Şimdi Ara

\\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\ E30 hayranları buraya (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
6
Favori
143.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Buyrun buda şarkımız olsun :))
  • beyler öncelikle sa babam 90 model 85 bin km 3.16i bulmuş ve almış araba çok güzel herşey orjinal ancak içime sinmeyen durum arabanın önden görünüşü çok güzel olmasına ragmen arkadan şahin gibi duruyor bunu düzeltmek için önericeğiniz kit tarzı şeyler var mı ?

NOT : yancı değilim az biraz makascıyız :):)
  • Stopları karartın bence. Birde M BodyKitler var. Ayrıca Şahin Stopları E30 dan çalıntıdır.Ona yapacak bir şey yok.
  • İstanbul içi 3.16i - 3.18is - 3.25i satan var mı arkadaşlar kendime arıyorum.
  • E30 <3 <3 <3
     \\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\  E30 hayranları buraya

Yaz yaz benide yaz borbet çok yakışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabuss94 -- 14 Mayıs 2013; 12:54:06 >
  • Buda benimki

Eisenmann eksoz, schrick cams, supersprint header, cooook icio

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

E30 aşkına herşey feda en büyük nazıda benzin parası
    aynı canavardan kullanıyoruz dostum

Merhaba üstad BMW e30 almaya karar verdim 90 model . Kaç model tercih etmeliyim sizce ve 3.16 yada 3.18 alırsam hava filitresi chip egzozla falan kaç hp güç alırım , bunların orjinal hp güçleri nedir beni bu konularda bilgilerdirin lütfen Ayrıca 90 model e30 kasa daha düşük kasalardan farklı gibi özellikle arkası daha yakışıklı gibi sizcede öylemi ve neyden kaynaklanıyor ? ve son olarak turbo uygulanması nasıl olur ?

• Merhaba üstadlar BMW e30 almaya karar verdim 90 model . Kaç model tercih etmeliyim sizce ve 3.16 yada 3.18 alırsam hava filitresi chip egzozla falan kaç hp güç alırım , bunların orjinal hp güçleri nedir beni bu konularda bilgilerdirin lütfen Ayrıca 90 model e30 kasa daha düşük kasalardan farklı gibi özellikle arkası daha yakışıklı gibi sizcede öylemi ve neyden kaynaklanıyor ? ve son olarak turbo uygulanması nasıl olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

Merhaba üstadlar BMW e30 almaya karar verdim 90 model . Kaç model tercih etmeliyim sizce ve 3.16 yada 3.18 alırsam hava filitresi chip egzozla falan kaç hp güç alırım , bunların orjinal hp güçleri nedir beni bu konularda bilgilerdirin lütfen Ayrıca 90 model e30 kasa daha düşük kasalardan farklı gibi özellikle arkası daha yakışıklı gibi sizcede öylemi ve neyden kaynaklanıyor ? ve son olarak turbo uygulanması nasıl olur ?

316i 102ps
    318i 116ps

Eksoz + filtre +1ps verirse verir. 4 silindir dusunuyosan 318iS lere bak derim ama benim tavsiyem 325i dir, 170ps efsane motor

1987 sonu facelift oldu, type II diye gecer.

Turbolu 316i/318i yerine atmosferik 325i derim.

• 3.25 falan diyorsunda manyak içer onlar be üstad :D 3.18iS'ler kaç hp güç var peki o kasada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

3.25 falan diyorsunda manyak içer onlar be üstad :D 3.18iS'ler kaç hp güç var peki o kasada ?

318iS 140ps, E30 larin en modern motoruna sahiptir. Yakitta okadar fark yoktur. En cok 320i yakiyo diye biliyorum..

• Sen daha iyi bilirsin üstad ama 1.8 motor nere 2.5 motor nere :)
  • Bugüne kadar beni bir kere olsun üzmemiş, çok değer verdiğim ilk aracımı, gündelik kullanabileceğim bir araç alma düşüncem olduğu için satmaya karar verdim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-97.000km-orjinal-e30-3.20i-128132680/detay/

• Evet Arkadaşlar,E30'a Gönül Verenler.Malum Benzinin 5 TL'yi Geçmesi Gerçi Birazcık düşürmüşler Neyse Sonuç itibarı İle Gönül verdiğimiz Araçlara Binmemiz Zorlaştı.Birçoğumuz Aracını satmaya bile Karar Verdi Ben de Dahil.22 Yaşımdayım Marmaris'te Yaşıyorum Belki Daha Önce Yazmışımdır.Burada Düzenli Bir iş Bulamadığımız için elimize Geçen paralar Zaten Az.Bunun sonucunda Benzinliğe Yanaşıp 50 TL Benzin Koyuyoruz.Araba ne yapsın ibre Kıpırdamıyor Adam Akıllı.Belki de Ülkemiz de Arabaya Binmemek en iyisi olacak.Şimdi "Madem Benzinli Binemiyorsun Tüp Taktır kardeşim"Diyenler olacaktır.Ben Aracıma Tüp Taktırmaya Kıyamıyorum.Belki Tüp olsa benim için Her şey Çok daha iyi olur ama Dediğim gibi kıyamıyorum.Keşke Benzin 2.50-3.00 TL olsa da Bizde azda olsa Keyif yapsak araçlarımızla Ama Malum Ülkemizde Bazı Şeyler değişmiyor.Marmaris'e Gelecek Olan Varsa Ya da Yakınlarda Olan Gelsin Oturalım Aşık olduklarımızla birer Kahve içelim (: Her şeye Rağmen Mutlu oluyorum Bu konuda.Çünkü Arabama Kendimden iyi bakıyorum ve Oda bunu biliyor.İçim Rahat. Biraz içimi dökmüş gibi oldum kusura bakmayın artık :(( Ama Gitmesini istemiyorum işte ne yapayım...Almak için Canımı Dişime taktım,Keyfini süremedim.Ama Beni Çok Mutlu etti...
     \\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\  E30 hayranları buraya \\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\  E30 hayranları buraya \\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\  E30 hayranları buraya \\\\ DH E30 KÜLÜBÜ \\\\  E30 hayranları buraya

• malesef ülkemizdeki şartlar böyle benzin 3.40 lira iken masrafı fazla gelip 320ci mi satmıştım şu anda benzin 5 lira olmuş e30 kullananların allah yardımcı olsun ne diyelim
  • Vallahi Öyle Gerçekten çok zor zamanlar geçiriyoruz.Eğer Düzgün bir iş bulup 1 sene Sigortalı çalışırsam Kredi Çekip Motor Alacam.E30'a da Hafta sonları bineceğim.Gerçi Vergileri de Kitlemeye başladılar ama (: o kadar da olacak artık...
  • evet vergi fiyatlarında da artış var 10 yaş ve üzeri olduğu için e30 larda vergi kıskacında şu anda
  • Benim Araç 90 model girer mi girmez mi bilinmez ama Yaşım genç olduğundan zaten sigorta kitliyor + Büyük şehir plakalı araçlar 34-35-06 v.s Olduğu zaman kaza riski fazla diye daha fazla sigorta alıyorlar. Halbuki marmaris'te yaşıyoruz (: v.s v.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Buyrun buda şarkımız olsun :))

BMW asil bi marka. Onu böyle krolar temsil edemez bence.

@MrSharp
    Plakayı değiştirmeyi düşünmedin mi?
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Marka asil, ama malesef E30 artık asil değil :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.