Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla araci yeni aldim bilmiyorum yagi tam dediler gosterdigimdr suan 111600 civarinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben palio yu ilk aldığımda 20/50 koyulmustu , satarken 3 kurusun hesabını yapıyolar.

• arkadaşlar merhaba, bugün farkettim. 2006 model son kasa paliom var. sol arka stop lambasının hemen altı tampon bölgesinin hemen üstünde içe çökme oluşmuş. bir yere vurmadım ve de vuran olmadı. tamponun her tarafı sapasağlam. stop lambası da sapasağlam. fakat ikisinin arasında lambanın hemen altında içeri çökme oluşmuş. boyada da sorun yok pek. sadece stopun altında içeri geçmeden dolayı hafiften lamba sınırında boya kırılmış. araba vurması ya da çarpmasıyla olacak bir işe benzemiyor. taş mı geldi, oturduğum apartman sitesinde çocuklar mı yaptı bilemedim. sorum şu: burayı yaptırmaya gerek var mı? teşekkürler...
  • Yok..........artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • radyocu kullanıcısına yanıt
    Sizin tarif ettiğiniz gibi çökme benim palio da vardı, hatta birkaç palio da gördüm aynısını, ben aldığımda vardı yaptırmaya değecek birsey değil zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Yok..........artık

:)
  • eyvallah, teşekkür ederim. sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyocu

eyvallah, teşekkür ederim. sağolun.

Boyle bir cokuntumu bahsettiginiz

• Sag stop lambasinin alti

• yok hocam daha büyük. sizin resimdeki hiçbirşey..gönederdiğiniz resimde çizdiğim bölgenin tamamı...

• Arkadaslar un saganak yagmurda karsiya gecip geldim paspaslarda azcik su vardi ayaklarimdan sandim ancak bugun sabah baktim yine var paspasi bi kaldirdim gol olmusustaya goturdum (iki farkli yere) kalorifer petegi dedi degisicek dediler 1 gun arac orda durucak simdi bu petek neden durduk yere patlar 2. En fazla tahmini 250 300 dedisizce fiyat iyimi birde torpudonun ora komple sokulucek herhangibir hile zarar yapabilirler mi tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Arkadaslar un saganak yagmurda karsiya gecip geldim paspaslarda azcik su vardi ayaklarimdan sandim ancak bugun sabah baktim yine var paspasi bi kaldirdim gol olmusustaya goturdum (iki farkli yere) kalorifer petegi dedi degisicek dediler 1 gun arac orda durucak simdi bu petek neden durduk yere patlar 2. En fazla tahmini 250 300 dedisizce fiyat iyimi birde torpudonun ora komple sokulucek herhangibir hile zarar yapabilirler mi tesekkurler

Yagmur giderleri tikanmis olabilir..baska bir ustaya daha sorun emin olmak icin..

• bedaesoldier kullanıcısına yanıt
    1 günde ne yapacakmış 5 dakikada sökülüyor ,plastik petek pahalı değildir

• bedaesoldier kullanıcısına yanıt
    Peteğe oto elektrikçi bakıyordu sanırım ,ondan olacağını sanmam ama göster, değilse sana yerini söyliyim.

• Ustami aradimsorun nedir diye yagmur suyuna benziyor kalorifer petegi olmaya bilir bakiyoruz ararim dedi bana ayrica elektrikci maliyeti 100 150 dedi 1 gun kalsin dedi yarin aksama teslim edicekmis evime yakin 5 10 dakika uzaklikta aksam 10 11 gibi eger aciksa gidip bi durumu ogrenicem yanliz sunu da soylemeyi unuttum surucu tarafi cok islakti oyleki su birikmis balik atsan yuzucek diger yan tarafa az islakti

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Arkadaslar un saganak yagmurda karsiya gecip geldim paspaslarda azcik su vardi ayaklarimdan sandim ancak bugun sabah baktim yine var paspasi bi kaldirdim gol olmusustaya goturdum (iki farkli yere) kalorifer petegi dedi degisicek dediler 1 gun arac orda durucak simdi bu petek neden durduk yere patlar 2. En fazla tahmini 250 300 dedisizce fiyat iyimi birde torpudonun ora komple sokulucek herhangibir hile zarar yapabilirler mi tesekkurler

Yagmur giderleri tikanmis olabilir..baska bir ustaya daha sorun emin olmak icin..

Bu yagmur gideri sa kapida olmasi grrekiyordu dimi araca binerken kapiyi actigimda altta su oluyodu kapinin altindan akmis gibi ama az boncuk boncuk bende su akmis diyordum

• Kapi altlarinda var ama asil bahsettigim on camin Orda silecek izgarasinin yaninda..

• Vallahi bilmiyorum hocam tek ilk basta pedallarin oraya bakti direk petek dedi guvenmedim tanidiga biraktim petek dedi ancak sonra petek olmayabilir yagmur suyuna benziyo kontrolunu yapiyorum dediler tek bildigim sey fiat palionun sorunlu bir arac oldugu en azindan bana oyle denk gelmis sanirim ilk aracim siye severdim kendini ama artik bardagi asti

• arkadaşlar merhaba bir palio go araç almaya karar verdim 1.2 16v motor bunların triger seti değişimi kaça mal olur birde aracı tavsiye edermisiniz ?
  • Tahmin ettiginiz uzere giderler tikanmis 70 tl ye acildi ancakhala bi sorun var ki hali islak kurutmadakiler 50 tlye kuruturum diyo bana sanki fazla geldi zaten ic dis yikamaya versem 30 tl ye kurutmak zorunda ben nasil kurutabilirim kendim cabalarimla

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.