Şimdi Ara

Devlette kullanılacak bir SSD seçiminde yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayati değer taşıyan verilerin saklanması için hangi ssd'yi tavsiye edersiniz? (500 gb).
    fiyat/performans önemli ama kalite en önemlisi.

• Hayati veri tek bir SSD üzerinde saklanmaz, onun için düzgün bir yedekleme çözümü kurulması gerekir. En azından birden fazla disk ve harici kaynakta tutulması gerekir. En azından 2 SSD alıp mirrorlayarak kullanacak bir yapı kurulması gerekir ki bence bu hayati değer taşıyan veri için yine de yeterli seviye değil.
  • sadece kaliteli ssd seçiminde marka konusunda yardıma ihtiyacım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugrulenginer -- 26 Mayıs 2017; 11:56:17 >
  • tugrulenginer T kullanıcısına yanıt
    Topu topu kaç marka ssd var ki?

Samsung ve Sandisk seni yarıyolda bırakmaz bunların en üst segmentlerini alacaksın verilerini daha üst düzey güvenilirlikte saklamak istiyorsan 2 adat ssd yi alırsın raid yaparsın hem hızı artar hemde 1 ssd bozulsa bile biri yedekte kalır benim tercihim harici olmalı bunun gibi

http://www.hepsiburada.com/sandisk-480gb-tasinabilir-ssd-disk-415-340-sdssdext-480g-g25-p-BD804683?magaza=Tekramarket&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKEAjwpJ_JBRC3tYai4Ky09zQSJAC5r7ruPTXitxa6M07wnk6dIJT6I7gWyXZu9GfT428-SgWs-xoCHlPw_wcB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DELL
  • ssd de en iyisi ocz yada corsair markalarıdır.
    ocz yi şimdi toshiba aldı bu iki marka seni yarı yolda bırakmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

ssd de en iyisi ocz yada corsair markalarıdır.
    ocz yi şimdi toshiba aldı bu iki marka seni yarı yolda bırakmaz.

eyvallah hocam
  • Sandisk kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama kalite önemliyse Kingston veya Samsung tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devlet kurumunda hayati değer taşıyan veriler bilgisayardaki SSD de saklanmaz.

Ayrıca siz neden uğraşıyorsunuz​, bırakın Bilgi işlem sorumlusu halletsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayati verilere raid yapısı kurulmalıdır ssd değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.