Şimdi Ara

DGS-TECİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu yıl Dgs snavına girdim 2 yıllık Makine Resim-Konstrüksiyon mezunuyum.Dgs ile Aöf açık öğretimden bir bölüme kayıt olursam Askerlik tecil oluyormu?

Ayrıca Yks snavınada girdim.Şimdi yks ile aöf tercih yaparsam,ardından dgs ile tercih yapmama sıkıntı olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloozo -- 3 Ağustos 2018; 12:45:2 >

• Konu hakkında bilgisi olan yokmu?
  • Tecil oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabazingo0

Tecil oluyor
  • ben de aynı bölüm mezunuyum. Dgs ile 4 yıllık iktisat fakültesi bölümlerinden birine kayıt yaptırdıktan sonra 29 yaşına kadar tecilli oluyorsun
  • Tecil olur kafani takma boyle seyleri
  • tecil olur fakat 4 yıllık üni bitirir diplomanı alırsan 2 yıllık okuduğun bölümün yanar
  • Cevaplar için teşekkür ederim peki bahsettiğim yks durumu ne oluyor yeni şimdi yks ile aöf 4 yıllık bir bölüme tercih yapsam ardından dgs ile aöf bir bölüme tercih yapmama sıkıntı oluşturmaz değilmi?
  • Aöf e gidip sordum yks konusunu.Yks ve dgs ile aynı okulun açık öğretim bölümlerini seçmek sıkıntı olabiliyormuş yani farklı üni lerin açık öğretimlerini seçmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Craysis112 -- 6 Ağustos 2018; 13:14:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.