Şimdi Ara

DH ALTIN GÜNÜ YAPSAK ÇOK İYİ OLMAZ MI ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde bizim valide hanım bahsetti biraz, kendi aralarında her ay birine para veriyorlarmış toplam 20 kişilermiş bu ay anneme sıra gelmiş 400 lira alınca şok oldum benimde aklıma geldi gençler sizce çok iyi olmaz mı?

Ben bank asya kullanıyorum ve Cep Şube'den Hesaba/ IBANA, Kredi Kartına EFT ücretsiz, büyük ihtimal sizde de ücretsizdir.

Misal kendi aramızda bir grup kursak 30 kişi bile olsak 15 günde bir 5 lira birisine göndersek herkes 15 günde bir kere 150 lira alır. 5 lira değersiz gelebilir birşey yapamayız bu parayla ama sıra kendimize geldiğinde 150 lirayla birçok şey yapılabilir bence

TEK TEDİRGİN OLACAĞIMIZ ŞEY GÜVEN

Şartlarımız olsun bunu bu konu altında tartışabiliriz herkes fikrini söylesin daha iyi olur misal benim şartlarım katılacak olanlar facebook hesabını,cep numrasını,adresini verecek, günü gelince para göndermeyi unutmayacak hatırlatma ekleyecek telefonuna ve bunu ss olarak paylaşacak. bir grup mesajı altında. veya nasıl uygun görürseniz, düzenlenebilir bunlar. Sıkıntılı tanıdığınız kişiler olursa aramızdan çıkarırız. Zaten açıkçası 5 lira için onlarca kişinin parasının altına yatacak, onlarca kişinin kul hakkını yiyecek kadar aciz biri olursa samimi olarak söylüyorum adresini versin kendimde yardım edebilirim elimden geldiği kadar. Gerçekten çok samimiyim insan olmayanlar konuya girmesin.

Güven konusunda haklısınız beyler burda kimseye güvenemeyiz ama sağlam şartlarımız olursa rayına oturturuz inanın çok güzel bir işe kalkışmış oluruz, hatta ortak buluşma günü bile yapabiliriz ben her şarta varım güven vermek istiyorum sadece. Şahsen ben sonununcu 15 günde para almaya razıyım sonuncu olmayı kabul ediyorum, çok şükür paraya gerçekten ihtiyacım yok bir firmanın bilgi işleminde çalışıyorum yaşıma göre çok iyi ücret alıyorum hamd olsun, inanın tek amacım şu forumda güzel işler yapmak istemem. çünkü bir elin sesi yok burda binlerce arkadaş var mutlaka iyi şeyler çıkarırız. İsterseniz her 15 günde bir derneğe vs yardımda da bulunabiliriz her teklife açığım

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar çoğunluk olarak saçma gelirse klasik böbrek avi vs dalga muhabbetine dönerse zaten iptal ederiz, fikriniz nedir :)

• Yardım olursa katılırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bana gelin kızlar kısırlar kekler börekler poğaçalar yaparım size
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

ilk bana gelin kızlar kısırlar kekler börekler poğaçalar yaparım size

işte bu arkadaş gibileri almıyoruz
  • İyi fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

ilk bana gelin kızlar kısırlar kekler börekler poğaçalar yaparım size

işte bu arkadaş gibileri almıyoruz

ayoll ne zararım olacak otururum bi köşede
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Yardım olursa katılırım

Katılım olursa bende varım
  • fikir fena degil bende yardim ederim saglam duruyor da tek bir sorum var.
    hangi sehir?

yani benim bildigim altin gunleri (annemin anlattigi bana, annesinin zamaninda yardim edermis) bir grup arkadas, birinin evinde bulusur ev sahibi cay pasta yapar digerleri de baska baska kucuk seyler getirir gerek ev hediyesi gerek tikinilacak bisey. ayda 10tl cok para degil eger saglam bir plan yaparsak (paranin bosa gitmesi kadar gereksiz ve sinirimi bozan tek sey fare vb oyle diyeyim) ben destek olmayi isterim.
  • ilk ay kime takıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

fikir fena degil bende yardim ederim saglam duruyor da tek bir sorum var.
    hangi sehir?

yani benim bildigim altin gunleri (annemin anlattigi bana, annesinin zamaninda yardim edermis) bir grup arkadas, birinin evinde bulusur ev sahibi cay pasta yapar digerleri de baska baska kucuk seyler getirir gerek ev hediyesi gerek tikinilacak bisey. ayda 10tl cok para degil eger saglam bir plan yaparsak (paranin bosa gitmesi kadar gereksiz ve sinirimi bozan tek sey fare vb oyle diyeyim) ben destek olmayi isterim.

+1

Eğer belli sayıya gelirsek başlatırız dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.