Şimdi Ara

DH 317. DÖNEM KD. ve YD. SUBAYLAR BURAYA (170 Asker Olduk!) =SONUÇLAR= (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.073
Cevap
12
Favori
487.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şafak 112 oldu arkadaşlar sizleri sabırsızlıkla bekliyoruzzz siz gelin biz gidelim ..
  • aslında herkes hbr beklıo su anda ne zaman gıdıcene daır bakalım hazıran ın 15 ınden sonra acıklanıcakmıs o zaman bellı olur ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.sparrow

aslında herkes hbr beklıo su anda ne zaman gıdıcene daır bakalım hazıran ın 15 ınden sonra acıklanıcakmıs o zaman bellı olur ..

Arkadaşlarımdan erken sevk başvurusu yapıpta kabul edilmeyen hiç olmadı ama göreceğiz.
  • Arkadaşlar ANkara gata düşen lursa haberim olsun beni GATA da bulursunuz zaten sizi zaten dört gözle bekliyoruz gelinki bizim biletimiz olun.arkadaşlar askere gelirken yanınızda çok fazla bir şey getirmeyin.herşeyi çok daha ucuza burda bulabileceksiniz.her yerde bu aynıdır.askeride çay bile 150 kuruş kola 300 kuruş düşünün.ama arkadaşlar size tavsiyem gelmeden bol bol coca cola için burda pepsiden başka birşey yok anca dışarı çıkınca coca cola içersiniz :) askerlik zor şey ben rahat olmama rağmen askerlik çok koyuyor burda 460 ün sayan insanlar var onlar nasıl dayanıyor bilmiyorum ben 158 günü geçiremiyorum şafağım 108 şimdi 12082007 de hepiniz bekliyoruz.sorunuz olursa yardım cı olmaya çalışırım

ANKARADA GATA
    P.ÇVŞ TOLGA
    315 KD
  • verdik bi dilekçe hatamı ettik eyi mi ettik bilmiyorum ama ağustosta askeriz..

317. dönem bakalım nolacaz..
  • sevgili onurlevent ,
    sevgili Togisamuray ,

bizler sizin torunlarınızız. bize başka önerileriniz yok mu üstadlar ?
  • kısmetse ağustos ta bende askerim
  • 315. kısa dönemim.. bizde boyle baslik actiydik.. safak 12den sora 102:( gecmiyor beyler:( odemis c.evi karakolundayim.
  • kimse korkmasın zaman geçmiyor diye. bal gibide geçiyor. bak bizim bile şafak 106 oldu. haftaya bugün 99.
    bu arada sizleri bekliyoruz 317 ler. ankara mamak a düşen olursa yazsın bana. iyi günler.
  • Millet 15 ay askerlik yapsın ve sizden daha kötü şartlarda yapsın ve siz de kalkın burda şafak geçmiyor diyin.Sizinki de askerlik mi Vatansever aslanlarım mehmetçiklerim benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek Teknesi -- 4 Haziran 2007; 20:18:44 >
  • agustos tertıpler nerdesınız :)
  • erken sevk icin dilekce tarihleri nedir, geç kalmadık insallah.... birde bundan sonraki donemde aralıgın kaçında sınava giriliyor, kacında teslim olunuyor, bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
  • Mesaj yazmıştım ama silmişler helbet yöneticilerin b ir bildiği var
  • agustos ıcın erken sevk tarıhı 25 mayıstı bıttı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetnizam
    ankara mamak a düşen olursa yazsın bana. iyi günler.

ben ankara mamak'ta sınava giriyormuşum... yani orda askerlik yapmak gibi bir durum yok.. en azından şimdilik.. sınav günü bir durum olur mu??
  • yejan mamak da girdiğini subeden mı ogrendın soyluyolarmı yani
    ben etimesgutta gırecem dıye tahmın edıorum
  • arkadaşlar diplomayı temmuz 15 gibi alıcam tecili kaldırdığım gibi ağustos da gönderirlermi acaba benide
  • quote:

Orjinalden alıntı: şafakşafak

quote:

Orjinalden alıntı: kebabkolik

Kısmetse seneye işletme mezunu olacağıs.Askerliği kısa dönem yapma kesinliğimiz varmdıır.?

merhaba arkadaşlar,
    benim arkadaşım 315. dönem kd. , kütahyada havacı olarak nisanda askerliğe başladı.
    orada acemilikte yani, koğuşları 6 kişilikti, şimdi usta birliği ankara etimesgutta ve koğuşları 25 kişilik
    yani durum diğer yerlere göre tam tersi.

bir arkadaşım ise çalışma eko. mezunu idi ancak uzun dönem üstelik komando olarak askerlik yaptı.
    bir diğeri de kamu yönetimi mezunuydu uzun dönem olarak yaptı. moralinizi bozmak istemem ama gördüğüm kadarıyla askerlikte hiç birşeyin garantisi yok maalesef.

eğer kısa dönem olarak askerlik yapmak istiyorsanız, mümkünse master(yüksek lisans)'a başlayın işe girin daha sonra askere gidin. çünkü çevremden gördüğüm kadarıyla okulu birir bitirmez askere gidenlerin büyük çoğunluğuna uzun dönem, hatta komando bile çıkıyor. yaş genç, uzun boylu, sağlıklı, vücudu yapılı , işi- bekleyeni olmayan biriyseniz uzun dönem olarak askere alınma ihtimaliniz daha da artabilir. malum askere ihtiyaç bugünlerde artmış durumda o nedenle uzun dönem olabilirsiniz.

sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sağolasın hocam

• quote:

Orjinalden alıntı: sprachen
    arkadaşlar diplomayı temmuz 15 gibi alıcam tecili kaldırdığım gibi ağustos da gönderirlermi acaba benide

25 Mayisa kadar başvurman gerekiyordu.. Ağustosta gidebilmek için..

sonraki dönemin başvuru zamanlarını kolla
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasha24

yejan mamak da girdiğini subeden mı ogrendın soyluyolarmı yani
    ben etimesgutta gırecem dıye tahmın edıorum

şubeden söylediler... en yakın sınav yerine gönderiyorlarmış.. şubeden öğrenebilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.