Şimdi Ara

Dershanelerin abuk subuk denemeler yapmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sıralar 345 ,3d rasyonel apotemi tg denemleri oluyor ama biz hiçbirini olmadık . Hadi bizim dershane yapmiyor diyelim şehirdeki en iyi dershane de yapmıyor . Resmen şehirde bu denemelere gireceğim bir kurum yok o kadar dershane arasından . Dershaneye sorduğumda yayınlar bu bölgeye göndermiyor dedi ( izmit ) . Olduğumuz denemler okyanus , soru kalesi ,best ünlü falan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ucuz olanlari aliyor dershanler. Keske hak yolu bulup kapansalardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kurumsal dershaneler bu işten nasıl paralar vuruyorlar bir bilseniz .d onun dışında butik dershanelere gitmenizi öneririm onlar kurumsal olmadığı için genelde işler vs ile anlaşıyorlar veya sadece deneme yapan kurumlar var oralara da gidebilirsiniz genelde 900tl gibi bir fiyatı oluyor kurumsal dershanelerden daha ucuz

• Hocam 20klik dersahne de ucuz deneme almaz ama ya

• Butik dershanelere gidin o yüzden.12 de kurumsal bir yere gitmiştim de verim sıfırdı.Mezun senemde butik yere gittim orada bilgi sarmal apotemi çap hız ve renk vs. Denemeler yapılıyordu.345 olmadık sadece.80k öne çektim sıralamamı butiğe verdiğim para kurumsala verdiğim paranın yarısı olmasına rağmen

• ucuz da değil daha kötüsü ben arttırıyım yayınevlerinin denemek için verdiği beleş denemeleri kullanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiijii -- 25 Kasım 2021; 17:58:36 >
  • Dhninhayaleti D kullanıcısına yanıt
    Ne kadar vermistiniz butige ? Burda butikler 16 k falan diyor . Kurumsala 8 e gidiyorum

• darthkafir D kullanıcısına yanıt

Bende tam tersiydi hocam kurumsal 16 butik 8 di

• Haklısın valla

• ben 3 dershane dolaştım. birisinde işler ve diğer önemli TG denemeleri yapılıyordu oraya gidiyorum şu an. seçmeniz gerek hocam

• Haklısın

Yine de deneme denemedir diyorum
    Denemeleri sen kendin al çözersin

(Kurumsallar da harbi güzel oluyordu maalesef ben de istediğim kadar 345-aydın vb girememiştim)

• ilkbinegirecekadam İ kullanıcısına yanıt
    Hocam işte ücreti göz önünde bulundurunca seçme şansınız çok olmuyor . Şehrin en ucuzu da en pahalısı da yapmıyor bu denemeleri tabi bunlar hep kurumsal olanlar ama 20klik çok iyi bir dershanenin bile yapmaması çok sacma

• şehrindeki işlerlere sor bazıları bir yerle anlaşıyor 1200 tl deneme üyeliği var bazı kurumların. Benim kurum 2 kötü 1 iyi yayın yapıyor fl endemik supara rasyonel 3d olurken biz testokul vs. oluyorduk ama iyi yayın bilgisarmal özdebir 345 de yapıyorlar.
    Kurumsal dershaneler overrated onların gittiği yol zaten yol değil. Koca kurumda çok iyi 2-3 hoca var onların üzerinden tüm seneyi kasıyorlar. Çok iyi hatırlıyorum kurum denemeleri hariç deneme olmadık neredeyse (özdebir töder falan da yok). son haftalarda deneme olurken kurumların denemesi bitince bize uyduruk geçen yıl ayt son konuları olmayan denemeleri vermişlerdi artık kırtasiyeden beleşe mi aldılar geçen yıl aldılar da depoda beklettikleri artanları mı kakaladılar orası muamma.

• Kurumsallar telegrama düşüyor fotokopi çektr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 345 çok zordu lan

• lovecraftianism kullanıcısına yanıt
    Nereymis ben 3d Türkiye geneli olduğu zaman sormuştum yok dediler

• lovecraftianism kullanıcısına yanıt
    İslere sormustum

• 15k mezunum 13k para verdim yaptıkları deneme kanguru yayınları delircem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.