Şimdi Ara

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Deus Ex: Mankind Divided - E3 2015 Trailer'ı (Türkçe Altyazılı)

• 25 dakikalık oyun içi videoyu izledim, çılgın gibi geliyor muhteşem olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 best RPG olur bu haliyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Deus Ex serisinin yeni oyununda bölüm sonu canavarlarını gizlenerek geçebileceğimiz daha önce söylenmişti. Yapımcı ekipten bu konu hakkında yeni bir bilgi daha geldi.

Deus Ex: Mankind Divided'ın oynanış yönetmeni Patrick Fortier, OXM'e verdiği röportajda oyundaki bölüm sonu canavarlarının bu kez daha dengeli hazırlandığını ve düşmanlarla konuşmanın sorunlarla baş etmenin bambaşka bir yolu olduğunu dile getirdi. Ekipten bir başka çalışan Mery DeMarle ise şu sözlere yer verdi: "Human Revolution'da, tasarlama şeklimizden dolayı, bölüm sonu canavarlarını hep ara sahnelerde ölüyorlar. Bu durumu daha sonra Missing Link DLC'sinde düzelttik. Mankind Divided'da da düzelttik."

Deus Ex: Mankind Divided'ta bölüm sonu canavarlarını savaşarak, gizli bir şekilde geçerek ve konuşarak atlatabileceğiz. Bölüm sonu canavarlarını geçme şeklinizin hikayeyi etkilediğini de belirtelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni görüntüler.

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016)

• Gamescom'dan gelen en sağlam video.

Mükemmel görünüyor.

• Ölü link edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Kasım 2015; 19:00:14 >
  • Resmi çıkış tarihi 23 Şubat 2016 olarak açıklandı.

Şubat ve Mart ayı bomba.
  • Ultra epik yeni fragman!

• Oyun 23 Ağustos a ertelendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Oyun 23 Ağustos a ertelendi.

aa neden ?
  • Bir yapımcı günlüğü yayınlandı, yeni görüntüler de mevcut.

quote:

The clips include soldiers, who look to be cybernetically enhanced, mistreating ordinary human citizens, a showcase of some of the dark, slum-like environments in the game, and a bit of first-person shooting. Take a look above to see it all.

Mankind Divided was previously expected to launch in February 2016, but the game was delayed by six months. Developer Eidos Montreal said it refused to compromise on quality, and as a result the delay was necessary. It will now launch on August 23.

The game, which runs on Eidos' proprietary Dawn Engine, is in development for Xbox One, PlayStation 4, and PC. It takes place in 2029, and continues the story of Adam Jensen, picking up after the events of Deus Ex: Human Revolution.

• Deus Ex: Mankind Divided | 101 Trailer | PS4

• geliyor gönlümün efendisi
  • Seriyi daha önce hiç oynamadık fakat, acaip ilgimi çekti ön sipariş vermeyi düşünüyorum

Ayrıca konu sahibi arkadaş kusura bakmasın aradım bulamadım konuyu o yüzden açmıştım ki şaşırmıştım böyle bir oyunun konusu olmamasına :)

• Deus Ex: Mankind Divided | The Mechanical Apartheid | PS4

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 9 Şubat 2017; 19:17:21 >
  • Oyunda türkçe ses ve altyazı yok bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Oyunda türkçe ses ve altyazı yok bilginiz olsun.

hangi oyunda varki bunda olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.