Şimdi Ara

Deus Ex: HR'nin Altın Filtresini Kaldıran PC Modu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    assassins creed'den ingilizcenin i'sini bilmeyen arkadaşlarım büyük zevk alıyor ve oyunun akışını az cok anlatıyor...

hadi fallout'u örnek ver de bu oyunu verme bari...oyunun etkileyici ve zevk verecek çok fazla noktası var...Herkez neyden zevk alıyosa onu yapsın...oyun bu, hikaye kitabı değil arkadaşların dediği gibi...
  • BSC Misafiri
    24.09.2011 23:53:03

hahahaha :D ulan sen beni guldurdun Allah ta seni guldursun... mass effect 2 2010 yılında çıkan bir oyun... 40 yıl dediğim benzetme tam buraya oturdu .. 1 yıl az bir suremi :? hahahahah :D ingilizce global bir dildir... turksun ama boşuna ing dersı koymuyorlar okullara...ingilizce global bir dildir.. sende bir insan oldugun için kıyısından köşesinden öğrenmeye başlasan iyi edersin... yoksa 40 yıl değilde 1 YIL kadar beklersni böyle :D hahahaha :D 1yıl nekadar da azmış :D birde hakaret ediyor.. :D yarım akıllı
  • bloodTime
    25.09.2011 00:30:56

ben zaten kendı arkadaşımdan örnek vererek anlattım sana ing bilmiyor.. zevk alamadığını söyluyor... hatta beni çagırıyor... gel anlat ne oluyor diye... oyunu aldıgında bende yanındaydım... anlattım ... sonradan ben anlatmadıgımda benim eksıklıgımı farketmış.. .böylebir kanıya vardım..

zencefili
    25.09.2011 00:26:19

kimseyi hor gördugum yok ... ama hanı ben ne oldugunu anlayamassam aldıgım zevk mınımuma düşer...
  • Stun
    Herkes ingilizce bilecek diye birşey yok. Ben orta seviyede ingilizcemle oyunlardan zevk alabiliyorum. Herkesin oyundan alacağı zevk başkadır. Sana tavsiyem oyunçeviri sitesini ziyaret et sonra konuş öyle klavye başından laf atmakla olmuyor. Yok 40 yıl, yok 1 yılmış. Geç bunları insanalrın emeklerini gör öyle konuş konsolboy olduğunu belli etme komik olma, zeka küpü seni .
  • BSC Misafiri
    25.09.2011 01:24:05

orta seviye ingilizcen var dimi :? ''' sonuçta ingilizcen olmuş oluyor... 2 saattir anlatamadım...kendınızı hiç ing bilmiyor gibi farzedin diye... siz türkçe bile anlamıyorken ben napıyım..
  • benim ing konusunda hiçbir sıkıntım yok ben demıyorum herkez ing bilsin... ama sadece oyun için gerekli birşey... sen orada konsolboy yazarken komik olmuyorsun.. bana hakaret ederken komik olmuyorsunda ben gerçekleri söyleyince mı komik oluyorum... şuanda iyi bir işe girmen için bile ing gerekmıyormu :?
  • stun her konuda haklısın buradaki saplar senin konsol fanboyu olduğunu yazmışlar ben npc de oynarken bile ing gerekli diyorum ama şöle yapıyorum ilk önce ing bitiriyorum oyunu onbdan sonra tr yamasını bekliyorum ama dediğin gibi ing bilmesem belki aylarca tr yamasıda çıksın artık oynayalım diye beklicem
  • stun acıdım sana gerçekten, bu kadarda batırılmaz bir şey,
  • edikey
    25.09.2011 12:16:35

bence sen saçmalıyorsun ve hakaretin ötesine gidemıyorsun.. bana karşı olan yorumunu dile getirsen daha iyi olur
  • Radeon beklemede:/
  • Keşke bir de nasıl yükleyeceğimizi açıklasalarmış sitelerinde.
  • ben seviyorum aslında bu tarz kendine has renk düzeni olan oyunları
    tek düze gibi görünsede atmosfer oluşturma açısından çok etkili

indirecekmiyim ? evet
    çok gereklimiydi ? bence hayır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.