Şimdi Ara

Desktop Yarışması - Mayıs 2011 | Oylama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
6.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Desktop Yarışması - Mayıs 2011 | Oylama

(En Son Oy Tarihi: 22.3.2013)
Giriş

Orijinalden alıntı: torque89

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Seçim yapmak çok zor, 4 çalışma arasında kaldım. Bu arada sanırım soul'un resminin linki kırılmış. Resim gözükmüyor.

Ben varmıyım o 4'lü arasında

Evet, varsın.

• quote:

quote:

quote:

Seçim yapmak çok zor, 4 çalışma arasında kaldım. Bu arada sanırım soul'un resminin linki kırılmış. Resim gözükmüyor.

Evet, varsın.

Beğenmene sevindim Furkan sağol Bu arada ödevin ilk sayfasını bitirdim sizce nasıl olmuş ?

http://img854.imageshack.us/img854/4514/olaslkbinomii2.png

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet, varsın.

Beğenmene sevindim Furkan sağol Bu arada ödevin ilk sayfasını bitirdim sizce nasıl olmuş ?

Mükemmel olmuş.
    PSD'sini atar mısın ? bakarsın bi gün lazım olur.

• Teşekkürler beğenmene sevindim

Buyur aradaki "----" leri silmeyi unutma

https://rapid-----------------------share.com/files/3003771066/__dev.rar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet, varsın.

Resmi açınca istemsiz olarak ağzımdan "vauvv" tarzı bir kelime çıktı. Tek kelime ile muhteşem olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 22 Mayıs 2011; 20:26:05 >

• Teşekkürler Furkan Beğenmenize çok sevindim,benim için büyük moral oldu
  • Ahmet çalışman hakkaten çok güzel olmuş bende attım arşive :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Ahmet çalışman hakkaten çok güzel olmuş bende attım arşive :)

Sağol Furkan eksik olma
  • quote:

bağlantıyı yeniledim

http://i51.tinypic.com/3160r54.jpg

• Oy kullandım.
  • Şimdi söyleyin bakalım kimler kendine oy attı... Başkasına oy atan söylemesin... Sadece kendine oy atanlar yazsın....
  • bunlar nasıl kuruluyor yahu :D furkan ve ferhattalak arkadaşlarımızın çalışmalarını çok beğendim güzel olmuş aynısını kendi bilgisayarıma nasıl kurabilirim biri ayrıntılı bi şekilde açıklarsa valla minnettar kalırım. Başarılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkeC -- 23 Mayıs 2011; 14:50:23 >
  • Jüriler olarak, eksikleri sayıp 10 üzerinden puanlandırma yapalım mı ne dersiniz ?
  • kesh. Ben kendime oy attım:p
    owl. Güzel fikir :D
  • windows 7 mi bu sistemler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkeC

windows 7 mi bu sistemler.

2smoke'un Desk'i dışında hepsi Windows 7 sanırım.
  • @OwlCity.
    Güzel fikir

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

Şimdi söyleyin bakalım kimler kendine oy attı... Başkasına oy atan söylemesin... Sadece kendine oy atanlar yazsın....

Ben kendime oy attım.
    Bkz. Furkán - 0 oy
  • @OwlCity;
    Öyle de olması lazım zaten ,,,, siz jüriler kendi aranızda ort. 2 saat gibi zaman ayırıp tartışın ve 10 puan üzerinden puanlandırın. Oya göre de ayrıca +1 puan ekleme yapın. Atıyorum biri 5 oy aldıysa +5 bonusu olsun, bir çeşit avarage puanı gibi düşün yada yarım puan +0.5 puan olsun... 1 belki çok kaçar gibi duruyor... Sonrada zaten kim ,kime , neden, ne fikirle oy verdiğini veya vermek istemediğini yazar buraya.. Eleştiriler sıkı olsunki. Neyi nasıl yapacağımız anlaşılsın. Alınmaca olmaz kimsede,alt tarafı desktop görüntüsü, geleceğin Picasso'su seçilmiyor sonuçta... Zaten seçiliyor olsa şansınız olmazda benim yanımda (deeeerrrmişim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkeC

bunlar nasıl kuruluyor yahu :D furkan ve ferhattalak arkadaşlarımızın çalışmalarını çok beğendim güzel olmuş aynısını kendi bilgisayarıma nasıl kurabilirim biri ayrıntılı bi şekilde açıklarsa valla minnettar kalırım. Başarılar..

teşekkürler öncelikle litestep ve rainmeter kur sorunsuzca,gerisi hakkında zaten forumda kılavuzlar mevcut.
  • ilginiz için teşekkür ederim hocam ama kılavuz flan bulamadım. masaüstü resminizin altındaki linklerin hepsini indirdim ama birini bile kuramadım Biri şu programların setup linkini flan atarsa mükemmel olur. Tahminimce bu yarışmanın favorisi sizsiniz çünkü gerçekten emek verilmiş hoş bir masaüstü yapmışsınız. İçime oturdu aynısını yapamadığım için diğer arkadaşlarında güzel ancak ferhatalak arkadaşımızınki bir başka güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.