Şimdi Ara

'DH Bildirim' iOS Uygulaması YAYINDA ! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
6
Favori
15.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ESKİ SÜRÜMÜ TEKRAR YAYINA KOYUN EĞER YAPAMIYOSANIZ

Koskocaman forumun ki donanımhaber türkiyedeki en büyük kullanıcı kitlesine sahip bi site, uygulaması çalışmıyor yazık valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylar geçti uygulama hala yan dönmüyor ya :( dik dik kullanılmıyor - videolarıda dik açıyor. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirimler geliyor fakat bir türlü açılmıyor buna bir düzenleme yapın lütfen

• Uygulama rezalet, bildirim kısmı acılıyor ve foruma gırılmıyor boş bır ekran duruyor. bunu bence bır an once duzeltın
  • uygulama çalışmıyo şuan sanırım yeni yükledim ama gelmiyo bildirimler. son durum nedir ?
  • Düzeltin ya bildirim sesini özledim ya düzeltin nolur abilerim ablalarım lütfen

• Böylesine rezalet bir programı ancak sizin tayfanız yapardı hiç şaşırmadım :) Daha forumla ilgilenilmiyor birde uygulaması kalmıştı yazık etmişsiniz harcadığınız zamana. Uygulamayı kaldırdım ve düzelene kadar kullanmayacağım. Teşekkürler.
  • Alttaki yazı yazılalı kaç sene oldu?

• Çalışmıyor düzeltseniz çok mu zor

• Bildirim programı artık iOS markette yok. Ne kullanıyorsunuz arkadaşlar bildirimi almak için iOS telefonda?

• quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Bildirim programı artık iOS markette yok. Ne kullanıyorsunuz arkadaşlar bildirimi almak için iOS telefonda?
    Ben de merak ediyorum

• FaRCoN kullanıcısına yanıt
    DH uygulamasına giriş yapıp uygulamayı kapatıyorum sonra bildirimler geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar
    dh mobil uygulamayı indirdim iosta. alıntı yapılan mesajları mı ve bana gönderilen özel mesajlarda ötsün istiyorum bunu nasıl yapabilirim
    bulamadım ?
  • iPhone için bildirim hataları hala devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.