Şimdi Ara

Dexter'ın jenerikte yediği et

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 sezondur izliyorum her introda merak ediyorum en sonunda soruyum dedim. saçma gelebilir ama inanılmaz iştah açıcı geliyor bana ne olduğunu bulursam alıcam mutlaka.

biraz araştırdım intrernette şöyle bi şey buldum ama nerden alabilirim bunu bilmiyorum

hiç dexter izlememiş olanlar için fikir vermesi açısından

• Domuz eti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Zontak

Domuz eti
    Ben onu kasaba sordum kilosu 35-40 tl mi ne dedi.Çok yumuşak bir etmiş.Tavada felan pişiyormuş hemen.
  • Paraya kıyarim diyorsan gunaydin restauranta git ben bi steak alayim az pismis de.jenerikte yedigi et kanli canli,buyuk ihtimal az pismistir.
  • jambon işte domuz eti ile nasıl bilmem ama dana eti ile yapılanda çok açık pembe oluyor rengi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Paraya kıyarim diyorsan gunaydin restauranta git ben bi steak alayim az pismis de.jenerikte yedigi et kanli canli,buyuk ihtimal az pismistir.

Günaydınmı :) deme öyle adamı taşa tutarlar Nusr-et e git zaten azının sulanmasından sipariş veremeyeceksin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla-R

quote:

Paraya kıyarim diyorsan gunaydin restauranta git ben bi steak alayim az pismis de.jenerikte yedigi et kanli canli,buyuk ihtimal az pismistir.

Günaydınmı :) deme öyle adamı taşa tutarlar Nusr-et e git zaten azının sulanmasından sipariş veremeyeceksin :)

Alıntıları Göster
    steak yiyeceksin kardeş...steak pahalı bir yemektir.

kasaptan da alabilirsin ama kilosu 40-50 falan.

yabancıların domuz eti yemesinin sebebi ucuz olmasıdır...tavuktan bile daha ucuz bir ettir. senin resmini koyduğun da domuz eti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deis Gorte Ezhcki

quote:

günaydına gittim 65tlydi yanlış hatırlamıyorsam ama gelen steakla 2 kişi doyar, nusr-eti bilmiyorum ama

kasaba gitsem bulabilir miyim bilmiyorum ama çok pahalı olsun istemiyorum yani kilosuna 50 vereceğime dışarıda bi yerden yerim.

carrefour'da falan yok mudur acaba domuz eti olsa da sorun değil benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: At Düşkünü

quote:

quote:

günaydına gittim 65tlydi yanlış hatırlamıyorsam ama gelen steakla 2 kişi doyar, nusr-eti bilmiyorum ama

kasaba gitsem bulabilir miyim bilmiyorum ama çok pahalı olsun istemiyorum yani kilosuna 50 vereceğime dışarıda bi yerden yerim.

domuz eti ürünleri migrosta var ama steak varmı bilmiyorum hocam deneyince editlermisin bende yemeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: At Düşkünü

quote:

quote:

domuz eti ürünleri migrosta var ama steak varmı bilmiyorum hocam deneyince editlermisin bende yemeyi düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Güne Dexter gibi başlasam akşam kimi keserdim kim bilir

Adamın güne başlayışına hayranım,hayatımda o kadar düzenli olamadım ona yanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

Adamın güne başlayışına hayranım,hayatımda o kadar düzenli olamadım ona yanıyorum.

Alıntıları Göster
    Bacon sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

Alıntıları Göster
    Son kullanma tarihi geçmiş yeme onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bangerin

Son kullanma tarihi geçmiş yeme onu

Alıntıları Göster
    ne etiymiş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

ne etiymiş bu

Domuz
  • Jambon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

Jambon
    insan eti diyola
  • Intro da canım kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

Intro da canım kaldı
    Az pişmiş steak.. tava yumurta ve greyfurt.. ilginç sabah kahvaltısı

ama dexter katilleri yakalamalarını buna borçlu olsa gerek.. full testo , kırmızı et + doymuş yağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Az pişmiş steak.. tava yumurta ve greyfurt.. ilginç sabah kahvaltısı

ama dexter katilleri yakalamalarını buna borçlu olsa gerek.. full testo , kırmızı et + doymuş yağlar.

Alıntıları Göster
    hannibal a sorayım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

O değil de adam bildiğin citizen lan

citizenin forum çökertmeyeni

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.