Şimdi Ara

DH BASKETBOL BİLGİ YARIŞMASI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dunker00

178

Yanlış.
  • normal sezon ve playoff toplamını sormuyormusun

178 yazıyor her yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Bosh -- 3 Temmuz 2007; 16:26:29 >
  • quote:

normal sezon ve playoff toplamını sormuyormusun

178 yazıyor her yerde

Bilmiyorsun, üstüne üstün bir de kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun..
    ben Oscar Robertson'un NBA'de yaptığı triple doubleları sormadım, kariyeri boyunca yaptıklarını sordum.. Israrla söylüyorum cevap 178 değil boşa kasma.
  • 181 mi

ayrıca biraz saygılı olursan sevinirim ben kendimi haklı falan çıkarmaya çalışmıyorum deminki olayla senin hiç bir alakan yok nedense birden sert bir üslupla yazmaya başladın ayrıca o arkadaştanda özür diledim
  • quote:

181 mi

ayrıca biraz saygılı olursan sevinirim ben kendimi haklı falan çıkarmaya çalışmıyorum deminki olayla senin hiç bir alakan yok nedense birden sert bir üslupla yazmaya başladın ayrıca o arkadaştanda özür diledim

Doğru bu günlerde derdim başımdan aşkın walla dost sende kusuruma bakma tanımadığım herkese böyle davranır oldum

• sorun değil

kariyerinde en fazla ribaund alan oyuncu-toplam kaç ribaund-kaç kere ribaund kralı?
  • Wilt Chamberlain(23.924), 11 Ribaund krallığı
  • doğru
  • İlk quadraple double yapanlar kimlerdir, hangi takımlara karşı, hangi tarihde, hangi istatistiklerle yapmışlardır?
  • nate thurmond 22s/14r/13a, 12 blok 1974

alvin robertson 20s/11r/10a, 10 top calma 1986

hakeem olajuwon 18s/16r/10a, 11 blok 1990

david robinson 34s/10r/10a, 10 blok 1994

ufakta bi hatırlatma "quadruple" olarak yazılır...

hangi takımlar falan bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 4 Temmuz 2007; 16:06:25 >
  • kabul :p doğru
  • quote:

Orjinalden alıntı: EvilPhoenix

kabul :p doğru

tmm o zaman istatistiklerden devam edelim. 5 farklı kategoride çift haneye ulaşan tek oyuncu var dünyada(kayıtlara geçen,yani lise olur,nba,wnba,tbl,bayanlar ligi,ncaa her türlü maç dahil). Adını soruyorum(istatistik falan önemli diil )...
  • google'in bildigi tek quintuple-double'i tamika catchings ismindeki zenci bayan lisede oynarken yapmistir:
    25 points, 18 rebounds, 11 assists, 10 steals and 10 blocked shots
    vs macarthur

• quote:

Orjinalden alıntı: yt1990

google'in bildigi tek quintuple-double'i tamika catchings ismindeki zenci bayan lisede oynarken yapmistir:
    25 points, 18 rebounds, 11 assists, 10 steals and 10 blocked shots
    vs macarthur

tamam da biraz uslübü değiştir bari sourtimes kızar bu işe

Sıra sende

• Kolay bi soru da benden olsun

Latrell Sprewell 1997 yilinda bi antreman sonrasi koca saldirmaktan kac mac ceza almistir
  • 68 sanırım eğer doğruysa ben şimdiden soruyu sorayım çünkü dışarı çıkıcam,

Mehmet Okur'un 14 yaşında boyu kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvilPhoenix -- 4 Temmuz 2007; 17:17:58 >
  • 14 yaşına gelen Okur, 1.92 m boya ulaşmıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yt1990

14 yaşına gelen Okur, 1.92 m boya ulaşmıştı.

• Basketbol sahasının ideal boyutu nedir?

ENTERESAN BİR BİLGİ: Dünyanın gelmiş en iyi basketbolcularından biri olarak kabul edilen Michael Jordan doktorlar tarafından sürekli inceleniyormuş. Doktorların amacı Jordan'un maçlar sırasında zıpladığında adeta uçması ve saniyelerce havada asılı kalabilmesinin sırrını ortaya çıkartmakmış. Çünkü Jordan neredeyse fizik kanunlarını hiçe sayıyormuş.

Yıllarca süren bu araştırmalar pek bir sonuç vermemiş. Jordan basketbolu bırakınca araştırmalar bir süre durmuş. Ancak 2001-2002 NBA sezonunda yeniden basketbola dönüp üstelik neredeyse eskisi gibi oynayabilmesi sonucunda, bu araştırmalar yeniden başlamış. En sonunda geçtiğimiz aylarda bir anatomi uzmanı ortaya bir teori atmış. Bu teoriye göre: Jordan'un eklem yerlerinde doğuştan hidrojen gazı varmış. "Uçan Kule" Jordan'un havada uzun süre asılı kalmasını bu hidrojen sağlıyormuş. Ancak bu teoriyi ispatlamak için bıçak altına yatması gerekiyormuş ve bu ameliyat çok riskliymiş. Bu nedenle Jordan öldükten sonra üzerinde inceleme yapmaları için tüm vücudunu bilim adamlarına bağışlamış.

• 26 m x 14 m ?

bu arada MJ olayına ağzım açık kaldı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.