Şimdi Ara

Devlet kadrosunda çift maaşlı çalışan eşlerden ... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
9.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    millet birbirini kıskanır olmuş. ben almıyorsam o da almasın demek istiyor.
    baştaki dünyaları aldı. senin aldığının hesabını yapıyorlar.
    tabi şöyle bir kötü imaj da var devlet memuru olarak çalışanlar çalışmıyor. sürekli oturuyorlar. yeri garanti olduğundan halka sert davranıyorlar. hafta sonu tatil. bayramlar tatil. o yüzden böyle bir kanı var. tabi ki senin için değil ama. geneli bu şekilde.
  • Siz bu saçma zihniyeti savunduğunuz sürece pislik içinde yaşayarak rezil bir hayat yaşamayı sürdüreceksiniz. "Biz neden bu şartlarda yaşıyoruz?" sorusunu sormak yerine geliri olan, belli başlı bir düzenini oturtmuş insanlara mok atmaya devam ediyorsunuz. Acınacak durumdasınız.
  • Kardeşim 3 ay dedim be 3 ay
    Devleti tartışmanın zamanı mi ?Ne olur yani 2 aileye verilip evden çıkmayın dense şu virüs belasından kurtulsak ?
    Gerçekten yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Virüsü kaptiginda gelir okursun bu yorumu aciz insan

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Virüsü kaptiginda gelir okursun bu yorumu aciz insan
    Aciz olan sensin ki insanların gelirine göz dikmişsin. Sen sürünüyorsun batıyorsun diye diğer insanların da aynı sorunları yaşamasını bekliyorsun. Gerçi bugün sokaktan 10 adem çevirsen en az 8'i senden farklısını söylemez.

Diyorum ya işte, acınacak durumdasınız.
  • Konu sahibi memur falan değil. Algı oluşturmaya çalışıyor. Memur olsa durumu yettiğince yardımını yapar, böyle saçma bir başlık açmazdı. Klasik kıskançlık konusu. Maaşları kesilenlerin o 1 ay içinde borçlarını nasıl ödeyip temel ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını hesaba katmamış trollümüz. Haklarını aramak yerine başkasını zora sokmak isteyen bu tarz insanlar oldukça bir gram ileri gidemez bu ülke. 1 haftada üçüncü troll konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Konu sahibi memur falan değil. Algı oluşturmaya çalışıyor. Memur olsa durumu yettiğince yardımını yapar, böyle saçma bir başlık açmazdı. Klasik kıskançlık konusu. Maaşları kesilenlerin o 1 ay içinde borçlarını nasıl ödeyip temel ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını hesaba katmamış trollümüz. Haklarını aramak yerine başkasını zora sokmak isteyen bu tarz insanlar oldukça bir gram ileri gidemez bu ülke. 1 haftada üçüncü troll konu.
    Ülkenin yarısı böyle aşağılık kompleksi olan insanların mantıksızlıkları ile dolu zaten. Kendi durumunu sorgulamak yerine başkalarını aşağı çekmeye çalışan troll biri. Dikkate almayın bir süre sonra ilgi görmeyince gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

50 defa yazdım 51 ı yazacam mesele ben değilim
    Önümüzdeki ay eşimi ücretsiz izne çıkartacam
    Ama sen de de azıcık gurur şeref varsa aynısını sen de yapacak misin ?Hadi söz ver buradan
    sallama sağlıkçılarda ücretsiz izini bırak senelik izinler kaldırıldı, ayrıca ücretsiz izine de kafana göre ayrılamıyorsun bir neden belirtmen gerek ve İDARENİN o nedeni kabul etmesi lazım ( hastalık, bakmakla yükümlü kişi vs ..)..

Yardım yapman için ücretsiz izine çıkmasına gerek yok ŞOV yapma bağışla dekontu at.

Sen kesinlikle memur değilsin hele ki eşin sağlıkçı falan kesinlikle değil, zaten şu an en çok sağlıkçılar sonra emniyet jandarma aldığı parayı hak ederken böyle saçma bir şey yazmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA7034F2D -- 6 Nisan 2020; 19:0:28 >
  • Zaten bunu yukarda belirttim .Eşim sağlıkçı olduğu için onun çıkması zor benimkini alabilir devlet diye .Kaçırmışsınız sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 6 Nisan 2020; 19:22:2 >
  • Inanmak zorunda değilsin
    Illa kanıt istiyorsan özele gel .Zaten isinize gelmedi mi bir konu kesin troldur
    Trolun feristahi sizsiniz .Savas durumunda da maasinizi dusunursunuz siz .Iyiki atalarımız sizin gibi düşünmemiş. Yoksa ingiliz mandasinda yaşardık şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 6 Nisan 2020; 19:33:33 >
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Hiç saptırmaya çalışma. Yazdıkların seni ele veriyor. Ne niyetle yazdığın belli.

• Tuh ya bütün oyunu bozdun şimdi . Foyami ortaya çıkardın bro .Bravo sana

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

hocam bir maaşınızı bağışlayın buraya da dekontu atın. madem yapmak istiyorsunuz devletin zorla yaptırmasını niye bekliyorsunuz
    Samimi ise yapar arkadaş. Devletin zorla yapmasını istiyorsa, içinden gelmiyordur zaten.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Gelecek ay yapicam size de atarım dekontunu

• Büyük şirket patronlarının 1 fabrikası halka bağışlanmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurdum insanı aklına ilk geleni fütursuzca yazıyor gene..Birimizin maaşı ev kredisine, araba kredisine, düğün borcuna gidiyorsa ne yapacağız? Evde oturup halıları perdeleri mi yiyelim? Herkes toplam gelirine göre ayağını uzatmış yorgana, sen diyorsun yorganı göbeğe çekelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.