Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
50
Favori
69.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Shonenleri bitirdikten sonra pek anime izlemedim. One Punch Man, Akame Ga kill, Tokyo Ghoul son zamanlarda beğendiğim yapımlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 15 Haziran 2017; 2:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Son iki senede çıkan çok iyi diyebileceğiniz anime var mı? Konusu çok fark etmiyor.

Parasyte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha_İtachi

arkadaşlar fazla anime izlemişliğim yok sizden anime tavsiyesi istiyorum ama önce sevmediğim yanından bahsediyim şakalarını sevmiyorum saçma buluyorum örnek vermek gerekirse mesala karakter bir kız görüyor abuk subuk bir sarkıntılık yapıyor başka bir örnek ise narutonun sadece ilk bölümüne bakmıştım hayali çıplak kızların olduğu bir şaşırtma tekniği vardı çok absürt bulmuştum bu tarz şeyler içermeyen önerebilceğiniz anime varsa bekliyorum. şimdiye kadar izlediğim animeler bleach, kenshin, blade and soul, pokemon(6.sezona kadar)

Anime bakınırken gördüm bu mesajı nick mesaj uyumuna güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

arkadaşlar fazla anime izlemişliğim yok sizden anime tavsiyesi istiyorum ama önce sevmediğim yanından bahsediyim şakalarını sevmiyorum saçma buluyorum örnek vermek gerekirse mesala karakter bir kız görüyor abuk subuk bir sarkıntılık yapıyor başka bir örnek ise narutonun sadece ilk bölümüne bakmıştım hayali çıplak kızların olduğu bir şaşırtma tekniği vardı çok absürt bulmuştum bu tarz şeyler içermeyen önerebilceğiniz anime varsa bekliyorum. şimdiye kadar izlediğim animeler bleach, kenshin, blade and soul, pokemon(6.sezona kadar)

Senpai sizin gibi birisi nasıl serisiz kalabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

quote:

quote:

Senpai sizin gibi birisi nasıl serisiz kalabilir

Yok la boş boş takılıyodum alıntılamak için bahane buldum xD

Başlıycağım 2 anime var dur sana yazam hangisine başlıyam

• quote:

quote:

Yeni başlamıştım o zaman animeye 1-2 yıl daha bekleyip cevaplasaydın daha temiz olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 15 Temmuz 2017; 20:54:46 >
  • Arkadaşlar merhaba. Quanzhi Fashi, full metal alchemist brotherhood tarzı büyü savaşları içeren, büyüyle tanışıp kendini geliştiren karakter vs olsa iyi olur.Var mıdır böyle bir öneriniz? Teşekkürler şimdiden
  • *Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Mahouka Koukou no Rettousei (Büyü), Busou Renkin (Simya), Ao no Exorcist (Büyü), Mahou Sensou (Büyü), D. Gray Man, Darker Than Black.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aralarından 1 2 tanesini izledim ama diğerlerine bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tensa Zangetsu

Teşekkürler hocam aralarından 1 2 tanesini izledim ama diğerlerine bakacağım

Rica ederim, iyi seyirler.
  • claymore da olur herhalde. bir de myanimelist' e üye olun; hem izlediğiniz animelerin listesini tutmuş, notunu vermiş olur hem de izlediğiniz animelere göre tavsiye alabilirsiniz.
  • Son birkaç sene içerisinde çıkmış Seinen tarzında olan veya bu listedeki puanlamaya göre öneriniz var mı?

https://myanimelist.net/animelist/Heathawk?status=7
  • quote:

Son birkaç sene içerisinde çıkmış Seinen tarzında olan veya bu listedeki puanlamaya göre öneriniz var mı?

Eski Seinen:
    -Monster - 2004 (Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik, Seinen) // MAL Puanı: 8.69
    -Black Lagoon - 2006 (Aksiyon, Seinen) // MAL Puanı: 8.15

2016 Anime:
    -ReLIFE (Slice of Life, Okul, Seinen) // MAL Puanı: 8.17
    -91 Days (Aksiyon, Drama) // MAL Puanı: 7.91
    -Bungou Stray Dogs (Aksiyon, Gizem, Doğaüstü, Seinen) // MAL Puanı: 7.80
    -Boku dake ga Inai Machi (Gizem, Psikolojik, Gizem, Doğaüstü) // MAL Puanı: 8.59

2015 Anime:
    -Overlord (Oyun, Gizem, Doğaüstü, Büyü, Aksiyon) // MAL Puanı: 8.04
    -Death Parade (Gizem, Psikolojik, Drama) // MAL Puanı: 8.29
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Son birkaç sene içerisinde çıkmış Seinen tarzında olan veya bu listedeki puanlamaya göre öneriniz var mı?

Eski Seinen:
    -Monster - 2004 (Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik, Seinen) // MAL Puanı: 8.69
    -Black Lagoon - 2006 (Aksiyon, Seinen) // MAL Puanı: 8.15

2016 Anime:
    -ReLIFE (Slice of Life, Okul, Seinen) // MAL Puanı: 8.17
    -91 Days (Aksiyon, Drama) // MAL Puanı: 7.91
    -Bungou Stray Dogs (Aksiyon, Gizem, Doğaüstü, Seinen) // MAL Puanı: 7.80
    -Boku dake ga Inai Machi (Gizem, Psikolojik, Gizem, Doğaüstü) // MAL Puanı: 8.59

2015 Anime:
    -Overlord (Oyun, Gizem, Doğaüstü, Büyü, Aksiyon) // MAL Puanı: 8.04
    -Death Parade (Gizem, Psikolojik, Drama) // MAL Puanı: 8.29

Monster ile Boku dake'yi izlemiştim. Özellikle Boku Dake çok iyiydi. Diğerlerine bakacağım. Tavsiyen için sağol.
  • Otaku no video nasıl beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basilisk devam serisi gelecek diye bir haber vardı. Ocak ayında yayınlanacaktı ilk bölüm. Durumdan haberi olan ya da izleyen var mıdır?
  • Aylar sonra gelen edit

Bu konu aktif değil boşuna yazmayın arkadaşlar. Anime genel konusunda da gözükmüyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 2 Şubat 2021; 4:56:29 >
  • https://myanimelist.net/animelist/Tanjirou06&view=list&status=2
    Buraya kebdi izlediğim listeyi girdim. Genel olarak konusu kurgusu basarili ve çizimleri iyi animeler izlerim, eski tarz cok hosuma gitmez death note gibi( gerci o iyi sayilir bi istisna diyelim).. linkde ornegini verdiğim gibi çizimler favorilerim , dram , doğaüstü , aksiyon icerirse harika olur , simdidien teşekkür ederim.

• Arkadaşlar bu avatar tarzı element büken animeler varmı?

• Gençler fazla anime kültürüm yok. Attack on Titan aşığıyım resmen. Bunun dışında Death Note izledim, sevdim. Bu tarzlarda bir anime arıyorum.

Tarzdan kastım, intikam duygusuyla içindeki öfkenin vahşet ile beraber görkemli bir şekilde dışa vurumu. Fazla mistik, cadılı, vampirli şeyler sevmiyorum. Attack on titan da olduğu gibi 10 numara müzikleri de varsa tadından yenmez hele.

Tokyo Ghoul

Hunter x Hunter

Monster

Berserk denedim. Hiç biri sarmadı.

Boku doku bilmem neye bir göz atayım bakayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 2 Şubat 2021; 2:32:17 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.