Şimdi Ara

DH Bisiklet Ankara Ekibi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
5
Favori
14.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aktas698

kurtboğazı yapsak aslında kötü olmaz :) haftaya pazar günü için... Ama yaşım 16- aile izni, kask fln gerekli mi ?

aile iznini bilemem ama kask şart
  • Kasksız olmaz... Kurt boğazı uzak olur bu sıcaklarda ... Araba ile gitmek lazım kurt Boğazınada o iş bizi aşar aga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtboğazı'na gidecez diye kurda kuşa yem olmayak
  • bende turlara katılmak istiyorum da, ne zaman nerede buluşuyorsunuz? Ankara'dayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Güneş

bende turlara katılmak istiyorum da, ne zaman nerede buluşuyorsunuz? Ankara'dayım.

fb.com/orkun.turgay0 ekle hocam gruba alayım seni valla ahlatlıbele giderken fen lisesinin önünde buluşuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Güneş

bende turlara katılmak istiyorum da, ne zaman nerede buluşuyorsunuz? Ankara'dayım.

fb.com/orkun.turgay0 ekle hocam gruba alayım seni valla ahlatlıbele giderken fen lisesinin önünde buluşuyoruz

açıkçası bütün sosyal hesaplarımı sildim, iletişimimizi sadece buradan kurabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Gündüzleri yapalım birşeyler, performans yapmayız sıcak var malum, şehir içi turlarız Kızılay vs... gibi kalabalık yerlere girmeyiz, gördüğümüz parkta ağaç altı gölgede mola verir dinleniriz vs...

tamam o zaman kurtuluş parkında ya da başka bi yerde buluşalım hafta içi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: urqun

quote:

Gündüzleri yapalım birşeyler, performans yapmayız sıcak var malum, şehir içi turlarız Kızılay vs... gibi kalabalık yerlere girmeyiz, gördüğümüz parkta ağaç altı gölgede mola verir dinleniriz vs...

tamam o zaman kurtuluş parkında ya da başka bi yerde buluşalım hafta içi

Kızılay'a girmeyelim diyorum, sen Kurtuluş Parkı diyorsun dostum.

Ankamall, Beşevler vs... gibi bir yer olabilir ortak alan.

valla hocam sz bilirsiniz bana her yer uyar gelirim yani

• +1 Eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: siryarel

+1 Eklerseniz sevinirim

bu arada onur bu hanım arkadaşımız en değerlimiz baştan diyim o kadar böcüğün içinde tek çiçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urqun -- 1 Temmuz 2013; 6:16:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

Kasksız olmaz... Kurt boğazı uzak olur bu sıcaklarda ... Araba ile gitmek lazım kurt Boğazınada o iş bizi aşar aga

Yav bana yakın size uzaki size yakın bana uzak Sincan'dan
  • İlk mesajdaki listeyen eklenmek isteyen arkadaşlar semtlerini de yazabilirler mi?

Hafta içi akşamları yapılacak buluşmalara işim dolayısıyla toplantı yerinin uzaklığına göre en erken 8 gibi falan katılabilirim sanırım ben. Yaz geldiği için hafta sonu yapacağımız uzun soluklu geziler için de sabahın erken saatlerinde düşmeli yola.

Tecrübe edildi ki, Fen Lisesi'nde başlayıp Eymir'e gidip geri geleceğimiz rota bu sıcaklarda bizi bayağı zorlayacak (en azından dönüş çok zorlayacak). Alternatif rota önerilerinizi değerlendirelim.
  • Kepekli yokuşuna bisikletliler için teleferik yapılsın #direnkepekli
  • Bu arada bisikleti temizlerken disklere WD-40 gelmiş arka fren tutmuyor Çözüm önerisi bekliyorum???
  • kobithekobi K kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle balatalarına da bulaşmıştır, dolayısıyla sadece diskleri silmen yeterli olmaz. Balataları söküp ( zor değil ama frenler o durumdayken fren koluna basmamaya dikkat etmelisin yoksa biraz daha uğraşırsın ) birbirlerine sürterek, üzerlerini bir miktar zımparalayarak temizleyebilirsin. Ya da daha garanti olarak, bunlara ek, fren balata temizleme spreylerinden kullanabilirsin. Bunlardan sonra freni sık sık kullanarak, acil değil ama çabuk çabuk, balata-disk uyumunu tekrar yakalayabilirsin. Fakat şunu da söleyeyim resin padler genelde eski performansını veremiyor bu durumda diyorlar ama ben bariz bir fark göremedim ve kullanıyorum.

Bu arada buluşmalar akşam olur ve ben de uygun olursam geleceğim, takipteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan__

Büyük ihtimalle balatalarına da bulaşmıştır, dolayısıyla sadece diskleri silmen yeterli olmaz. Balataları söküp ( zor değil ama frenler o durumdayken fren koluna basmamaya dikkat etmelisin yoksa biraz daha uğraşırsın ) birbirlerine sürterek, üzerlerini bir miktar zımparalayarak temizleyebilirsin. Ya da daha garanti olarak, bunlara ek, fren balata temizleme spreylerinden kullanabilirsin. Bunlardan sonra freni sık sık kullanarak, acil değil ama çabuk çabuk, balata-disk uyumunu tekrar yakalayabilirsin. Fakat şunu da söleyeyim resin padler genelde eski performansını veremiyor bu durumda diyorlar ama ben bariz bir fark göremedim ve kullanıyorum.

Bu arada buluşmalar akşam olur ve ben de uygun olursam geleceğim, takipteyim

Çok saol dostum verdiğin bilgiler için... Zımparala falan yenisini almak daha mantıklı geldi bana önerebileceğin bi marka falan varmı?

• quote:

Bu arada bisikleti temizlerken disklere WD-40 gelmiş arka fren tutmuyor Çözüm önerisi bekliyorum???

çözüm zımpara
  • Forma içinde bi görüşleri almak isterim... Forma yaptıralım mı? Yaptırıyorsak nerden ne kadara yaptırabiliriz?
  • quote:

Forma içinde bi görüşleri almak isterim... Forma yaptıralım mı? Yaptırıyorsak nerden ne kadara yaptırabiliriz?

yok abi ne o öyle bayram çocukları gibi
  • quote:

Forma içinde bi görüşleri almak isterim... Forma yaptıralım mı? Yaptırıyorsak nerden ne kadara yaptırabiliriz?

Decathlon kentparkta reflektif baskı yapmaları lazım, aslında öyle takım forması değilde herkes istediği tshirte ortak logo yaptırabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.