Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • whey sadece bendemi alerji yapıyor ? varmi kullanıp sorun çıkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

quote:

Orijinalden alıntı: strify

Biraz daha fotoğraf koyalım olmuyor böyle. Ben herkes koyar sandım direk koydum.

Bugun tartıldım 88 kilo olmuşum. (87.5'dım.) Yağdan verip kastan almışım. 73.3 kg kas+kemik var. 14.7 kg de yağ olmuş oluyor. Cardioya başlayınca süper olacak inşallah.

Hee bir de Optimum Nt. 2.2 kg protein tozu aldım bugun. Önce kakao almıştım, sıkıldım sonra Mochalı aldım sıkıldım şimdi çilek+muz aldım umarım güzeldir.

baktım fotoğraflarına
    güzel define bir vücudun var
    ama sanırım mekiği ekiyorsun.

Eyw hocam, sen de aynı şekilde. İnanır mısın, 5 aydır gidiyorum çok disiplinli bir şekilde ama bi kere bile olsa mekik çekmedim. Cardio ya saklıyorum hepsini.

@Lucid; Haklısın hocam. Çok dengeli beslenmek gerekiyor cardio yaparken. Proteinlerimi, ton balığını özellikle hiç eksik etmicem yine. Bu arada süt inanılmaz kilo yapıyor, denedim gördüm ve direk yağ yani. Protein oranı çok yüksek fiyatı miyatı uygun ama 10 kilo aldım 5 ayda fazla sanki. Süt sağolsun.
  • Bench Press'te 150 kg'ın altına girdiğim oldu ama hiç yukarıdaki arkadaşlarınkine benzer bir vücudum yok.Sanırım aşırı kilodan.

Bu arada,"Sporu kendin için yaparsın." kısmı güzelmiş,araba kaldırmakla da sınırlarımı görüyorum ama takıntı oldu işte.

Yahu demek illa kilo vermek gerekiyor şekilli bir vücut için.Neyse yahu,belki ileride.Şu an o kadar da mühim değil şekil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuciD`

arkadaşlar bench pressde 65 kilo giriyorum ama incline benchde 50 yi göremedim.Üst göğüs gün geçtikçe zayıflıyor ne yapmam lazım sizce?

eğer göğsünde yağ yoksa,kas yakıyorsun arkadaşım fazla kilo girme düzelir.
    bu arada evet süt ve balık önemli eksik etmeyin gerçekten olumlu yönde çok iyi etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bul3nt -- 19 Mart 2011; 2:13:16 >
  • Bir şey sormak istiyorum.Sürekli olarak bir şeyler alıyorsunuz siz.Protein tozu,şu bu vs.

Ben sadece kendisini uzaktan görmüşümdür bunların.Hiç biriyle alakam yok ve en az 30-35 kg yağ fazlalığım var.Yani pek de sizin gibi sayılmam ama 150 kg altına girebiliyorum.Sorum şu;kendinizi zorlamamak için siz mi sınırlarınızı zorlamıyorsunuz ve ben sınırlarımı çok zorluyorum ya da başka bir şey mi var?
  • 1.67 boy - 60 kilo - 21 yaş. beyler bodye başlamayı düşünüyorum. ne dersiniz gideyim mi ?

aşırı birşey istemiyorum. omuzlar genişlesin, göğüsler belirgin olsun, hafif de karın kası olsun yeter bana. elbette pazularda şişecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: STT-CL

Bir şey sormak istiyorum.Sürekli olarak bir şeyler alıyorsunuz siz.Protein tozu,şu bu vs.

Ben sadece kendisini uzaktan görmüşümdür bunların.Hiç biriyle alakam yok ve en az 30-35 kg yağ fazlalığım var.Yani pek de sizin gibi sayılmam ama 150 kg altına girebiliyorum.Sorum şu;kendinizi zorlamamak için siz mi sınırlarınızı zorlamıyorsunuz ve ben sınırlarımı çok zorluyorum ya da başka bir şey mi var?

biraz yapı meselesi,azim,ve süreç,
    hayatında body yapmamış 100kilo birisini getir 80 kilo basamaz altında kalır.
    ama 57 kilo bodyle uğraşan bir bayan gözümün önünde 130kg kaldırdı hayretler içinde kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bul3nt -- 19 Mart 2011; 2:30:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LuciD`

arkadaşlar bench pressde 65 kilo giriyorum ama incline benchde 50 yi göremedim.Üst göğüs gün geçtikçe zayıflıyor ne yapmam lazım sizce?

eğer göğsünde yağ yoksa,kas yakıyorsun arkadaşım fazla kilo girme düzelir.
    bu arada evet süt ve balık önemli eksik etmeyin gerçekten olumlu yönde çok iyi etkiliyor.

Hocam,üst göğüsdeki kas kaybından söz etmiyorum yanlış anlamışsınız sanırım yada ben yanlış anlattım.Kas kaybı yok alt göğüs şişiyor büyüyor üst göğüs yetişemiyor hızına mı diyelim
    @STT-CL yağlı insan daha çok ağırlık kaldırabilir.Ben 86 kilo iken oynadığım ağırlıkları bundan 2 3 ay öncesine kadar zor kaldırıyordum.Sen sınırlarını çok zorluyorsun diye birşey değil veya biz zorlamıyoruz değil.
  • Beni de ekle. Elimde fotoğraf yok şuan. Çekince koyarım.
  • ben de bugün salona yazılmış bulunmaktayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: STT-CL
    Bir şey sormak istiyorum.Sürekli olarak bir şeyler alıyorsunuz siz.Protein tozu,şu bu vs.

biraz yapı meselesi,azim,ve süreç,
    hayatında body yapmamış 100kilo birisini getir 80 kilo basamaz altında kalır.
    ama 57 kilo bodyle uğraşan bir bayan gözümün önünde 130kg kaldırdı hayretler içinde kaldım.

Nurcan Taylan var mesela.50 kg'ın biraz altında olmasına rağmen 120 kg'ın üzerindeki halteri silkerek kendi kilosu için dünya rekorunu kırdı ve kendi kilosu civarındaki kadınların en güçlüsü olduğunu kanıtladı.

Kadınla aramda 2,5-3 kat ağırlık farkı var ve ben onun yapabildiğinin sadece %25 daha iyisini yapabiliyorum.Buna göre düşününce protein falan almasam da,bu işle fazla ilgilenmesem de yetersiz olduğumu düşünebiliyorum.

Tabii sadece ben değil,sizin de Nurcan ablamızı görüp,kendinizi geliştirmeye bakmanız gerek.En azından 100 kg altına rahat girmelisiniz.

Böyle işte...
  • ekle benide kardeş. aralıkları saymazsak 1 senedir yapıyorum. daha önceside var. ama bi türlü istikrar sağlayamadım. şu anda fazla kiloları atmakla fitness le mesgulum ancak body de calısıyorum. yardımcı olarak L-carnitin kullanıyorum. her spordan önce 2 hap kullanıyorum. boy 1.80 kilo 83
  • Universal Beef aminos aldim 400 tablet kutunun uzerinde
    Her 2 tablet miktari
    Kalori 12,Vitamin C 8mg , Protein 3g , Niasin 2.6mg , Vitamin A 25IU , Vitamin B6 2mg.
    p.tesi carsamba cuma antrenman gunlerim calişmadan once 6 ve sonrasi 6 aliyorum toplam 12 bunu oncesi 10 sonrasi 10 yapsam sorun teskil eder mi
    Degerleri nasil acaba spor yapmadan oncede 1avuc kuru uzum, 3 yumurta azda peynir atistirip gidiyorum. ama siz bunu saymayin
  • Lanet olsun ya 4 günlük banım yüzünden ilk sıraları kaçırdım banlı olmasaydım ilk 10 da olacaktım.Neyse sen ekle beni daha dolmadan üstlerden yerimizi alalım bu da fotolar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmrN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egos_108

yaklasık 7 aydır yapıyorm baya da ilgileniyorm bu isle gercektn duzenli bsleniyorm dinlenmeme dikkat ediyorm ve gercekten hakkını vererek yapıyorm buna ragmen biceps de istedgim gelismeyi elde edemedm
    su sıralar okldan dolayı haftada 3 kez gidebliyorm yani bazı haftalar 2 bazı haftalar 1 kez biceps antremanı yapıyorm antremanlarım tamamen hacim uzerine ve genelde piramit sistemi uyguluyorm. Sonuc olarak ne yapmamı onerirsiniz daha ii bi gelisme yakalamak icin bu arada 1.72 75 kiloyum 1 hafta once toz kullanmaya basladm bicepsm 36 cm sogukken sıkmadan bu arada butun vucutla kıyas olsun diye veriyorm gogusm 109 cm omzum 120 cm

kardeş önemli olan hareketi doğru yapmak toz derken sanırım protein diyorsun,kilon iyi bence eğer vucudun iyi oturmamışsa protein almamanı öneririm,
    steroid ve dodex kullan haftada 2 tane vurun, kolun kötü değil sıkmadan 36cm gayet iyi diyebilirim.

Steroid mi alsın ? Arkadaşım steroid dediğin şey nedir biliyomusun ? Bb nin 1 numaralı düşmanı, kanserojen madde.Arkadaşı kanser mi edeceksin cahil cahil konuşup insanları yanlış yönlendirme

kardeşim kulaktan dolma bilgilerle gelme bana,
    biz bu işi araştırdık öğrendik, benim hocam 15 yıldır steroid(testosteron) alıyor,
    bütün ünlü sporcular alır bu ürünü hangisi kanser oldu ?
    Testosteron erkeklik hormonudur,bilmediğin şeylere köpürme bir daha.

ama bilinmesi gereken birşey daha var streoidlerin yan etkileri var.Bu işi doğal yapmaya çalışalım arkadaşlar hiç gerek yok böyle şeylere sağlığınızı riske atmayın birine bişe olmadı diye başkasına olmayacak diye bişey yok.Unutmayın sporu sağlık için yapıyoruz sağlığımızı bozmak için değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 19 Mart 2011; 17:36:30 >
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnyCaqe -- 28 Şubat 2012; 14:29:55 >
  • ........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnyCaqe -- 1 Kasım 2012; 9:54:31 >
  • Çökelek yiyelim beyler %54 proteyn.
  • ulan ne iğrenc resimler videolar koyuyorsunuz. insanı spordan sogutursunuz bee.. ne steroidi ne hapı arkadaş yaa akıllı olun saçma sapan seylerle ugrasmayın. yıllardır spor salonuna giderim orada gördüğüm en baba en vucutlu adamların aldıgı haplar bile en fazla yag yakıcı yada protein bazlı ıcecek l carnitin tarzı sıvılar yada haplar. mumkunse hiç birşey kullanmayın ama illada yardımcı istiyorsanız her nekadar yan etkisi yok densede ben illaki bir sıkıntısı olduguna inanıyorum ama L-carnitin içeren sıvılar kullanın yada hap şeklide var ben bunu kullanıyorum. sıvı şeklinde almak hap tan daha etkili oluyor yinede siz bilirsiniz. haplarla zaman geçireceğinize hareketleri doğru yapın ......

• Merhaba arkadaşlar kavgadan dolayı konuyu sildirmiştim,fakat yoğun pm üzerine yeniden açtırdım ve dijitaladam nickli yönetici arkadaşımız sayesinde temizlendi kendisine teşekkür ediyorum,
    İşte facebook sayfamız :http://www.facebook.com/B.Builders
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.