Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.005.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki liberty ile exclusive çok farkeder mi.ayrıca motor kaç km ye kadar dayanır ki 180 bin çok mu.ayrıca araaba 2007 modelmiş.2004 model olup km si 100-130 bin mı olması iyi 2007 olup 180 bin mi
  • ben 2004 exculisive 146 binde aldım 3 ay oldu 15.000 tl ye ayrıca 2003-2004 modellerinde daha çok özellik var, 2007 için 180 bin çok
  • dogruinsangezgin D kullanıcısına yanıt
    internetten mi buldunuz yoksa çevrenizden mi
  • mecnunadam kullanıcısına yanıt
    internetten ama o dönemde fiyat bu aralıklardaydı arabamda boya var ama değişen yok arabamdan memnunum
    bulunduğuz ilden uzak bir yerden mi aldınız.ben şu an rizedeyim ve yakınlarda exclusive bulamıyorum doğru düzgün
    Ankarada oturuyorum izmitten aldım çalıştığım kurumun izmitte işletme müdürlüğü vardı bir arkadaşı aradım rica ettim ben gitmeden sanayide baktırdılar geçer not alınca ben gittim alışverişi bitirdim :)
    başınızı ağrıtıyorum ama.peki sizin araç kaç beygir.beygir farklılıkları sürüşü ne kadar etkiler.nette 75 , 90, 110 falan farklı farklı.hangisini tavsiye edersiniz
    beygiri farklı değil bildiğim kadarıyla 75 beygir yok 73 veya 76 kw var oda 99-102 beygir denk geliyor yanılmıyorsam yanılmıyorsam önceki sayfalarda yazılmıştı
    Liberty nasıl. 130 binde 13 bine var. BRC marka tüplü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnternetteyse linkini koyun başka arkadaşlar da yorum yapar libertylerin üst modellerinde direksiyondan teyp kontrollü olanları var güzel bir özellik bence 13 bin fiyat olarak iyi 2003 model vaya üstü sanırım beğendiğiniz arabaya 1 000 fazla verin gerekirse çünki araba temiz değilse 2 000 tl harcarsınız hemde arabadan soğursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_extra

Yazmıyor. Sadece tesadüfen ruhsata baktım 83 kw yazıyor. Yanlışlık olabilir mi bilmiyorum. Ben bu arabalar 154 ya da 140 bg diye biliyorum.

Bu durumun sebebi şu.

Araç normalde 113 Kw . Yani 154 Bg.

Ruhsatı çıkartırken , görevli memur aracın gücünü 113 Kw değilde 113 Bg olarak düşünüp bu rakamı 1,36'ya bölerek ruhsata işlemiş. 113 / 1,36 = 83 çıkar.

3 numarada Urfada olan güzel gibi arayın görüşün 4 parça boya var yazmış araç temizse bence boya sorun değil bizim bu marealarda boyasız bulmak zor diğer linklerde galeriden daha ucuz olanlar var ama ben kıllandım açıkcası birde 5 numardaki bursa da olan fena değil tüp yokmuş birde rengi çok giden bir renk değil siz o rengi beğeniyorsanız onu da değerlendirin bence
    ben de urfadakine bakıyordum zaten.mardin de abim görev yapıyor ona derim bakar.peki siz arabayı aldıktan sonra motorunda bir sıkıntınız oldu mu.150 bin olmuş km si.motor ömrü kaç km
  • benim şu anda motordan bir şikayetim yok bu kullanıma göre de değişir ama normal şartlarda 200 binin üstünü görmesi lazım siz buna çok takmayın götürün ustaya o her şeyi söyler
    2003-2004 modellerinde daha çok özellik var dediniz.neden öyle olsun yüksek modelde eksik olan ne
    elektrikli şöför koltuğu ve kararan dikiz aynası üst modellerde yok
    sizi yakalamışken bir soru daha sorayım :-) araba ebat olarak büyük diye okudum bir yerde.genişlik olarak albeadan geniş mi dış hacim olarak
    urfadaki ile de konuştum 14 bin olur dedi araba başında da konuşup 13500 e iner belki hayırlısıyla

arabanın hasar kaydı varmış çarpmadan dolayı 700 tl lik. sizce alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnunadam -- 20 Eylül 2013; 14:49:16 >
  • Selamlar arkadaşlar herkese iyi günler dilerim... Arabama lastik araştırması için bikaç lastikçiden fiyat aldım. Sorduğum satıcının bir tanesi 175 taksan yeterli dedi diğer satıcı bunların orjinali 185 onlardan takman lazım dedi...Sizce hangisini takmak mantıklı olur. Arabayı alçaltırsın çok yakar diye bi cevap aldım. Lastik işinden anlamıyorum fazla fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi günler dilerim...
    değişen yoksa sorun değil en ufak çarpmada bile 700 tl hesap çıkarabilirler usta ile sigorta elamanı anlaşıp rakamı yüksek çıkarıyorlar albeadan muhtemelen geniştir iç hacmi gayet geniş çünkü zaten segment olarak da albeanın üstü marea
  • 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.