Şimdi Ara

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yilin oyunu olmaya en buyuk aday. Ya Uncharted 4 ya BF 1 ya da Deus Ex :)

Bir ciksa artik yillik izin ayarladim bu oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eline erken ulaşan birinden 2 saatlik oynanış videosu.
    Olmuş gibi sanki daha başını izliyorum.Diğer oyunda praxis toplamada kıtlık çekiyorduk en azından ben çekiyordum bunda sanki biraz fazla veriliyor gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 14 Ağustos 2016; 16:00:36 >
  • Bu oyunda lip-synch yapanlar kimse agir sicmis.. Bu denli buyuk bir oyunda nasil bu kadar basarisiz olabilmisler belli degil. E3'te ilk gordugumde duzeltirler diyordum ama belli ki ugrasmamislar. Onun disinda muhtemelen efsane bir oyun olacak.

• Böyle harika bir oyunun konusu, çıkışına bu kadar kısa zaman kalmasına rağmen neden bu kadar ölü?
  • Human Revolution oynayıp bu oyuna direk dalabilirmiyiz?

• Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Dalabilirsiniz.
  • Çıkış fragmanı -izlemek yok -

• Hayvanlar gibi geliyor. Umarim uzun soluklu olur umarim Witcher gibi dop dolu bitmeyen questlere sahip olur. Ay hadi insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Hayvanlar gibi geliyor. Umarim uzun soluklu olur umarim Witcher gibi dop dolu bitmeyen questlere sahip olur. Ay hadi insallah.

Epey bi beklentiye girmişsiniz hocam oyun için ;)
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Bu sene adam akilli Rpg gelmedi hocam kaldik oyle ac susuz bunu bekliyoruz ne yapalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Epey bi beklentiye girmişsiniz hocam oyun için ;)

The Witcher bitmiş, Deus Ex'in beklentisine girmezsek başka ne kaldı.
  • İyi bakalım beyler inşAllah beklentiniz boşa çıkmaz ne diyim ;) Tavsiyenize edicek olursanız bende alırım nasipse :)

• Bu oyunun patlaması için çok saçma tercihler yapmış olmaları lazım; aksi halde GTA patlar Deus Ex patlamaz. O yüzden adam gibi aksiyon/RPG oynamak isteyen herkesin alması elzem bir oyun.
  • Witcher neymiş Deus Ex'in yanında, komik kıyaslamalar yapmayın.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Daha önce oynamamış olanlara tavsiye ediyormusunuz

• Çıktığı gün alacağım nadir oyunlardan biri olacak, özlettin be Adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Daha önce oynamamış olanlara tavsiye ediyormusunuz

Başlamadan evvel kendine Human Revolution yüklersen iyi olur. Lore HR'den devam edecek.

Önce şurayı oku;http://deusex.wikia.com/wiki/Deus_Ex:_Human_Revolution Kategorileri kurcalayıp hikayenin detayına da inebilirsin. Sonra alttaki videoyu seyret. Mankind'a hazırlanmış olursun az da olsa.

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Oynamamış olman sadece hikaye açısından sorun olur, bu eksikliği ne derece önemsiyorsun bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ederim. Oyunun anlattığı hikaye teknolojinin insanların yaşamlarına olan etkisi üzerine kurulu, eğer ilgini çekiyorsa Human Revolution'da olan biteni öğrenip başlayabilirsin ya da çok üşenirsen HR'nin "Panchaea destroy" sonunu izle, Mankind Divided o sonu baz alıyor. Ancak tabii ki hikayeyi bilmen oyundan aldığın keyfi katlayacaktır, zira hem HR hem de MD ilk iki oyunun öncesini anlattığı için hikaye yönünden oldukça önemli yapımlar.
  • Oyunun demosu olsa da önceden baksak.Cidden bu oyunu almak istiyorum ama işte amalar var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.