Şimdi Ara

DFI Lanparty Bloodiron p45 t2rs elite 775pin ddr2 40 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Diğer Anakart Üreticisi Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir süredir bilgisayarımda olan kasılma ve açılmama sorununu anakarttan sanarak acele edip yeni bir anakart aldım fakat oda aynı sorunu yapınca ramdan kaynaklandığını anladım onun için bu anakart boşa çıktı

Pro bir anakarttır 4 adet ram slotu 2 adet ekran kartı girişi optik ses çıkışı vardır güç kaynağı girişi 8pindir quad işlemcilerin tüm serisini destekliyor sanırım fakat tam emin değilim

Ucuza satmamın sebebi uzun süredir nedenini anlamadığım şekilde başlat menüsünden kapat deyince sistem kapanıyor fakat işlemci fanı ve PSU fanı düşük devirde çalışmaya devam ediyor direkt olarak kasa düğmesine basınca sorunsuz şekilde kapanıyor belki küçük bir sorundur belki daha farklı bir sorundur ben tam bilmiyorum tamire veya teknik servise hiç gitmedi bildiğim başka bir arızası yok çalışmasında bir problem yok herşeyi yazmaya çalıştım

Ankara içi elden teslim edebilirim diğer illere kargo yapabilirim fiyat 40 TL'dir

2gb ddr2 800mhz ram ile takas ederim

Teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     DFI Lanparty Bloodiron p45 t2rs elite 775pin ddr2 40 TL DFI Lanparty Bloodiron p45 t2rs elite 775pin ddr2 40 TL DFI Lanparty Bloodiron p45 t2rs elite 775pin ddr2 40 TL

• pm
  • pm
  • anakart tarafımdan alınmıştır yarın kargolanacaktır iki tarafa da hyırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.