu araç :)
  • xylen kardeşim hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun aynı araçtan bendede var kaça maloldu ?
  • pardon onceki mesajını şimdi okudum 9500 e maletmişsin.bence çok iyi fiyat.ağır masrafı yoksa çok iyi.güle güle kullan kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osse06

pardon onceki mesajını şimdi okudum 9500 e maletmişsin.bence çok iyi fiyat.ağır masrafı yoksa çok iyi.güle güle kullan kardeşim.

teşekkür ederim :) ağır bişeyi yok gibi.. ama bakalım bilmediğim bişeyleri çıkacakmı...
  • merhaba herkese selamlar benim palio km de 40 kr yakıyor normalmidir palio 1.2 8v sl 2005 benzinli tesekkürler.
  • enes&ömer kardeşim 40 kuruş fazla bence.filtrene falan bibaktırsan iyi olabilir.Ayrıca arkadaşlar benim aracın son susturucu çürümüştü orjinaline 170-180 tl diyolar en düşük 140 falan olur sanırım bende silencerli spor bi egzoz taktırıyım diyorum.hemenhemen aynı fiyat hatta daha ucuzları bile var.hem daha şık hemde performanslı ne dersiniz tavsiyeniz nedir? Birde silencerli egzoz kullananlar bu egzozlar muayeneden geçiyomu?Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes&ömer

merhaba herkese selamlar benim palio km de 40 kr yakıyor normalmidir palio 1.2 8v sl 2005 benzinli tesekkürler.

Merhaba, daha önceki sayfaları karıştırırsanız yakıt sorunları cok konosuldu. Lastiğin hava basıncına varana kadar yakıtı etkileyen faktörler var. Sürüş şekliniz çok önemli. Normal kullanımda 30 yakması normaldir. Benim 1.6 16v aracım normal kullanımda 33 kr. yakıyor.
  • http://www.hepsiburada.com/navitech-cdt-4700msu-usbsd-kart-girisli-cd-mp3-player/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otdelcdt4700msu merhaba arkdaşlar ben arabama bu teypi almayı düşünüyorumda interneti araştırmalarım sonucunda genel olarak kullanıcıları memnun..yalnız benim kafama takılan bişey var..media markette sorduğumda 2006 palio için bunun montajı için çerçeveye ihtiyaç duyulduğunu sölediler vede bunun fiyatının 70 ytl olduğu sölebiledir bana bu konuda yardımcı olabilir mi,taktıran arkdaşlar..bu çerçeve gerçekten lazım mı ayrıca daha uygun nerelerde bulabilirim..kocaeli gebze ve civarında..
  • arkadaşlar bugün palio 1.4 tek nokta enjeksiyon aracıma atiker lpg taktırdım,şu enjektör ışığının yanması olayını çözemediler,benzinde iken sorun yok,fakat lpg ye geçince enjektör ışığı yanıyor bir süre sonra sönüyor,ani devir yükselmelerinde ve düşmelerinde enjektör ışığı tekrar yanıyor ve bir süre sonra sönüyor,fakat gaza yavaşça yüklenip devir yavaş artınca lamba yanmıyor,2 tane emülatör denediler düzelmedi, başka emülatör yoktu ellerinde,200-300 km yol yap ,ayar için tekrar geldiğinde hallederiz dediler,sisteme giren yakıt ve hava karışımı yeterli seviyede olmadığından aracın beyni hata olarak algılıyor olabilir mi ? ani devir yükselmelerinde ya da düşmelerinde yanıyor çünkü enjektör ışığı,en son emülatöre giden kabloların yerini değiştirdi eleman şimdi sürekli yanıyor ışık lpg ile performansında,çekişinde vs sorun yok,gayet güzel gaz yiyor,5 litre lpg ile 55 km yol yaptım ve bitmedi (lpg litresi 2 tl) sanıyorum km de 18 kuruş cıvarı yakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 2 Mayıs 2010; 21:39:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes&ömer

merhaba herkese selamlar benim palio km de 40 kr yakıyor normalmidir palio 1.2 8v sl 2005 benzinli tesekkürler.

bendede 2006 fiat palio 1.2 8 V var hocam ortalama 250-270 arası yakıyor...bence sanayiye git genel bir bakımını yaptır derim...benzin filtresi,hava filtresi ve yağ filtresine bir baktır..lastiklerde etkiler hocam...
    bugün ayrıca benim başıma çok garip bir olay geldi....ön lastiğin biri 175/30 muş,diğeri ise 165/30 muş..ben arabanın rotlarında sorun var diye düşünürken lastiklerin ebatları farklıymış şok oldum ya..rotda sorun var derken lastiklerin ebatları farklıymış...
  • Merhaba Arkadaşlar....

Emeğinize Sağlık ilk önce baya okudum forumdakı yazılarınızı ama kafamda soru işaretleri oluşmadı değil...

İlk önce şöyle başlıyım söze ...

yeni bir araç alacağım istanbul da kullanmak için vede ekonomik olsun istiyorum ....
    palio almaya karar verdim vede bütçem 10.000 tl arkadaşlar...

Palionun baya bir modeli var ...multijet çok mantıklı gorunuyor yorumlara bakınca olumlu yorumlar yapılmıs..
    ne önerirsiniz arkadaşlar yardımlarınızı beklıyorum sımdıden çok tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer_10

arkadaşlar bugün palio 1.4 tek nokta enjeksiyon aracıma atiker lpg taktırdım,şu enjektör ışığının yanması olayını çözemediler,benzinde iken sorun yok,fakat lpg ye geçince enjektör ışığı yanıyor bir süre sonra sönüyor,ani devir yükselmelerinde ve düşmelerinde enjektör ışığı tekrar yanıyor ve bir süre sonra sönüyor,fakat gaza yavaşça yüklenip devir yavaş artınca lamba yanmıyor,2 tane emülatör denediler düzelmedi, başka emülatör yoktu ellerinde,200-300 km yol yap ,ayar için tekrar geldiğinde hallederiz dediler,sisteme giren yakıt ve hava karışımı yeterli seviyede olmadığından aracın beyni hata olarak algılıyor olabilir mi ? ani devir yükselmelerinde ya da düşmelerinde yanıyor çünkü enjektör ışığı,en son emülatöre giden kabloların yerini değiştirdi eleman şimdi sürekli yanıyor ışık lpg ile performansında,çekişinde vs sorun yok,gayet güzel gaz yiyor,5 litre lpg ile 55 km yol yaptım ve bitmedi (lpg litresi 2 tl) sanıyorum km de 18 kuruş cıvarı yakıyor

bu konuda yokmu fikri olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 2 Mayıs 2010; 21:40:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomx

Merhaba Arkadaşlar....

Emeğinize Sağlık ilk önce baya okudum forumdakı yazılarınızı ama kafamda soru işaretleri oluşmadı değil...

yeni bir araç alacağım istanbul da kullanmak için vede ekonomik olsun istiyorum ....

Palionun baya bir modeli var ...multijet çok mantıklı gorunuyor yorumlara bakınca olumlu yorumlar yapılmıs..

mültijetler gerçekten çok iyi..fakat 10.000 ytl bütçe ile zor bulursunuz hocam temizini..14.000-15.000 ytl arası mültijetler..ben çok aradım kmsi düşük bulamadım o nedenle 1.2 motorlu olanını aldım vede arabamdan gerçekten memnunum..tavsiye ederim parçası ve bakımı ucuz..
  • merhaba arkadaşlar tekrardan palio 1.2 16v 2004 89000 de almaya karar verdim artık umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburock

quote:

Orijinalden alıntı: freedomx

Merhaba Arkadaşlar....

mültijetler gerçekten çok iyi..fakat 10.000 ytl bütçe ile zor bulursunuz hocam temizini..14.000-15.000 ytl arası mültijetler..ben çok aradım kmsi düşük bulamadım o nedenle 1.2 motorlu olanını aldım vede arabamdan gerçekten memnunum..tavsiye ederim parçası ve bakımı ucuz..

tesekkurler yorum ıcın 1.2 nasıl bır arac pekı m jet degıl dımı arkadasım aydınlatırsan sevınırım tesekkulrer
  • arkadaşlar palionun ön farlarına angel takılır mı takılırsa fiyatları nasıldır bilenlerden yardım bekliyorum ?????

herkes kendi dalgasında bir insan yok mu sorumu dikkate alıp cevap verecek?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.