Şimdi Ara

Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
5.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Okusaydınız kendi kafanızda kurduğunuz gibi olmadığını ve bu kurgu üzerinden benim hakkımda yaptığınız değerlendirmenin yanlış olduğunu görür, utanırdınız eğer ar damarınız mevcutsa. İnsanlar hakkında tanımadan, bilmeden ya da en azından OKUMADAN hüküm vermek ne kolay değil mi? Kul hakkından bahseden de sizdiniz öyle değil mi?

• -Bu arkadaş benim kendisinden alıntı yaptığım cümlenin kendisine ait olmadığını söylüyor.

-aynı cümleyi sanki ben yazmışım gibi milleti "biz li sizli" ayırmakla bölmekle suçluyor

-Şimdi de gelmiş aynı cümleyi ve devamında kendi yazdığı yazıların benim kurgum olduğunu söylüyor.

Abi bu nasıl bir olaydır? Televizyon izleye izleye vasıfsız insanların yalan dolanla iş yapmasını dahi siyaset konuşmak olarak almışsanız, bunun daha bir uç noktası daha yoktur.

Yazık vallahi yazık. Devlet onlarca yıl eğitiminize para harcadı, okuma yazmasından beden eğitimine yabancı diline kadar sonunda televizyondaki hurafelere inanacak haddeye geldiniz ya. Bu haram değil bu başka bir şey...

Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor

• Oğuzhan/ kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım, cevap yazmak zorunda kaldım. İyi okuyun lütfen.

Kurgu dediğim bu, aynen sizin mesajınızdan alıyorum: " İlk cümleden sonra okumadım. Muhtemelen din propagandası yapacaksın, ve televizyonda gördüğün yalan haberlerin gerçek olduğunu edebiyat yaparak açıklamaya çalışacaksın." Peki ben böyle bir şey demiş miyim? Hayır, okusaydınız böyle yazmazdınız zaten.

Peki bu yaptığınız yanlış kurgu üzerinden benim için verdiğiniz hüküm ne? Yine sizden birebir aktarıyorum: " KOCA BİR YAZIK. Koskoca insanlar düşünmeden sorgulamadan körü körüne hareket ediyorlar."

Siz-biz meselesine gelirsek, biz bunları şuradan tanırız deyince, bir doğrunun içine yalanlar sokuşturarak yazan gazetecileri kast ediyorum. Yok mu böyle yazan? Var tabi ki. Buradan tüm muhalefeti mi anlıyorsunuz? Bahsettiğim yazarlar, kalemşör denilen grup. John Dündar ve avanesi.

Ben siz-biz derken muhalif medya yazarlarının bir kısmını kast ederken (bakın muhalefeti değil), siz (buradaki siz, hitap mahiyetinde, ötekileşitirme manasında değil) "Siyasal İslamcıların İkiyüzlülüğü" kelimeleriyle doğrudan bir kitlenin tümünü çok kolay genelleyebiliyorsunız mesela.

Mesele bu. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Edit: Bir başka konuda yine arkamdan atıp tutmuş, yine yanlış hüküm vermişsiniz. Benim eğer sizde hakkım varsa helal etmiyorum. Öteki tarafta hesaplaşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 25 Şubat 2021; 13:34:49 >

• bu föxx denen yalancı kanalların teğitemi ihtiyacı var kapatın gitsin.

Pazarcı kadın "3 liralık peynir alanlar var" diyerek ağladı. #böyleolurmu

• Neyiniz doğru ki yalancı şahitliğinizemi doğrulatıcaz. Siz Müslüman olsaydınız yalan söylemediniz müşrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperACc -- 2 Mart 2021; 20:21:58 >
  • nForcer N kullanıcısına yanıt
    biliyorum zaten o yüzden var demiştim 🙂
  • Çoktan olması gereken bir uygulamaydı. İyi oldu

• Güzel ve objektif bir çalışmayla epey yararlı olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.