Şimdi Ara

Dev bütçeli Diyanet’ten vatandaşa öneri: Ucuza almak için akşam pazarına çıkın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
6.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya arkadaş ne dediğiniz belli değil. dün atatürkçü bi arkadaş ''atatürk dinden soğumuştu'' dediydi. sende müslümandı diyosun.
  • Harika bir taktik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuz almak için akşam pazarına,
    bedava almak içim yatsı pazarına gidilebilir. Çöpe dökülenler içerisinde yenilebilir meyve-sebze olabiliyor.

Ne mutlu sabah pazarına gidenlere
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Genel olarak haklısın ama biraz fazla sallamış sin büyük camiler hariç genelde 1 imam 1 müezzin vardır bir iki tane de işkur temizlik personeli olur camilerde ayrıca su elektrik doğalgaz kömür gibi caminin personel dışında hiçbir ekstra giderleri diyanetin bütçesinden sağlanmaz cami inşaatından tut halılarına kadar herşeyi yardımlar la veya bir kısmının hayırseverler tarafından karşılanmasi ile yapılır sanırım sadece arsa tesisinde devlet yardım ediyor tam olarak detayları bilmiyorum bu dediğim devlet eliyle yapılmış gösteriş abidesi (bkz. Çamlıca camisi ) camiler dışında olan camiler için konuşuyorum yani devlet camilerin temel inşaat yapımından tut halisina ampulüne faturalarına kafar hiç bir şeyine karışmaz camiye gidersen anlarsın, mesela cuma günleri her cuma birşey için toplarlar bu cuma yakıt için derler diğer cuma camii ye halı almak için derler sonra felanca camii ye inşaat yardımı derler vs ... genel olarak böyle olur
    Sağlıcakla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AL3lMA

Genel olarak haklısın ama biraz fazla sallamış sin büyük camiler hariç genelde 1 imam 1 müezzin vardır bir iki tane de işkur temizlik personeli olur camilerde ayrıca su elektrik doğalgaz kömür gibi caminin personel dışında hiçbir ekstra giderleri diyanetin bütçesinden sağlanmaz cami inşaatından tut halılarına kadar herşeyi yardımlar la veya bir kısmının hayırseverler tarafından karşılanmasi ile yapılır sanırım sadece arsa tesisinde devlet yardım ediyor tam olarak detayları bilmiyorum bu dediğim devlet eliyle yapılmış gösteriş abidesi (bkz. Çamlıca camisi ) camiler dışında olan camiler için konuşuyorum yani devlet camilerin temel inşaat yapımından tut halisina ampulüne faturalarına kafar hiç bir şeyine karışmaz camiye gidersen anlarsın, mesela cuma günleri her cuma birşey için toplarlar bu cuma yakıt için derler diğer cuma camii ye halı almak için derler sonra felanca camii ye inşaat yardımı derler vs ... genel olarak böyle olur
    Sağlıcakla...
    Sonuç : Halktan Alınan 40 - 50 Milyar TL

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yakında yemeyin, almayın diyecekler.
    Dediler zaten.
    Çok yemek yemeyin aza kanaat getirin dediler.
    Malesef haberleri kaldırmışlar bulamadim.

• Bu ülkede ne zaman Diyanetin bütçesi Devlet sıralamasında ilk 10'dan aşağı düşer ,işte o zaman gelişiyoruz diyeceğim.Biz göremeyiz de gelecek nesiller umarım görürler o günleri.

Gerçek dindarları bile dinden soğutan değişik bir kafa yapısı hakikaten pes yahu.
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    Yok , onu biliyorum benım dediğim hiç gitmeyin pazara diyecekler zaten çürük veriyoruz size dışarıdan bozukları gelıyor diyeckeler Ne bu pişkinlik niye bozuk veriyorsunuz dıye sorarsak ise hainlik yapma otur derler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyanet bu kadar akıl vermeye düştüyse ülkenin komple battığının kanıtıdır

• mesela ben geçenlerde zırhlı mercedes almak için bayisine gittiğimde akşam vaktiydi..neden ?çünkü "akşam pazarı en son kaça olur yap bize bir güzellik" diyebilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neroavalon -- 18 Şubat 2020; 14:20:39 >
  • Yakında pazar kalktıktan sonra hafif çürük, çarık yiyecekleri toplayıp yiyebilirsiniz diye de öneri sunarlarsa şaşırmam.

• gerçekten bilmediğimiz bilgilerdi teşekkürler diyanet;

soğan ve patates ile...
  • Bu öğütlere istinaden diyanet işleri başkanına sormak lazım; zırhlı Mercedes S class aracınıda akşam pazarından otokenttenmi aldı acaba
  • xeraw3 kullanıcısına yanıt
    Kimin ne dediğiyle mi bir insanın dininin ne olduğuna karar veriyoruz? İlk Kur-an meali Atatürk'ün isteği üzerine hazırlandı, Laiklik ilkesi nedeniyle Diyanet devletten bütçe alabiliyor.
  • CoppeR. kullanıcısına yanıt
    dostum istersen neden türkçeye çevrilmesini istediğini istersen hiç tartısmayalım
  • xeraw3 kullanıcısına yanıt
    Ben isterim de Arap sevdalısı biriyseniz düşünmeden söylediklerimi terslersiniz, gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Az önce pazardan geldim

Pırasa 3
    Karnıbahar 4
    Salatalık 8
    Mandalina 5
    Mantar 12
    Kıvırcık tane 5
    Muz 9
    Kivi 8
    almanya da muz 1 küsür birim para 10 kat fark var yav...hele araba konusunda 100 kat
  • neroavalon kullanıcısına yanıt
    suriye bizim toprağımız artık.

11 milyar bütçeyi eğitime versek 20 yıla şahlanırız.
  • Resmen t.şak geçiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.