Şimdi Ara

DEV ANKET ESŞ Mİ UÖ MÜ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

DEV ANKET ESŞ Mİ UÖ MÜ ?

(En Son Oy Tarihi: 2.12.2021)
Giriş
  • EVET BEYLER SIKILDIM ARTIK DÜNDEN BERİ ESŞ Mİ UÖ MÜ TARTIŞMASI VAR. NEDEN ESŞ VEYA UÖ OLDUĞUNU BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİM.

• Anket sonuçlarını ciddiye alamıyorum falan kişi x öğretmeni iyi ise kimse kullanmasın diye y öğretmenini seçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şöyle birazda sana bağlı hedefin 10 binse esş 40 50 yetiyorsa uö

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitesinde bedava dersi vardı arkadaşım. Aç izle biraz, kendin daha iyi karar verirsin.
  • ESŞ daha sistematik , UÖ daha samimi

İkisi de bilgili. Çalışma tarzınıza göre seçiminizi yaparsınız.
  • Bu yıl mezuna kaldım Ertan hoca daha sistemli ve ağır anlatıyor.Umut hoca ise tecrübeyi hissettiriyor ama sınav sistemine esş bin daha çok hizmet ettiğini düşünüyorum

• Şahin hocayı da önerenler var bende arada kaldım

• Her sene aytde 1-2 tane ağır yorum içeren fizik sorusu gelir eğer onları yapmak istiyorsan esş ama bunun bedeli de daha uzun ders saatleri ve daha ağır hissedilen derslerdir.

• EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    hocam kimyam ve biyolojim fiziğe göre iyi. her gün iki 45 dakikalık etütle fizik çalışıyorum. diğerlerini bir gün kimya bir gün biyoloji şeklinde. uzun ders saatleri çok sıkıntı olur mu sence ?
  • Şahin Hocayı öneririm. Formülsüz fizik kanalın adı fakat ücretli.
    Adı gibi resmen fiziğin %70 kadarını formülsüz anlattı.

Tyt de 6-1
    Ayt de 13-1

yaptım. Maddi durumun yeterli iyse formülsüz fiziği öneririm

• ekanosfer456 kullanıcısına yanıt
    Umut ve Ertan hocalar varken FF bedava verse bile izlemem. Bir arkadaşım üyeliğini vermişti hiç beğenmedim. Cok itici tavırları var. Youtube'daki hocalardan da pek farklı bir şey anlatmıyor.

• O senin tercihin. Ben hiç formül ezberlemeden hareket ve dinamiği öğrendim.
    edit: dengeyi eklemeyi unutmuşum onu da formülsüz öğrenmiştim

Belki ezber sevmiyorumdur ya da bu formülün arkasında yatan gerçeği öğrenmek istiyorumdur kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekanosfer456 -- 30 Haziran 2020; 18:19:2 >
  • Entropi fizik
    Bir videosunda “sürtünme kuvveti her zaman birden küçültür ve hareketin yönüne terstir.” diyordu. Kavram yanılgılarıyla dolu.
  • İki hoca hakkında bilgim yok lakin sırf bilgi sahibi olabilmek için giriyorum konuya iki seçenek var. Ek olarak bir seçenek daha eklerseniz tarafsız bir şekilde bilgi sahibi olmak kolaylaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ABC9EC10B

Bir videosunda “sürtünme kuvveti her zaman birden küçültür ve hareketin yönüne terstir.” diyordu. Kavram yanılgılarıyla dolu.
    Sürtünme katsayısı demek istemiş olabilir, dili sürçmüştür. Bir sözcüğünden bütün videolarının kavram yanılgısı olduğunu nereden anladın?

Ayrıca sürtünme kuvveti hareket yönüne terstir.

şahin hoca bana çok itici geliyor. ESŞ almaya karar verdim fikrini belirten herkese teşekkürler.
  • Karar senin tabii. Başarılar dilerim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.