Şimdi Ara

DH BASKETBOL BİLGİ YARIŞMASI (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dunker00

23 ve 45?

Bir tane daha olması lazımdı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EvilPhoenix

quote:

Orjinalden alıntı: dunker00

23 ve 45?

Bir tane daha olması lazımdı..

12

bi maç öncesi forması çalındığı için 12 giymişti
  • 23 ,45 ve 12 orlando maçı oncesi forması çalınmıştı ve 12 numaralı formayı giydi
    resmide budur

doğru cevap drexler22

DH BASKETBOL BİLGİ YARIŞMASI

DH BASKETBOL BİLGİ YARIŞMASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagopa -- 10 Temmuz 2007; 23:53:07 >
  • bir nba maçında bir yarıda atılan en fazla 3 lük sayısı kaçtır ve kimler arasında paylaşılıyor(5 oyuncu)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre824

bir nba maçında bir yarıda atılan en fazla 3 lük sayısı kaçtır ve kimler arasında paylaşılıyor(5 oyuncu)

sıra sende mi arkadaşilk sayfada arkadaş kuralları yazmış önce soru bil sonra sor
  • Kızıştırmayalım etrafı arkadaşlar, sakin Soru sırası Drexler'da, geldiğinde sorar merak etmeyin.
  • aklıma pek orjinal soru gelmedi.. kolay bir soru olacak arkadaşlar kusura bakmayın..

bir sezonda blok ortalaması en yüksek olan oyuncu kimdir, hangi takımda oynarken bunu başarmıştır ve ortalaması kaçtır
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

bir sezonda blok ortalaması en yüksek olan oyuncu kimdir, hangi takımda oynarken bunu başarmıştır ve ortalaması kaçtır

zor mu geldi soru
  • quote:

Eaton 5.56 Jazz ?
  • fuattturkrap
  • fuat hacı soruyu sormayı unutma
  • konum üstkonu olmuş hemde 6 sayfaya ulaşarak öncelikle yarışmayı boş bırakmayan arkadaşlar hepinize teşekkur ederim

fuattturkrapsoru sorma sırası sende
  • çok pardon çıkmam gerekti unuttum (malum yaz mevsimi biraz hızlı). Soru geliyor;

evimizin(!) süperstarı -- :P-- lebron'un 2005'te normal sezonda en yüksek yüzdeyle 3 sayı attığı bölge ve yüzdesi. Bu sezon diil 2005. Araştırma sorusu, kolayca bulunabilir. Cevap olarak sol,sağ dip,sol çapraz,sağ çapraz tam karşı gibi olanlar kabul edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 14 Temmuz 2007; 20:58:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyceymartin

konum üstkonu olmuş hemde 6 sayfaya ulaşarak öncelikle yarışmayı boş bırakmayan arkadaşlar hepinize teşekkur ederim

fuattturkrapsoru sorma sırası sende

ceyceymartin yarışmanın hızını ben düşürüyorum galiba. hem sorarken hemde sorduktan sonra. 3 gün oldu nerdeyse hala cevap yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pl4y3r_55

tüm zamanların en yuksek sayı ortalamasına kım sahıptır?

arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz? soru sorabilmek için önce bir doğru cevap vermeniz gerek. Kuralına göre oynayalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

evimizin(!) süperstarı -- :P-- lebron'un 2005'te normal sezonda en yüksek yüzdeyle 3 sayı attığı bölge ve yüzdesi. Bu sezon diil 2005. Araştırma sorusu, kolayca bulunabilir. Cevap olarak sol,sağ dip,sol çapraz,sağ çapraz tam karşı gibi olanlar kabul edilecektir.

abi çok garip bir soru olmuş.. istersen değiştir sorunu.. pek fazla araştırmadım ama 2005 yılında lebron'un hangi bölgeden ne kadar 3'lük attığını bilmek çok önemli bir bilgi olmasa gerek

zaten yarışmanın bir noktada tıkanacağı malum.. az soru olsun ama güzel sorular olsun bence
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

abi çok garip bir soru olmuş.. istersen değiştir sorunu.. pek fazla araştırmadım ama 2005 yılında lebron'un hangi bölgeden ne kadar 3'lük attığını bilmek çok önemli bir bilgi olmasa gerek

zaten yarışmanın bir noktada tıkanacağı malum.. az soru olsun ama güzel sorular olsun bence

bilgi sorusu değil tesadüfen rastladım sorayım dedim

http://www.nba.com/hotzones cevap burada

soru sormayım takip edemiyorum bazen. Soru sırası ilk soracak arkadaşa geçsin...
  • ben pek bişey bilmediğim için kolay bir soru ersan ilyasova hangi takımdan hangi takıma transfer oldu..
  • nba takımı milwaukee bucks'dan ispanyol ekibi barcelona'ya transfer oldu
    soru:Bir maçta hiç isabetli şut sokamadan en çok şut girişiminde bulunan nba oyuncusu kimdir?(kaç şut girişiminde bulunduğunu da yazarsanız iyi olur)
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.