Şimdi Ara

DGS PUANI HESAPLANMAYANLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir şeyler yapmamız lazım,bu kural yks içinde uygulancaktı ,sonra kaldırıldı ama dgsde kaldırılmadı bi senemiz boşa gitmek üzere .Ösym'yi arayalım gazetecilere yazalım ,birşeyler yapalım ,sınava giren öğretmenlerin bile bu kuraldan haberi yok ,doğru düzgün kimseye haber verilmedi.Lütfen bir şey yapalım ösym başkanını arayalım gazeticelere yazalım :=(((((((((((((((((

• sonuçlar açıklandı 7-10 gün içinde tercih başlayacak bence kaldırmazlar
    eğer kaldırırlarsa sıralamalar tekrar hesaplanacak onun içinde beklenir 3-5 gün
    sıralaması düşenler isyan edecek bu seferde onlar isyan başlatacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomysawyer -- 16 Ağustos 2018; 17:58:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

sonuçlar açıklandı 7-10 gün içinde tercih başlayacak bence kaldırmazlar
    eğer kaldırırlarsa sıralamalar tekrar hesaplanacak onun içinde beklenir 3-5 gün
    sıralaması düşenler isyan edecek bu seferde onlar isyan başlatacak
    durum öyle gözüküyor ,ama belki ek terchiten bir şey yapsalar bari ,yazık hocam geçekten yazık
  • 2014 DGS'de hukuk kontenjanları örgün-açık adalet mezunlarına göre ikiye ayrılmış, örgün adalet mezunlarının açık adalet mezunları için açılan hukuk kontenjanlarını doldurması yüzünden açık adalet mezunları mağdur duruma düşmüştü. Olay mahkemelik olunca 1 yıl sonra çıkan karara göre açık adalet mezunlarına 2014 DGS puanlarıyla ikinci bir tercih hakkı tanınmıştı. Bu yıl getirilen 0,5 ham puan kuralının yeterince duyurulmamasından dolayı hesaplanmayan puanlar da mahkemelik olursa sonuç alınması 1 yılı bulur. O yüzden nereden bakarsanız bakın 1 yılınız çöpe gitti. Geçmiş olsun...
  • Ek tercih dediğiniz şey nasıl oluyor tam olarak, ygsye gireli uzun yıllar olduğu için unuttum. Dgsde ilk tercihte bir yere yerleştik diyelim. Sonra ikinci tercihi yaparsak ilk tercihteki yerleşme hakkımızı öldürmüş mü oluyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DGS PUANI HESAPLANMAYANLAR

Bende aynı hataya düştüm ve bu hata bizim hatamız okumadık bakmadık güzel kardeşim kimseye suç bulmamak gerek asıl suçlu biziz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGizemi

Bende aynı hataya düştüm ve bu hata bizim hatamız okumadık bakmadık güzel kardeşim kimseye suç bulmamak gerek asıl suçlu biziz.
    Hocam oylede Yksde kaldirilan şey Dgsde de kalkmasi lazim binlerce mağdur var ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

Hocam oylede Yksde kaldirilan şey Dgsde de kalkmasi lazim binlerce mağdur var ortada

Alıntıları Göster
    Yoo kalkmaması lazım ben sözelciyim Türkçede 60 soru yapacağıma 50 soru yaptım sörf matematikte 0.5 ham puanı olduğu için zaman yetirmek için . Kalkarsa eğer imkansız ama oldu ki kalkmaya başladı bu sefer biz karşı atak yaparız . Birimde netlerimiz otomatik 10 net artsın o zaman .

• millet üniye yerleşecek hala umudunuz mu var ? gidin çalışın seneye artık
  • Düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A4L -- 18 Ağustos 2018; 14:16:50 >
  • dgs wp grubumuza bekleriz gelmek isteyen pm atsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.