Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
22
Favori
42.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadowkeep güncellemesi ile herkesin light power 750'ye yükselecekmiş. Bir süredir oynamıyordum biraz değişiklik yapacaklar anlaşılan ay başı gelse de denesek.
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Pvp'si biraz değişik hocam CoD'a göre, karakterlerin özellikleri, superler vs. işin içine girince. Yani aynı zevki verir mi bilmiyorum ama sadece Pvp için alacaksanız iyice bir düşünün, araştırın derim.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Valla aldım hocam deneyeyim dedim umarım beğenirim. Battlefield 5 i pek beğenmemiştim bir iki video seyrettim aldım
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198000562294/. Ekleyin arkadaşlar beraber oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 25 Eylül 2019; 21:37:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    O zaman hazırlan seni;
    süpriz story questleri, heyecanlı strikelar, nightfall zorluğunda mücadeleler, tabi en önemlisi de 6 kişinin girip grup çalışması faktörüyle mücadele ettiği raidler bekliyor olacak.
    Önce den öyleydi shadowkeep ile bizi neler bekliyor bende merak ediyorum açıkcası.. Bunu world of warcraft "ın yeni güncellemeleri gibi düşünebilirsin.Yeni questler,etkinlikler,silahlar,dungeonlar vs ..
  • Bu dlc leri almadan ne kadar bişey yapabiliriz oyunda pvp ve pve açısından ?
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Ana oyundaki ve ilk yıl çıkan paketlerdeki herşey açık. (Warmind ve Curse of Osiris)

Son paket de dahil tüm bölgeler açık ama Shadowkeep ve Forsaken'ın ana hikayeleri, exotic silah görevleri ve raidleri kapalı.

Forsaken'den sonra çıkan annual pass'ın contentlerine erişim var ama sanırım oranın özel silahlarına vs. ulaşılamıyor.

PvP ve Strikelar açık. (Strikelar mmolardaki dungeon gibi)

Atladığım şeyler olabilir ama kısaca baya birşey açık hiç bir paket almadan da, en azından oyunu beğenip beğenmiyeceğinizi anlayacak kadar ve belli bir progress yapacak kadar content var.

Şurayı da inceleyebilirsiniz:https://twitter.com/DestinyTheGame/status/1177289273025843200/photo/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 27 Eylül 2019; 12:53:40 >

• Oyun steame geçtikten sonra Forsaken paketini nereden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

Oyun steame geçtikten sonra Forsaken paketini nereden alabiliriz?
    Steam'e geçtikten sonra mağazaya dlc kısmına eklenir muhtemelen.

Şu grafiktekiler ücretsiz içeriklerse eskiye göre baya gelişme var.

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• komoli kullanıcısına yanıt
    Bir önceki gönderide paylaşılan tweette bu da sorulmuş. 1inde steamde olacakmış Forsaken da.

• Casual aktif klan arıyorum.

• Bu oyun hala oynanıyor mu ya 😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar bu oyunu sadece free olarak oynarsam ortalama ne kadarlık bir oyun süresi sunar? Örneğin hikaye ve raid görevleri vs ile. Ayrıca multiplayer tdm gibi modlarda bütün haritalar açık mı yoksa orada da shadow keep farkı olacak mı? ilk oyunu oynamıştım evrene yabancı değilim açıkçası ama 80 gb indirmek konusunda kararsız kaldım.
  • Oyun TSİ yarın akşam 20.00'da açılacak. Takip için mağazadaki dlc için olan sayacı kullanabilirsiniz.
    https://store.steampowered.com/app/1090200/Destiny_2_Shadowkeep/
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Ben de aldim kahvemi bekliyordum acilacak diye. :( sayaci da goremedim on yukleme sayfasinda.

oyuna baslayacak arkadaslar ! tag lerinizi pm olarak atabilirsiniz...

• DeadShot467 kullanıcısına yanıt
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198000562294/
    Ekleyin beraber oynayalım

• 25 yaş üstü casual takilacaklar ekleyebilir.
    İd: flood670

• Steam arkadaş kodum: 40296566

• Hesabımızı steam üzerine nasıl aktarıyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dosyaları çıkarıyor daha sunucular da sınırdaymış sanırım

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.