Şimdi Ara

###### DEV KARŞILAŞTIRMA N95 8GB & N96 BOL RESİMLİ/DETAYLI ###### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
22.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok emek vermişin ve gerçekten süper olmuş inceleme
    benim bi tane e65im var.garantiside bitti(yani 2 seneyi doldurdu).kızak yerinden 1 gıdım bile oynamıyor.
    bu kadar düzgün kızak mekanizması yapan nokia neden n95-n96 da başarılı olamadıki
    acaba kızağın çift yönlü oluşumu sorun yaratan
  • @güney tan;
    Öncelikle teşekkür ederim. E serisi Nokia'nın iş telefonları olarak bilinen cihazlardır. Malzeme kaliteleri N serisi yani multimedyaya yönelik cihazlara göre daha yüksektir. Bundan olsa ki kızakları daha sağlamdır, bu sağlamlık E65, E66 gibi cihazlarda görülebilir.
  • güzel bir başlık olmus emegine sağlık öncelikle.

ama bu 2 karsılastırma arasında kararsız kaldım gönlümden n96 almak geçiyor ama genelde n95 daha üstün ne yapacagım bilmiyorum
  • @_Maxy_,
    Ellerine, emeğine sağlık.
    forumumuzda böyle ciddi emek verilen çalışma ve karşılaştırmalar görmeyeli hayli zaman oldu.
  • @Révolvér;
    Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.
  • Tamamen arkadasin kendi subjektif gorusleri bunlar.galiba n95 kullaniyor.bu karsilastirmayi bide N96 nin V30 haliyle yapsin derim.n95 sadece 3boyulu oyunlarda bariz ustun.onun disindaki tun kategorilerde N96 ezip geciyor.mukemmel bir cihaz
  • Maxy öyle görünüyor ki tekrar bu sayfayı düzenlemen gerekiyor bu karşılaştırmayı yaptığında N96 v20 idi ama v30 ile gözle görülür biçimde iyileşme olmuş kullanıcı yorumlarına göre v30 ile foto karşılaştırması yaptın diğer kriterleride göz önüne alarak bi düzenleme yapsan iyi olur :)
  • anlamadığım bişe var..bazı arkadaşlar halaa yok n96 ezer geçer,karşılaştırma yapan arkadaş n95 kullanıyor galiba,v30 ile test et birde sonuçları gör gibisinden yorumlar yazmışlar..bunları yazanlar konuyu en başından beri
    okumadıkları belli.karşılaştırmayı yapan arkadaş ilk önce n96 yı v20 ile yapmış,daha sonra v30 çıkmış ve video testi yapmış..video hariç n96 n95 8 gb nın gerisinde kalıyor halaa..v30 n96 da sadece menude gezinme hızını az biraz hızlandırmış,ama halaa n95 8 gb kadar hızlı değil..
    karşılaştırmayı yapan Maxy arkadaş ellerine emeğine sağlık..süper karşılaştırma olmuş..gerçi ben bu karşılaştırmayı görmeden gidip n95 8gb almıştım ve 2-3 aydır kullanmakta ve çok memnunum:)

bu arada o 14 aymı 16 aymı kaç aydı,n96 kullanan arkadaştan halaa bi ses soluk çıkmamış:)
  • arkadaşlar n95 8gb 2. el temz yeni aldım ama usb kablosu ile dosya attığımda çok yavaş atıyır saniyede 500 kb mesala 4 gb bir müzik klosörünü nerdeyse 2 sat bekliyeceğiz.. windows 7 kullanıyorum..buna sanırım bir çözüm yok değil mi
  • hocam ellerine sağlık ama sana bi sorum var.o resimlerde bi piramit var o neresi ??
  • Rica ederim arkadaşlar, işinize yaramasına sevindim.

@kaankumcu;
    Resimdeki piramit Antalya'daki cam piramittir, kime sorsan söyler. Atatürk Kültür Merkezi'nin içinde bulunur kendisi. Fuar gibi etkinliklere ev sahipliği yapar. Aynı parkın 100metre yukarısında ise İsmail Cem Televizyon Ödüllerinin verildiği bina bulunuyor.
  • N95 8gb gündüzlerde daha iyi sanki gece çekimlerinde n96
  • Emeğiniz için tebrik ederim.
    2 telefon arasında ki düşüncelerimi netleştirdi. Elinize sağlık.
  • güzel inceleme olmuş
  • hocam sağolasın benim küçüklük fotoğrafım var orda neresi hatırlamıyordum ondan sordum
    quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Rica ederim arkadaşlar, işinize yaramasına sevindim.

@kaankumcu;
    Resimdeki piramit Antalya'daki cam piramittir, kime sorsan söyler. Atatürk Kültür Merkezi'nin içinde bulunur kendisi. Fuar gibi etkinliklere ev sahipliği yapar. Aynı parkın 100metre yukarısında ise İsmail Cem Televizyon Ödüllerinin verildiği bina bulunuyor.

•  ###### DEV KARŞILAŞTIRMA   N95 8GB & N96   BOL RESİMLİ/DETAYLI ######

su resmi gordum bide kendi telimin ekranina baktim sukrettim

vay be ne telefonlar cikiyor cidden kim bilir 5 seneye neler cikacak... bende onceden Nokiaciydim son telefonum N8 di...

• Benim son kullandığım telefonlar bu ikisi oldu, sonra iPhone serisinden devam ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Benim son kullandığım telefonlar bu ikisi oldu, sonra iPhone serisinden devam ettim.

Hocam konu eski ama şuan elimde 3GS var ve oyun falan oynamak bi hayli zor o tür işleri ipad den hallediyorum şuan temiz alsam internet performansı nasıl olur uygulama marketi beni çok zorlar mı?telefon bunca zamandan sonra yavaşmıdır?benim için önemli olan internet daha çok sizce alsam attan inip eşşeğe binmiş olurum??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey gidi günler güzel konuymuş :)
    2010'da liseye gidiyordum, nokia n70 kullanıyorum bu telefonlar, n97 aklımı almıştı. Tabii o zamanlar bi telefona o kadar veremiyoruz. Sadece bakıyoruz

Bugün ikinci elini almak nasip oldu. Böylece birer tane n70, n95, n95 8G, n96, n97'm olmuş oldu

birkaç güne resim eklerim bu postun altına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 14 Ağustos 2019; 21:23:18 >
  • Arkadaşlar telefonun kasasi + tuştakımı var internette. 30 küsür lira civarı.
    n70 kullandığım zamanlarda orijinal tuştakımı/kapak harici ürünler berbat oluyordu. N96 için de öyle midir bu 30 liralik kasayi almaya deger mi, yardimlarinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.