Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.006.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aaen

immobilizerli yedek anahtar yaptırdım 40 liraya nasıl fiyat? küçük şehir diye biraz kazık yedik gibime geldi de.

Fiyat bana normal geldi.
    bende yaptıracam bi yedek anahtar. sustalı düşünüyorum onun fiyatı nedir aceba sordun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmazomer

S.a Arkadaşlar ALLAH'ın izni ile bu sabah 2003 model 120000 km de Fiat-Marea Liberty aldım 14.000 tl para verdim çok mu az mı düşünmüyorum ama arabanın içi motoru yürüyeni herseyi mukemmel kazası yok sadece 2 yanda küçük sürtme ve sağında solunda çizikler var. Masrafsız oldugu ının onları görmezden geldim. Bugün 100 km yol yağtım çok süper bi araç bu fiyatlara. İlk aracım ve 22 yaşındayım inşallah sıkntı çıkarmaz. Allah olmayanada nasip etsin inş

hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AnatoliA

quote:

immobilizerli yedek anahtar yaptırdım 40 liraya nasıl fiyat? küçük şehir diye biraz kazık yedik gibime geldi de.

Fiyat bana normal geldi.
    bende yaptıracam bi yedek anahtar. sustalı düşünüyorum onun fiyatı nedir aceba sordun mu?

yok onun fiyatını sormadım. benim yedek anahtarda kumanda yok. sanırım sustalılar kumandalı ve alarm filan taktırırsan veya uzaktan kumanda beynini değişitirirsen mi kullanılabilir bilmiyorum. bilen arkadaaşlardan yorum bekleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler bilgi için darth630. Station vagon ları nasıl bu arabaların hlx diye geçiyor onlarda 98 model 2.0 4 hava yastıgı yol bilg. felan baya donanımlı onlarda. ama yakıt konusunda nasıllar kullanım açısından nasıllar kullanan arkadaşım var mı?

Slm arkadaşım 15 gün önce ben aldım station wagon 98 model 1.6 sx modelini. Araba tam bir aile arabası kendimi yolda giderken filmlerde gördüğümüz amerikan arabalarını kullanıyormuş gibi hissediyorum. Temizini bulursan kesinlikle tavsiye ederim.
  • anahtarın yanından tırnaklarınla çektir açılır..
  • lpg ile yakıt değerlerinizi yazarmısınız ?
  • şehirlerarası 20 kuruş şehiriçi 28 kuruş filan kasmadan.
  • ama HLX 5 silindir öyle değil mi? bu yüzden bukadar fazlamı yakıyor yoksa 1.6 da aynı yakıtımı tüketiyor? ben 1.6 düşünüyorumda
  • quote:

şehirlerarası 20 kuruş şehiriçi 28 kuruş filan kasmadan.

Benim libosda bu cıvarlarda yakıyor basmayınca pek değişmiyor heralde.
  • Bendede Marea var İzmirdeyim buluşma yapsak nasıl olur beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

ama HLX 5 silindir öyle değil mi? bu yüzden bukadar fazlamı yakıyor yoksa 1.6 da aynı yakıtımı tüketiyor? ben 1.6 düşünüyorumda

HLX 5 silindir evet. dikkat edilirse yani kasılırsa 1.6 4 silindirlilerle aynı yakar bence.
  • quote:

quote:

quote:

Fiyat bana normal geldi.

yok onun fiyatını sormadım. benim yedek anahtarda kumanda yok. sanırım sustalılar kumandalı ve alarm filan taktırırsan veya uzaktan kumanda beynini değişitirirsen mi kullanılabilir bilmiyorum. bilen arkadaaşlardan yorum bekleyelim bakalım.

Ben bursada sordum 40tl sustalı diyorlar. Gerekli mi derseniz bence değil. Benim yedekte de kumanda mevcut. Anahtarın fazlası da zarar.

• quote:

Far temizliği konusunda profesyonel olarak çalışan arkadaşım var. yer Ankara'da Kazımkarabekir Caddesinde bu konuda yardım isteyen arkadaşlar olursa adresini noktası virgülü şeklinde alır sizi yönlendiririm.
    aranızda bilenler vardır belki. sanırım ismi "1001 STOP" du.

Ben bursadayım bu yüzden ya bu çevreden birini bulmam yada kendim yapmam gerekiyor. Aslında Bursada bu işi yapan çok yer var ama biraz elimi kirletsem fena olmaz diyorum.
  • bu NM418 le başlayan şase no italyan olmuyor mu? Sadece zfa ile başlayanlar mı italyan?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmazomer

S.a Arkadaşlar ALLAH'ın izni ile bu sabah 2003 model 120000 km de Fiat-Marea Liberty aldım 14.000 tl para verdim çok mu az mı düşünmüyorum ama arabanın içi motoru yürüyeni herseyi mukemmel kazası yok sadece 2 yanda küçük sürtme ve sağında solunda çizikler var. Masrafsız oldugu ının onları görmezden geldim. Bugün 100 km yol yağtım çok süper bi araç bu fiyatlara. İlk aracım ve 22 yaşındayım inşallah sıkntı çıkarmaz. Allah olmayanada nasip etsin inş

kardeş sanada hayırlı olsun. ALLAH kazasız, belasız günlerde kullanmanı nasip etsin.

Allah razı olsun kardes bugun ilk nazar deydi. İş arkadaşlarım arabayı çok beğendi, bi taneside geçerken benide eve atsana dedi bnm evden uzak bi yere :D kasisten gecerken kasisin köşesinden geçeyımde mariam üzülmesin dedim biraz kaçırdım galiba jant kapağını kaldırıma taktım kırdım. 5 tl lik bişey ama yinede üzüldüm valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmazomer -- 14 Eylül 2011; 21:54:00 >

• quote:

bu NM418 le başlayan şase no italyan olmuyor mu? Sadece zfa ile başlayanlar mı italyan?

evet zfa ile başlayanlar italyandır. ikisini de kullanan biri olarak italyan daha iyidir !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: marea_bursa

quote:

bu NM418 le başlayan şase no italyan olmuyor mu? Sadece zfa ile başlayanlar mı italyan?

evet zfa ile başlayanlar italyandır. ikisini de kullanan biri olarak italyan daha iyidir !!!

Benim talip olduğum araç italyan değil ama fiyatı oldukça uygun bildiğim kadarı ile tr üretim olanlar 3 cm daha yüksek oluyor tr şartları için uygulanmış bir değişiklik. ikisinide kullanmmış biri olarak farklarını söyleyebilir misiniz?
  • izmirde gidebiliceğim marea ustası varmı arkadaşlar bakım yaptırmak istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marea_bursa

quote:

Benim talip olduğum araç italyan değil ama fiyatı oldukça uygun bildiğim kadarı ile tr üretim olanlar 3 cm daha yüksek oluyor tr şartları için uygulanmış bir değişiklik. ikisinide kullanmmış biri olarak farklarını söyleyebilir misiniz?

italyanlar izolasyon konusunda yerlilerden 1 adım öndeler... içeri gürültü almaz, italyan tavsiye edilir.

• arkadaşlar bi sorum olacaktı aracım 2000 model marea sx . zamanla arka stoplarım kirlendi şimdi içini temizletmek istiyorum ama bu konuda bi fikrim yok kaportacıya gittim bunlar sökülmez dio sıcak presle yapıştırıolar dedi sizce bagajtan sökülüp temizlenir mi kafam karıştı iyice bi yardımcı olursanız çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.