Şimdi Ara

DH CoH2 Turnuvası (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
3.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

''Replay leri youtube yükler misiniz'' diye çok zahmetli bir istekte bulunucam ama iş yerinde coh olmadığı için izleyebilelim diye söyledim.

çok görmeyin gençler

Youtube yüklemek için video kaydı yapmak gerekir. Gönüllü biri varsa program yükleyip replayları izleyerek video olarak kaydetsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee şöyle yarı final eşleştirmelerini gösteren bir tablo yokmudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

ee şöyle yarı final eşleştirmelerini gösteren bir tablo yokmudur

Başlığın en başına dikkatli bakarsanız hem excell dosyası için link hem de eşleşmeleri gösteren tablonun resmini görebilirsiniz
  • Lig işi zamanla sıkar arkadaşlar...turnuvalar bence daha özel ve güzel oluyor...

• sanırım morace oynayamayacak.biz uygun bi zamanda ghostdogla maç yapıcaz o zaman?

@pplhntr @GhostDog @MoRaCe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

sanırım morace oynayamayacak.biz uygun bi zamanda ghostdogla maç yapıcaz o zaman?

@pplhntr @GhostDog @MoRaCe

Açıkçası ben oynanması taraftarıyım. Turnuva için herhangi bi zaman sınırını bu yüzden koymadık. Esnek olsun ki insanlar maçlara katılabilsin. Ghostdog 'a söylediğim gibi, morace nin uygun olduğu vakti bekleyip, maç o zaman oynanabilir. Tabi 10 kusür gün kimseyi de zorla bekletemeyiz. İnsiyatifin ghostdog da olmasını uygun buluyorum. Eğer beklemek istemezse (Zacdourden 'e de danışabilir) moracenin elenmesini talep ederse, morace'yi elerim.

Benim istediğim maçların oynanmasından yana.

• Arkadaşlar ben morace ile konuştum, kendisi şehir dışında olduğu için maç yapmadan turu geçmem konusunda anlaştık.
  • beyler oynanmış bir maçın replay'ini varsa atar mısınız. evdeyken izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

beyler oynanmış bir maçın replay'ini varsa atar mısınız. evdeyken izleyelim.

Excel dosyasını indirip 3. Sayfadan tüm replaylara ulaşabilirsiniz

• Çeyrek Final Maçı Sonuçu

Albay & TR Kaplan

2    -    1

Murat (TR Kaplan) arkadaşıma güzel ve centilmen oyunundan dolayı teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albay... -- 19 Mart 2014; 23:27:25 >
  • ghostdogla yaptığımız maç sonucu 2-0 yenilerek elendim.devam eden arkadaşlara başarılar
  • ieomar 'ın bir öneri var. İlk 4 e girenler şu anda belli. Yarı final, final ve 3.maçı yapmak yerine, lig usulü bu 4 arkadaşında birbirleri ile oynarak puanlama yapıp, en çok puana göre ilk 4'ü belirlemeyi teklif etti.

Böylece daha fazla maç ile daha haraketli olabilir finaller. Ben olumlu bakıyorum. Fikri olanlar fikir versin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 21 Mart 2014; 21:30:40 >
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
  • evet olabilir.
  • Yarı finalistlerin ortaklaşa verdiği karar doğrultusunda yarıfinalistler lig usülu aralarında 2'şer defa 3 maç üzerinden karşılaşacaklar. Kazananlar puan alacak ve puan sıralamasına göre sıralama belirlenecek.
  • replayleri nasıl indirebiliriz dosya doğru düzgün açılmıyor
  • captantipod C kullanıcısına yanıt
    Replay Dosyasını aşşağıdaki bağlantı dizinine atıp oyun içerisinden izleyebilirsin.

Belgelerim\My Games\company of heroes 2\playback

Playback dosyasının içine atdığın replay dosyasını oyundan izleyebilirsin. Oyun açık ise kapatıp yeniden başlatmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalilAltun

Replay Dosyasını aşşağıdaki bağlantı dizinine atıp oyun içerisinden izleyebilirsin.

Belgelerim\My Games\company of heroes 2\playback

Playback dosyasının içine atdığın replay dosyasını oyundan izleyebilirsin. Oyun açık ise kapatıp yeniden başlatmalısın.

sağol
  • Turnuva sonuçlanmıştır. Katılan herkese teşekkürler.. Oyunların tekrarlarını izlemek isteyenler Excel dosyasını indirip, oradan linklere ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.