Şimdi Ara

Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
5.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalancılar, algıcılar ve çamur at izi kalsın diyenler hemen karalamaya başlamış çünkü yalanları ortaya çıkacak :))

• encuni kullanıcısına yanıt

inanayımmı ?

• Teyit.org FB'dan yardım alıyor diye tarafsızlığını tartışıp devletin kendi doğrulama sitesini kurması.. Bundan yıllar önce karikatürünü yapsalar yok artık denirdi.

• Yalan haberin merkezi cumhuriyet fox sozcu halk tv grubu bu haberi begenmedi

Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 21 Şubat 2021; 20:11:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Çok güzel bir haber.Yalan yanlış bilgiler ile algı yapanlar vardı.Bunlara ağır darbe indirilecek. 

Ekmegin net fiyatini degistirmeden zam yapmak icin gramaj azaltip onu da müjde verir gibi israfa son diye haberini yapmak. Asil algicilar kim görüyoruz.

Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Siz vatan sever değil hükümet hatta hatta hükümet bile değil erdoğan seversiniz bunu açık bi şekilde görebiliyoruz :) boş yapmayın milleti kandırmayın

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Sen tuik verilene inanıyo musun bi ondan bahsetsene :Dd

• İşe önce maaşlı trolleri teyit ederek başlarsalar güzel olur. Dün Atv haber de 50-60 kişi düğün yapan insanları ifşa ve linç ediyorlardı. Sanki bütün Türkiye malum partinin kongrelerinde hergün toplanan 5000-6000 insanı bilmiyormuş gibi. Acı gerçeklere ağlamak istiyorsan Halk haberi, cahil mutluluğunu yaşamak istiyorsan A haberi aç izle, olmaz böyle gerçeklerden uzaklaşıyoruz. Habercilik objektiflik ister. İster yandaş ol ister muhalif bir bilginin yalın hali neyse önce onu doğru ve sansürsüz aktar, sonra yorumunu katarsın. Sosyal medya çöplüğündeki tüm bilgilerin teyide muhtaç olduğuna sonuna kadar katılmakla birlikte, malesef ki teyitlerin objektif olarak ele alınacağına inancım sıfır.

• teyit orgun kurucusu pkk sempatizanıdır. teyit.org güvenilir bir kaynak değildir. Az biraz araştırırsanız teyit org arkasında dönenlere ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

uydurma yalan bir söz üzerinden doğruyu aramanda ironik olmuş . :d amacınız dogruyu öğrenmek deil inanmak istediginizi birilerinin söylemesi bu uygulama sizin bünyede ters tepki yapar ..

Balık hafızalı diyecektim ama balıklara hakaret olur.

• Devlet kurumları dibine kadar partizanca yönetilirken , ellerinde medya gücü , kamu gücü , troll ordusu ile insanları ikna edemiyorken , hazırlasınlar bakalım belki ikna oluruz !

• Dorumubu.com

• dugers kullanıcısına yanıt
    Adam aklanmış siz hala laga luga yapın Devlet, Teyit.org’a benzer bir platform hazırlıyor
  • Zaten devlete güvenmediğimiz için teyit.org var ayrıca teyit de bazen hükümet yanlısı yalanlar söylüyor.

• Suçundan aklanmamış. Sadece suçu ispat edilemediği bilirkişi tarafından tespit edilmiştir. Çatır çutur sildi tüm tweetlerini. Ekşide ekran görüntüleri var. Hatta zamanında tweet linklerini sildiğinde verilen tepkiler de mevcut. Aynı lafları fetö de söylüyordu. O kadar mahkemelere girdim suçsuz bulundum; suçlu olsam dışarıda olmazdım diye.

mehmet atakan foça - sayfa 3 - ekşi sözlük (eksisozluk.com)

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Balık hafızalı diyecektim ama balıklara hakaret olur.

Alıntıları Göster

sen şimdi bu videodaki konuşmada hiçbirşey olmasada birşey oldu mu anlıyorsun ?

• Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    sen gara için devletine mi yoksa pkk lılaramı inanıyorsun bahsetsene ?

• Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    hükümet şu an devleti yönetendir tabiki güvenecegiz... yarın tescilli yalancı kemal kılçtaroglu da gelse bişey dese inanırız hükümettir çünki ... sen aksini ispat edebiliyormusun yoksa öğrwetilmiş yalanlarlamı yazıyorsun ona bakarım

• wacadakada W kullanıcısına yanıt
    yazıya bak ya :d aradaki farklı bulun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.