Şimdi Ara

###### DEV KARŞILAŞTIRMA N95 8GB & N96 BOL RESİMLİ/DETAYLI ###### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
22.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda aradığım özellik işlem hızı,internet bağlantılarında rahatlık ve tuş takımının rahatlığıdır.Sizce hangi ürünü seçmeliyim?N95 8gb mi n96 mı?
  • Emeğine sağlık kardeş çok detaylı ve bilgilendirici bir inceleme olmuş.Ayrıce 14 aylık bir N96 kullanıcısınınn açmış olduğu bu konu banada çok ilginç geldi.
    http://forum.donanimhaber.com/m_33043150/mpage_1/key_//tm.htm#33043150
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrimeIce

Telefonda aradığım özellik işlem hızı,internet bağlantılarında rahatlık ve tuş takımının rahatlığıdır.Sizce hangi ürünü seçmeliyim?N95 8gb mi n96 mı?

Sorunun cevabı burada zaten. Zahmet edip okursan arkadaş emek vermiş yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

quote:

Telefonda aradığım özellik işlem hızı,internet bağlantılarında rahatlık ve tuş takımının rahatlığıdır.Sizce hangi ürünü seçmeliyim?N95 8gb mi n96 mı?

Sorunun cevabı burada zaten. Zahmet edip okursan arkadaş emek vermiş yazmış.

Bütün yazılanları okudum ama benim kriterlerimin dışında olan özellikler beni yanılttı.Bu yüzden danışma gereği duydum.
  • quote:

Bu soruların cevapları ilk sayfada var. Sizin kriterlerinizin dışındaki bilgiler de telefonları tanımanıza yardımcı olmuştur. Kısa olarak sorunuzun cevabı N95 8Gb, nedenleri ilk sayfada.
  • Çok saol dostum bu karsılastırmadan sonra n96 almaktan vazgectım kesınlıkle.
  • 14 aylık n96 kullanıcısıyım demişsin ama daha telefonunu alalı anca bir ay olmuşee yalancının mumu yatsıya kadar

_Maxy_ herşeyiyle süper bi karşılaştırma olmuş ben bir eksik göremedim şahsen
  • Ellerine sağlık çok detaylı ve güzel bir açıklama olmuş.
  • super karsılastırma olmus gercekten tebrıkler...
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.
  • N96'nın V30 versiyonunda, N95 8Gb ile aynı görüntüde ISO karşılaştırmasını ilk sayfaya ekledim. Zamanım olsa bol bol fotoğraf karşılaştırması yapmak istiyorum ama zaman bulamadım bir türlü.
  • nokia kızak konusunda başarısız olduğunun göstergesi aslında 2 telefonda da kızak problemi var arkadaşlarımdan biliyorum serviste telefonları şimdilerde
    onun dışında all in one olarak bir seri yakaladı gidiyor nokia N serisiyle N97 ile nerdeyse netbooku cebe soktu
  • İşlemci biraz daha iyi olsaydı keşke N97'de. Kamera da 8mp olsaydı tadından yenmezdi. Nokia satış stratejisi işte.
  • Karşılaştırma İçin Teşekkürler.. Gerçekten Fotoğraflar Kaliteli ve Ayrıntılı Yorumlarınızla Güzel Bir İnceleme Yapmışsınız..

Devamını Dilerim , Hayırlı Bayramlar..
  • yıllar geçecek ve biz hala bu iki telefonu tartışacağız. ne eskimedi gittiler ha :)
  • bu incelemenin güncellenmesi lazım bence ...

Neden :Aramalarda Cıkıyor
    İmzada mevcut
    Ayrıca yazılımlar güncellendi sonuçları etkileyecek bi durum
    Son kullanıcıyı yanlış bilgilendirilmiş gibi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 29 Kasım 2009; 12:54:00 >
  • Ben yanlış bilinçlendirdiğini düşünmüyorum. Karşılaştırmanın başında iki telefonun da versiyonları yazıyor. Eğer yazmasaydı dediğiniz gibi olurdu. N96 V30 oldu ancak menü geçişleri dışında pek de bir fark göremedim. N96'yı da faal olarak kullanmıyorum şu an. Eğer merak edilen bir durum olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • kızaklı telefonla işim olmaz ama eğer bir gün n95 ile n96 arasında kalırsam hangisini seçeceğimi biliyorum:D

bu arada telefonları karşılaştırırken antalya turizmine de ufak bi katkın olmuş, o da güzel olmuş
  • bu arada video karşılaştırmanlarını gördüm n96 videoda bir adım önde daha kaliteli çekiyor

v30 ile çekilmiş fotolarıda inceledim ama n95 bana daha başarılı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 30 Kasım 2009; 12:47:08 >
  • Evet N96 videoda daha önde. Görüntülü görüşme için kullanılan öndeki kameralardan N96'nınki daha net. Normal fotoğrafta ise ikisinin de birbirine sağladıkları üstünlükler var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.