Şimdi Ara

DH CoH2 Turnuvası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
3.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TURNUVA SONUCU

1. pplhntr
    2. albay
    2. GhostDog

Çizelge şeklinde eşleşmeleri görmek için buraya tıklayıp Excell dosyasını indirin.

Maçların replaylarını indirmek için Excell dosyasının 3. sayfasını açın.

Excel dosyasını açmakta sıkıntı çekenler için resim şeklinde chart;

https://store.donanimhaber.com/df/75/a9/df75a9896f3a22dd18466d219d96e725.png

Turnuvaya katılanların DH nickleri/Steam profilleri/Oyun rankları

Renegade Havoc/Renegade/ s: 7K
    pplhntr/Erguvan/ s: 1500 a: 2000
    noname77/sssquad77coh/ranksız
    gamingmaster/ - / -
    HalilAltun/halilaltun53/ranksız
    IntelligentDesign/ - /gözükmedi
    yasirov/yasirow/ranksız
    napolyon94/KufurbazHaydo/ranksız
    MoRaCe/morace/s: 924 a: 1057
    kötü_ben/musatem/s: 9K a: 10K
    GhostDog/GhostDog/ranksız
    ZacDoUrden/ZacDoUrden/ranksız
    WildDestiny/SoulForged/ranksız
    forumdışı/Mr.Ass/gözükmedi
    GAVURRR/gavurrr/ s: 3K
    albay/albay/ a: 4K
    - /mkaplan81/ranksız
    ieomar/obilge/s: 3700 a: 1700

** TURNUVA DETAYLARI **

- Her oyuncu rakibi ile forum veya steam üzerinden irtibata geçip, maçlarını oynamak için her iki oyuncunun da uygun olduğu bir zaman için sözleşmelidirler.

- Premium veya bonus komutanlar yasak. Sadece oyunla birlikte gelen standart komutanlar kullanılacak.
    - Tüm bulletinler serbest.
    - Oyunculardan en yüksek ranklara sahip 8 oyuncu 1. torbayı oluşturacak. Diğer oyuncular ise 2. torba olacak. Kura ile yarı final eşleşmelerinin ilk slotuna 1. torbadan arkadaşlar dağıtalacak. Yine kura ile 10 kişi çekilecek. Çekilen ilk 6 kişi yarı final maçlarının ikinci slotlarına dağıtalacak. Son çekilen 4 kişi ise ön eleme maçlarına dağıtılacak.
    - Maçlar automatch kuralları olan Victroy Points, Standard Resources ve "müttefikler vs mihver"(mirror yasak) olarak oynanacaktır.
    - Maçlar 3 oyun üzerinden gerçekleşecektir. İlk maçta oyuncunun biri haritayı, ordusunu ve konumunu belirleyecek, ikinci maçta diğer oyuncu haritayı, ordusunu ve konumunu belirleyecek. Üçüncü maçta ise rastgele verilen haritada, rastgele başlangıç konumuyla ve kura ile belirlenen ordu ile üst hücre(slot)deki oyuncu oynanacak. 3. maçın haritalarını ve üst slottaki oyuncunun ordusunu eşleşmelerin olduğu excel dosyasından ilgili sayfada öğrenebilirsiniz.
    - Haritalar şunlar arasından seçilmelidir;

Crossing in the Woods
    Langreskaya
    Langreskaya Winter
    Kholodny Ferma
    Kholodny Ferma Winter
    Semoskiy
    Semoskiy Winter
    Mins Pocket
    Road to Kharkov

- Oyunların tekrarları kaydedilmelidir (taraflardan birinin kaydetmesi yeterli) ve gönderilmelidir.

- Oyun sırasında rakibe "kick" oyu vermek yasaktır.
    - Oyunun ilk dakikasında herhangi oyuncu düşerse, oyun tekrar başlatılır. İlk dakikadan sonra oyundan düşen oyuncu yenilmiş sayılacaktır. Bu yüzden oyun sırasında internetinizi meşgul edecek programları kapattığınıza emin olun.
    - Tüm eşleşmelerin tekrarları buradan yayınlanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 3 Haziran 2014; 11:37:18 >

• Torbalar oluşturulup, kuralar çekilmiştir. Eşleşmeler belirlenmiştir. 3. Maçın haritası ve kimin hangi orduyu seçeceği de kura ile belirlenmiştir.

1. Torba
    ZacDoUrden, Renegade Havoc, pplhntr, MoRaCe, kötü_ben, GAVURRR, albay, ieomar

2. Torba
    noname77, gamingmaster, HalilAltun, IntelligentDesign, yasirov, napolyon94, GhostDog, SoulForged, Mr.Ass, mkaplan8

1. torba 1 kişi eksik kaldığı için 2. torba oyuncuları arasından bir kişi kura ile 1. torbaya eklenmiştir;

DH CoH2 Turnuvası

1. torbanın kura çekimi;

DH CoH2 Turnuvası

2. torbanın kura çekimi;

DH CoH2 Turnuvası

3. Maçların kura çekimi;

DH CoH2 Turnuvası

DH CoH2 Turnuvası

Eşleşmeleri görmek ve 3. Maç hakkında bilgi için linkteki excell dosyasını indirip açıp;

https://dl.dropboxusercontent.com/u/17434889/DH%20CoH2%20Turnuva/E%C5%9Fle%C5%9Fmeler.xlsx

Rakipleriniz ile irtibata geçip en kısa zamanda ilk eşleşmelerinizi oynayın lütfen. Oyunların replayını göndermeyi unutmayın !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 20 Mart 2014; 23:26:31 >

• hadi hayırlı olsun
  • Ghostdog - IntelligentDesign 2 -0
  • https://dl.dropboxusercontent.com/u/17434889/DH%20CoH2%20Turnuva/E%C5%9Fle%C5%9Fmeler.xlsx

Bu dosya bende açılmıyor excel 2003 var ama yine açılmıyor ve ya ben açamadım...Açabilen biri ekran görüntüsü atabilirse sevinirim.
  •  DH CoH2 Turnuvası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostDog -- 8 Mart 2014; 21:41:37 >
  • @GhostDog

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 8 Mart 2014; 21:53:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostDog

Ghostdog - IntelligentDesign 2 -0

Haklı
  • Koordinasyonu yapan cihan arkadaşımıza emeklerinden dolayı teşekkür eder, turnuvaya katılan tüm arkadaşlarımıza da şimdiden başarılar dilerim...En iyiyi belirleyecek olan bu turnuvayı umarım ben kazanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

quote:

Haklı

Karşılaşmaları izlemek isterim...Save dosyalarını yayınlarsanız sevinirim...
  • adminlerle falan iletişime geçsek kazanana forumda ünvan falan verilse hoş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albay...

quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

quote:

Haklı

Karşılaşmaları izlemek isterim...Save dosyalarını yayınlarsanız sevinirim...

Hocam ben kaydetmedim ve de ben yeni sayılırım fena yenildim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

adminlerle falan iletişime geçsek kazanana forumda ünvan falan verilse hoş olur

• http://dl.dropbox.com/u/17434889/Screenshotter_V3.31.exe.zip bu program ne işi yarıyor arkadaşlar bende çalışmadı...Windows smartscreen tarafından engellendi mesajı veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albay...

http://dl.dropbox.com/u/17434889/Screenshotter_V3.31.exe.zip bu program ne işi yarıyor arkadaşlar bende çalışmadı... Windows smartscreen tarafından engellendi mesajı veriyor...
    Rastgele zamanlarda ekran görüntüsü alıyor. Hileye karşı bir önlem.
  • eğlence başlasın
  • ben de geldim
  • Lig usulü yapsak daha mı iyi olurdu acaba?
  • quote:

Lig usulü yapsak daha mı iyi olurdu acaba?

güzel fikir hocam.bu turnuvadan sonra düşünülebilir bence
  • Bana forum dışı demısınız de forumdanım ben SoulForged Steam nickim. Macımızı yarın yapıcaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.