Şimdi Ara

Destrol Priest (Bildiğiniz herşeyi unutun.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar metadaki kartları, taktikleri ve comboları unutun. Yeni icat ettiğim deste sayesinde 100% kazanma orani yakalamak artik cok basit. Destenin adı Destrol Priest. Nereden geliyor derseniz Destroy-Control kelimelerinin karisimi cunku destemizin ozelligi bu iki isi maksimum seviyede yapmasi. Rakibinizi kendi silahlariyla oldureceksiniz. Destemizin onemli kartlarini ve taktigimizi atalim. Kartlar

Taktik: Minyonlarimizi sadece rakibi ortadan kaldirmak amaciyla atiyoruz. Abusive ve Shrinkmeister minyonlari ortadan kaldirmada ve kendi tarafimiza cekmede en onemli yardimcilarimiz. Entomb gibi Mctech gibi sylvana gibi cabal shadow gibi kartlar zaten yeteri kadar bize yardimci olacak. 2 minyonluk yeri bos biraktim oralara isterseniz ysera isterseniz inspire ile legendary summonlayan legi koyabilir isterseniz early oyununuzu guclendirebilirsiniz size kalmis. Early oyunumuzu hero poweri kullanarak cok zarar almadan atlatirsak late gamede imkani yok bu desteyi kimse yenemez. Ayrica rakibi deli etmesi ile cokta zevkli bir deste. Herkese iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu destenin zaten bir ismi var :)
    oynamasi oldukca zevkli ama baya pahali.
    http://www.hearthpwn.com/decks/169512-le-dawgs-toy-stealer-the-ultimate-card-stealing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

bu destenin zaten bir ismi var :)
    oynamasi oldukca zevkli ama baya pahali.
    http://www.hearthpwn.com/decks/169512-le-dawgs-toy-stealer-the-ultimate-card-stealing

Acikcasi verdiginiz link ile benim destemin mantigi farkli. Benim destemde rakibin sahasinda hicbir minyon birakmamaya dayali bir taktik izliyoruz. Ya yokederek ya kendine alarak. Ayrica rakibin hamlesini bekliyoruz kendimiz neredeyse hic minyon oynamiyoruz. Bu yuzden pek ayni oldugunu soyleyemem ayrica benim destem baya da ucuz.

• Oynanış videosu alabilir miyiz? Bütün kartlara sahip olmadığımdan deneyemiyorum şu an ama merak ediyorum.
  • Sana zahmet destenin bi listesini çıkartır mısın şu karttan 2 adet yada 1 adet gibi. Destedeki kartlara bgh hariç sahibim ve kafama acayip yattı denemek istiyorum.

• Garf33 buyurun  Destrol Priest (Bildiğiniz herşeyi unutun.)

Xlordrealx hocam imkanım olmadığı için maalesef cekemiyorum kusura bakmayın.

Bu arada kalan 2 minyonluk yere 3 manalık 2/8lik taunt koyulabilir bende olmadığı için koyamıyorum. Hem ihtiyacınız olan manaya kadar hasar almamanızı sağlar hemde zaten minyon atmasını istediğiniz rakibe minyon attırır.

• Condest destesini destrol diye yayınlamışsın hiç hoş olmamış
  • Desteye Justicar eklenebilir deste hızlı kartları ihtiva etmediğinden tempoyu yakalayana kadar kaybettiğimiz canları daha kaliteli hero power ile geri kazanabiliriz... hem de latede kontrol warriorun 4 armorundan geri kalmamış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 23 Şubat 2016; 14:06:55 >
  • Kullanmistim zaten buna benzer bi desteyi

• Böyle bir decke Faceless Manipulator koyabilirsiniz, saygılar.

Bu da benim kullandığım deck.Abusive - Nortshire - Mind Control Tech - Mindgames dörtlüsünden bir tanesi yerine Justicar koymayı düşünüyorum.Aslında deckin en büyük sıkıntısı rush decklere karşı earlyi kaybetmesi oluyor bu yüzden Deathlord hatta üstüne bir de Sludge koyulabilir.Mindgames çoğu zaman ölü bir kart oluyor, güzel bir minion çekse bile battlecry yediği için bir işe yaramayabiliyor.MCT de iki tane fazla gibi gelmeye başladı.Bu kartlarla dediğim kartlar değiştirilebilir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 24 Şubat 2016; 1:00:22 >

• Juvixted kullanıcısına yanıt
    Deathlord yada doomsayer kesinlikle olmali yoksa early kaybediliyor. Kart cekmek destroy yada steal combolarinizi yapabilmek icin onemli oldugu icin 1 manalik heallendikce kart ceken karti da koymanizi oneririm. Entomb cok gerekli olan bi kart ancak maalesef sahip degil faceless onun yerine idare edebilir oneri icin tesekkurler

Edit:Zaten koymussunuz gormemisim :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi What a Goal -- 24 Şubat 2016; 7:20:36 >
  • Bu desteyle rank 5 alti %50win rate yakalamak başarıdır.

• What a Goal kullanıcısına yanıt
    Selamlar, paylaşım ve gayret için teşekkürler.
    Bana kalirsa 2 mind control ve 2 bgh fazla. Yerlerine lightbomb olabilir.
    Ayrica destede northshire harici kart çekme mekaniği yok. PW shield düşünülebilir? Auchenai priest control destelerinde yer bulan sağlam bir karttir o düşünülebilir. Early için zombie chow yine auchenai sinerjisi için uygun olabilir...

• LarethIan kullanıcısına yanıt
    Elimde dogru duzgun kart olmadigi icin teorik bi deste oldu birazda. Ben lite versiyonunu oynayabiliyorum entomb lightbomb deathlord sylvana falan yok O yuzden hakli olabilirsiniz bilmiyorum Tum kartlari toparlayinca deneyip daha iyi halini yapmayi dusunutorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: What a Goal

Elimde dogru duzgun kart olmadigi icin teorik bi deste oldu birazda. Ben lite versiyonunu oynayabiliyorum entomb lightbomb deathlord sylvana falan yok O yuzden hakli olabilirsiniz bilmiyorum Tum kartlari toparlayinca deneyip daha iyi halini yapmayi dusunutorum zaten

Standard Mode ile birlikte Priest'in eski günlerine döneceğini sanıyorum.. Sonradan çıkan kartlar digger sınıfları baya güçlendirdi ama Priest'te aynı etki olmadı.

Kontrol Priest bence keyifli bir deste. Takip etmek istersen Kolento'nun ve Zetalot'un Twitch yayımlarını tavsiye ederim. İyi oyunlar

• Hocam bir şey icat etmedin onu diyim de sana. Bu desteyle yüksek win almak ? Pek sanmıyorum.
    ------
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Böyle bir decke Faceless Manipulator koyabilirsiniz, saygılar.

Bu da benim kullandığım deck.Abusive - Nortshire - Mind Control Tech - Mindgames dörtlüsünden bir tanesi yerine Justicar koymayı düşünüyorum.Aslında deckin en büyük sıkıntısı rush decklere karşı earlyi kaybetmesi oluyor bu yüzden Deathlord hatta üstüne bir de Sludge koyulabilir.Mindgames çoğu zaman ölü bir kart oluyor, güzel bir minion çekse bile battlecry yediği için bir işe yaramayabiliyor.MCT de iki tane fazla gibi gelmeye başladı.Bu kartlarla dediğim kartlar değiştirilebilir gibi.

Pain kodo mind control 1 tane yeter... Devamına bakmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Böyle bir decke Faceless Manipulator koyabilirsiniz, saygılar.

Pain kodo mind control 1 tane yeter... Devamına bakmadım.

Peki.

• Bu tarz bi desteyi yapmayı hep düşünürdüm. Tam aklımdaki gibi olmamış ama mantık benzer. Tamamen çalmaya dayalı bir deste, iş yapabilir görüyorum ama rakibin early agressionunu kırmak konusunda pek iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Bu tarz bi desteyi yapmayı hep düşünürdüm. Tam aklımdaki gibi olmamış ama mantık benzer. Tamamen çalmaya dayalı bir deste, iş yapabilir görüyorum ama rakibin early agressionunu kırmak konusunda pek iyi değil

Doomsayer ekleyebilirsiniz. Ben bunu paylastiktan sonra bir cok garkli sekilde oynadim ve soyleyebilirim ki kartlarimi tamamladigimda cok etkili bi deste olacak. Legendarye cikarmaz ama baya ilerletebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.